Smazat

Trpím pocitem, že jsem ve snu, že se mi vše kolem mě zdá

Ahoj. Hodně dlouhou a stresující cestou jsem se přeci jen dostala na VŠ. Když jsem si řekla, že konečně budu mít pokoj a budu šťastná, tak se mi objevil takový problém. Pamatuju si, že jsem tím trpěla už jako malá, cca v 8-9 letech, že jsem už tento "pocit" měla. Teď se budu snažit to nějak popsat Přijde na mě "únava" není to ale únava jako únava, jen takový pocit, že jsem unavená, dále mě začne bolet hlava, spíše čelo a třeba trochu za krkem. Očima vidím úplně jiný svět - po této větě mi budete tvrdit, že jsem na drogách, ale bohužel ne ... zkrátka mám pocit, že to nejsem já. jako kdybych byla ve snu. třeba se zkusim plácnout do tváře, ale moc to necítím, prostě mám pocit, že to, co je kolem mě je sen a že prostě spím. Opravdu se mi to špatně popisuje začne se mi točit hlava, začnu se klepat, jako kdyby mi byla zima.. a prostě nejsem schopná za sebe ručit, že někde neupadnu. Jak jsem již řekla, vzpomínám si na to, že jsem tento pocit měla už jako menší. TeĎ se mi to opět objevilo. Není to nic příjemného, protože na VŠ končí kolem 19 nebo až 20 h, a tenhle pocit se dostaví už okolo 18 h! Jako kdyby ten přednášející mluvil pod vodou, prostě vše okolo mě je jako umělé, všechno slyším tlumeně... Minulý týden se mi stalo, že jsem to prostě nezvládla a musela jsem odejít. To ale bohužel nemůžu dělat pořád. Opravdu nevím, co to je. JE mi 22, žádné léky neberu, jsem celkově zdravá Jestli jen nějaká únava nebo prostě nějaká nemoc. Do školy jsem šla, protože chci a protože mě to baví a nedokážete si představit, jak jsem "brečela" když jsem zjistila, že se mi zas tohle stává. když končím v 20 h tak jedu domu 2 h busem. ráno vstávám v 5.. nevím, je pravda, že na to nejsem zvyklá takhle cestovat a takhle pozdě být pozorná ale myslím si, že mě ten pocit únavy nepřejde.. měla jsem ho i třeba před 2 roky na SŠ, kde jsem končila ve 14 h... P.S. myslím to vážně, nevymyšlím důvody, proč nestudovat ...Díky moc za odpovědi
 
arrow
Neprodává v Bazaru

To tak rychle víš, že je to od ledvin? Na pití si dej ale i tak pozor - pij často, ale méně. Já trpím na to, co popisuješ (až na to, že několikrát to přerostlo do kolapsu a musela jsem do nemocnice), od nízkého tlaku - může to být způsobené také třeba problémem v uších, srdeční vadou, krční páteří apod. Já mám problémy s tlakem kvůli nízkému sodíku a musela jsem se naučit (pořád se učím) jinak pít. Mám trvale velkou žízeň (nemám cukrovku a mám to odmalička) a než dojdu z kuchyňky ke stolu s půllitrem vody, mám ho často téměř celý vypitý, nemůžu se ovládnout. Ale jak jsem pila hodně najednou, tak mi to způsobovalo ty problémy s nízkým sodíkem. Tak na to pozor.

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mohla by to být tetanie a nebo nějaká psychická porucha-panická úzkostná poucha

 

Váš příspěvek

Trpím pocitem, že jsem ve snu, že se mi vše kolem mě zdá

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené