arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji blind.and.smile: Poslední dobou jsem pořád unavená

Momentálně je to u většiny lidí stejné,je málo slunce a chybí energie,,prý je to běžné a v takovém období normální.

Ale samozřejmě to může být i něčím podstatnějším,ale to zjistí jen lékař,pokud si hodně vyčerpaná,zašla bych na krev,já měla něco obdobného před x lety a ukázala se Borelioza.

Cituji KristýnkaKrobová: A ještě jedna osobní zkušenost: nikdy už neberu ovocné příchutě, vždy pouze vanilku. Ovocné jsou většinou šíleně umělé a ohromně rychle se znechutí, u vanilky se mi to nestalo nikdy.

no mě příjdou odporné veškeré vanilkové, čokoládové a banánové přichutě v tady těcxh věcech které se míchají s mlékem

Cituji KristýnkaKrobová: mohla bys mi napsat jméno toho proteinu z DM? Chodím tam poměrně často a nikdy jsem tam na žádný nenarazila, jen nějaké ty tyčky, atp. Děkuji

myslím že nějak Das Geuse Plus

Cituji KristýnkaKrobová: Je pravda, že ty kvalitní jsou drahé, třeba od Reflexu stojí 2,25kg přes 2.500,-, ale lze koupit i levný a dobrý - například mám vynikající zkušenost s tímhle:
http://www.hsport.cz/p340-nutrend-whey-core-100-22 50g.php
Chuťově i "funkčně" vynikající. Tisícikoruna je sice značným zásahem do studentova rozpočtu, nicméně když nejsi bodybuilder a podobný šílenec a máš ho opravdu jen jako doplněk, tak tohle balení vydrží i 2 měsíce.

aaa tak to padá, já ani tisíc Kč nemám

arrow
profile_image
lvicek
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, na ůnavu je potřeba " nakopnout játra " , nechat si v bylince namíchat pořádny jaterní čaj, popíjet, játra = imunita, únava, skrytá agrese, taky teď na podzim trošku detoxikace neuškodí, tlusté střevo bude určitě šťastné a vy pak taky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené