Smazat

Úmyslné ublížení na zdraví

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti jak to chodí u soudu nebo s finančním odškodněním, když vám někdo úmyslně ublíží? Byla jsem napadena novou přítelkyní mého ex se kterou je měsíc :-)

Dala mi pěstí do obličeje takovou ránu až mi zlomila nos a ještě mi řekla, že si za to můžu sama, že nemám jejímu chlapovi vůbec psát a už vůbec ne se s ním vídat.
Nos mi rovnali a byla jsem i v nemocnici, teď jsem doma na neschopence a byla jsem jí nahlásit na policii a je fakt, že jsem si ulevila přes FB a napsala ji, že je pi.da a že jí to u soudu dám sežrat atd. Vím, neměla jsem jí psát, ale já takové lidi absolutně nesnáším.
Co si to vůbec dovoluje mlátit někoho pěstí do obličeje a tvrdit mi, že za to můžu já
A co vůbec řeší věci, které mám se svým ex. Si to snad vyřešíme sami, ne!
Nejspíš bude soud a já nevím, co proti mě vytáhne, ale prý byla na policii říct, že jsem ji napadla první, přitom se jí nikdo nedotkl a normálně chodí do práce na rozdíl ode mě. Fotí se, vystavuje to na Fb ani se neomluví, je to naprosto neuvěřitelné, co je to za krá..
Vyřadila mě na 2 měsíce ze života. Musela jsem zrušit let do Španělska, kosmetiku, cvičení, Silvestr, nemám ani vánoční dárky a v práci je zrovna uzávěrka. A to nemluvím o té bolesti, nemůžu ani otevřít pusu, spím v sedě, hrůza. Jsem na ni neskutečně naštvaná.
A třešnička na dortu je ta, že můj ex mi řekl, že jestli to dám k soudu, tak proti mě vytáhne obtěžování přes sms. Byla jsem úplně v šoku, co se vyklubalo z člověka se kterým jsem žila 2 roky a měl plnou pusu keců o lásce největší a teď tohle!
Abych upřesnila ty sms. Měli jsme italský vztah celou dobu, hádky, rozchody, on dělal hysterické scény např. jel autem schválně v jiném pruhu, že nás zabije nebo mi strhl brýle z hlavy a vyhrožoval, že je rozdupe, když mu neodpovím na otázky a spousty dalších psycho výstupů, ale já na to nemám důkazy. Já mu vypisovala sms hnusné, ale nikdy by mě nenapadlo, že je hodlá použít proti mě, to mám jako zlomený nos hodit za hlavu a té kr...to jen tak projde?
Je mi líto, jak to všechno dopadlo, ale v tomhle jsem fakt nevinně. Mám nového přítele a vážím si neuvěřitelně jeho charakteru, ale holt se budu muset vypořádat ještě s následky svého ex.
Jo a taky tu svoji novou holku předemnou zapíral, škaredě o ní mluvil a já ho mám nahraného na videu, jak popírá jejich vztah a od vzteku jsem to ukázala té holce a on jí řekl, že to zapíral proto, aby mi neublížil a ona mu to všechno baští a ještě mi psala, jak jsem hloupá a že on už se mnou nechce být, ať to pochopím.
Já jen nechápu, jak může být někdo tak hloupý, ale nenávist ve mně vzbudila obrovskou. Nechci pomstu, ale spravedlnost!
Zažily jste někdy něco tak neuvěřitelného? Myslíte, že mám u soudu šanci, ať si to slízne?
 
arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejsem si jistá jestli něčeho dosáhneš, bude to slovo proti slovu, ex dodá sms a budeš vypadat jako hysterka, která napadla ji a ona se musela bránit.
Co nechápu je jak tě zlomený nos vyřadí na 2 měsíce? Lidi s tim normálně do práce chodí a za měsíc se dá s opatrností dělat skoro všechno...

arrow
profile_image
Elenabell
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jo, ale jí vůbec nic není a já mám lékařskou zprávu a copak se někdo mlátí pěstí do nosu? Co jako čekala, že se stane, musí nést následky. Tak já zase ukážu video, pozvu svědky - naše známé, ať dosvědčí itálii, ale vůbec se na tu komedii netěším. Můžou se taky obnovit sms i z dřívějška, aby se vidělo, že mu to nikdy nevadilo a že jsme takhle normálně fungovali. A že se to snaží otočit proti mě jak hyena, snad ten soudce není blbý. Takjá nevím, co mi ta p.. udělala, ale ležela jsem v nemocbici a neschopenku mi vystavili na 6 týdnů a zakázali mi dotýkat se nosu a vyhýbat se místům, kde by mě někdo strčil atd.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No většinou když se lidi perou, tak si dávají pěstí do obličeje. Že ji nic neni a ty máš zlomený nos nic nedokazuje, pořád může tvrdit, žes ji napadla a ona se jen bránila, jedna rána pěstí a bylo to. Jestli u toho ex byl a odsvědčí ji to...nevím no, prostě bych to neviděla dobře ve tvůj prospěch, i kdyby někoho zajímalo, ze jste měli doma itálii, pořád to svědčí o tvém chování, o ní to nic nevypovídá.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo a vyhnula bych se dalšímu kontaktu s nima, žádné výhružky soudem, žes ji pouštěla nějaké video byl blbý nápad, budeš vypadat jako žárlivá bejvalka.

arrow
profile_image
Beby
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsem si ted jista, ale myslim, že pokud maš vystavenou neschopenku a na ni uvedeno, že se jedna o uraz zavineny jinou osobou, tak se domnivam, že pokud marodis dyl jak 14 dni- jde to automaticky k soudu... a onen vinik, co ti zpusobil uraz bude hradit veškere naklady tykajici se tveho zraneni i tvoji "ušlou" mzdu- tzn, že ti musi uhradit neschopenku 100%...

teda aspoň me to tak policajti řikali, když mne před peti lety naboral jeden typek...

arrow
profile_image
Elenabell
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak možná, když se chlapi perou, ale u ženských pěsti by mě nenapadly, i policajti říkali, že normální to není, ex je osoba zaujatá a podle videa prolhaná, tak by mu zas tak věřit neměli. O mém chovaní, že si rýpnu slovem svědčí sms, ale o ni vypovidá, že je agresor a mlati pěstí cizí lidi. Nebude soud zajímat, že jsme měli itálii, ale souvisí to s tím a hlavně co se do toho ona pletla. S ní ty sms nesouvisí, takže vytahovat by je neměli a když ano, tak se to zvrtne v jiný delší proces. Svědky taky mám, včera jsem nad tím přemýšlela. Ale mě spíš zajímá jestli někdo byl u soudu kvuli napadeni a jaky byl verdikt.

arrow
profile_image
Elenabell
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Beby:
Ano to máš naprostou pravdu. K soudu to půjde 100%
Ale finanční odškodnění popřípadě podmínka pro ni by byla až jí soud shledá vinnou.
A když je taková k..a tak to asi budou samé naschvály, lži atd. No vůbec se na to netěším. Mám lepší věci na práci, než se tahat po soudech, ale budu bojovat, nechci, ať jí to jen tak projde. Kdyby mi dala facku nebo mě škubla za vlasy, ale pěstí do obličeje. Je to normální hloupá mužatka.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je těch chlapů na světe tak málo, že se o ně musíte prát pěstmi, nebo co ?! K tématu mne nic nenapadá, akorát řčení "praštíš šaška, platíš celý cirkus" a taky znám případ, že jeden dal druhému pěstí ( neměl nic zlomené, ani nemarodil - pouze monokl ) a platil mu soudem určené jednorázové odškodnění - takže s tímhle

Cituji Elenabell: ežela jsem v nemocnici a neschopenku mi vystavili na 6 týdnů

podle mne máš u soudu šanci na úspěch. Hlavně se tam drž rozumu a faktů ( = ona ti zavinila fyzickou ujmu ) a zbytečně nevytahuj na světlo peprné podrobnosti z minulosti vašeho vztahu, to je k ničemu.

arrow
profile_image
Elenabell
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:
Děkuji, tvůj příspěvek mě pobavil. Já se právě o něj neprala, je to ex a taky vím proč. Jsem ráda, že jsem se ho zbavila. A svým chováním mi to jen potvrdil.
Spíš mě zajímalo, co ona z toho může mít. Ale taky si říkám, že zlomený nos jí nemůže jen tak projít.

arrow
profile_image
Vebinka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co teda nechápu je ale to, proč obtěžuješ bývalého přes SMS....aspoň teda píšeš, že ex vyhrožuje, že tě bude kvůli tomu žalovat. Píšeš, že máš nového kluka, tak se na ex a jeho holku vykašli a užívej si, že jsi teď spokojena. Co se týká toho nosu, nevěřím, že slečna šla "jen tak kolem" a jednu Ti vrazila - nevíme, co tomu předcházelo...... a třeba se jen umí prát líp než Ty

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Beby: Délka pracovní neschopnosti není rozhodující, posuzuje se to trochu jinak, podle závažnosti zranění. Samotný zlomený nos se většinou posuzuje jako přestupek (několik známých s tím ma zkušenost), kdyby k tomu nosu byl třeba ještě otřes mozku, bylo by to už o něčem jiném.
Reaguji na Elenabell: Ale zákon nerozlišuje, jestli se perou ženy nebo muži. Prostě to, ze dostaneš pěstí do obličeje, není nic výjimečného.

arrow
profile_image
Elenabell
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vebinka:
Vyhrožuje, že vytáhne staré sms. my tak normálně fungovali.
Chtěla jsem s ním být zadobře, protože kolikrát vyhrožoval, že má vlivné přátelé atd. Takže jsem měla i strach, že by se mstil.Šla jsem se za ním podívat do práce, protože si otevřel restauraci a já se všemi svými ex vycházím naprosto dokonale a nezapomeň, že tu svoji nádheru zapíral. A jí navykládal asi,že ho chci a ona, když mě tam viděla, tek to šla řešit, ale upřímně kdyby byla chytrá neplete se do ničeho. Já nemám proč se prát a už vůbec ne o ex! Právě proto zakládám deníček, protože mě štve, že existují lidi, kteří vám dají jen tak pěstí do obličeje. Na základě domněnky v hlavě!

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle toho srdceryvného popisu teda hysterka jsi a pořádná. Zlomila ti nos, ne obě nohy, tak nefňukej, že nemůžeš na kosmetiku a cvičení Zrovna u tohoto příběhu by mě fakt zajímala i verze druhé strany.

arrow
profile_image
Elenabell
od 3. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ILChazz:
Pracovní neschopnost se posuzuje. To mi řekli i na policii, že když je to přes 7 dní nejlépe 14, tak to jde automaticky k soudu, pak záleží kdo tam sedí a jak se mu to zdá na základě důkazů. No ono kdyby to šlo dobře, tak získám jen finanční odškodnění.

 

Téma Úmyslné ublížení na zdraví je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené