Cituji Charlotte: V pilulkách určitě od doktora. Ale šl by to nejprve zkusit přírodní cestou, zařazením zeleniny s vysokým obsahem železa. I to by třeba pomohlo. Ale doktor musí určitě nechat udělat rozbor krve, z toho se nedostatek železa pozná a pak se může začít řešit.

jenže moje doktorka se na mě pravidelně dívá jak na simulanta teda spíše sestřička tak mám strach jí vůbec něco říct, když tam příjdu tak najednou jak kdybych zapoměla co mi je a už mi radši nic není jak se na mě podíve

Reaguji na blind.and.smile: Obávám se, že to sluníčko dělá hodně a letos je ho extrémně málo, ač třeba někdy svítí . Já to mám tak, že když je trochu hezky, tak sama si chci někam vyjít, pěkně se obléct a tudíž se i hezky ctítit. A to mě motivuje i k lepší životosprávě. Teď nic takového nemám a jako ty- mám akoorát špatný pocit- ze sebe, že toho moc nedělám...Jakobych na něco čekala. Třeba máš teď i jiné starosti a ty tě vysávají. Pokud ne a trvá to delší dobu, opravdu bych zvážila rozbor krve, ze kterého by se dalo třeba něco vyčíst.

Reaguji na blind.and.smile: Mononukleozu jsem měla. myslím, že by ses nezvedla. Měla jsem horečky, je to jako při angíně. navíc si pamatuji, že mě neuvěřitelně píchalo v chodidlech, že jsem skoro nemohla chodit. myslím, že už bys dávno byla u doktora s podezřením na anginu.

Jak dlouho ta únava trvá?

Cituji Charlotte: Obávám se, že to sluníčko dělá hodně a letos je ho extrémně málo, ač třeba někdy svítí . Já to mám tak, že když je trochu hezky, tak sama si chci někam vyjít, pěkně se obléct a tudíž se i hezky ctítit. A to mě motivuje i k lepší životosprávě. Teď nic takového nemám a jako ty- mám akoorát špatný pocit- ze sebe, že toho moc nedělám...Jakobych na něco čekala. Třeba máš teď i jiné starosti a ty tě vysávají. Pokud ne a trvá to delší dobu, opravdu bych zvážila rozbor krve, ze kterého by se dalo třeba něco vyčíst.

no nevím, to je sporné, jako líbí se mi teplo atd.. ale vždycky mám při takovém počasí nervy že zas budu muset někam chodit (jako nemusím samozřejmě) ale já bych se cítila jak idiot když všichni chodí sportovat a taak a já byhc seděla doma

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkusila bych i nějakej pohyb na čerstvým vzduchu, a pak taky hořčík. Mě pomohl, není to nic co by ti uškodilo a pokud ani ten nepomůže tak bych zašla k doktorce na testy

Cituji Charlotte: Jak dlouho ta únava trvá?

tak jako je fakt že od té doby kdy jsem začla hubnout cca 4 měsíce, ale teď to je až moc velká únava

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a ještě mě napadlo jestli toho třeba nemáš ted hodně ve škole, mě jak se to všechno nakupí tak jsem pak psychicky vyždímaná a spala bych klidně celej den..na tuhle únavu mi pomáhá pořádně si zacvičit, ale fakt si dát do těla a nebo se prostě vyspat

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Napiš, jak jíš a jak moc cvičíš přes den, možná ti chybí železo nebo nějaký vitamíny nebo něco...

No pokud to trvá od doby, co hubneš, tak v tom to asi vězí...Asi budeš jíst málo a tělo je opravdu unavené.

Cituji ifka.d: Zkusila bych i nějakej pohyb na čerstvým vzduchu, a pak taky hořčík.

hořčík ok podívám se zítra v lék. kolik tabletky stojí, nebo možná máme i doma nějaké děkuju

Jinak já každé ráno jezdím do města a nebo furt chodím za číčou ven

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blind.and.smile: kdy jsem začla hubnout cca 4 měsíce

Psala jsi, že jsi zhubla 15 kilo za 3 měsíce, to je prostě hrozný šok pro tělo. Dej si pauzu od hubnutí, zaměř se na kvalitní stravu a odpočin si od diety.

Ten jídelníček a cvičební plán by nebyl od věci, třeba je skutečně tam ten problém.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Charlotte: Mononukleozu jsem měla. myslím, že by ses nezvedla. Měla jsem horečky, je to jako při angíně. navíc si pamatuji, že mě neuvěřitelně píchalo v chodidlech, že jsem skoro nemohla chodit.

Já ji měla také a kromě horečky bych to nepoznala. Na každého působí jinak.

A ještě jsem si všimla, že hodně čajuješ. Byla jsem u výživové poradkyně a ta mi řekla, že čaj je v podstatě jako kafe- taky dehydratuje. takže to nemůžeš počítat jako normální příjem tekutin- spíš naopak. Je opravdu potřeba přesedlat na vodu. Já třeba vpráci vypiju tak litr vody. Pak to třeba proložím čajem a zase voda....ale jen za dopoledne musím aspon litr dát, i mě pak méně bolí hlava.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené