Smazat

Už dlouho jsem nepotkala holky do pohody

Přátelsví je velmi důležité.V poslední době pociťuji smutek nad tím,že vlastní hloupostí jsem propásla příležitost najít si dobré kamarádky.Ale jsou vůbec někde ? Neberte to jako fňukání..spíš vypovídání se deníčku..

Neumím pořádně psát...Ale mám problém,který mě trochu trápí a nevím,komu bych se s tím svěřila..
Dřív bylo všechno jednodušší...Všechno mě bavilo..svoboda,přátelé..
A taky nejlepší kamarádka na začátku střední. Byly jsme jako dvojčata..Užívaly jsme skvělé časy a mě to bohatě stačilo..Je krásné mít nejlepší kamarádku..Najednou nic není tak zlé,protože máte jí. Bohužel jak jsme dospívaly,přišli nám do cesty chlapi..Byli dva..Double rande byla celkem sranda..Bohužel kámoška zůstala na ocet. A tak začala spát s tim mým za zády...Myslela jsem,že se na něj vykašleme obě..Bohužel si vybrala jeho a já ztratila dva lidi v jeden den. (Dnes jsem za to ráda,protože to byl blázen,který ji mlátil a stahoval o prachy)..Od té doby si na nejlepší kamarádství nehraju..Více jsem se bavila s chlapi..Po smrti táty mě to k nim táhne prostě víc.Je s nimi sranda..Nepomlouvají v takový míře..Větší uvolněnost...Postupem času přišel můj současný přítel a spolu s ním nová parta asi dvaceti lidí. Nikdy jsem neměla problém s lidmi vyjít,ani v té předchozí partě...Ale tyhle lidi jsou jiný...Chlapi se sice tváří..Ale baví se se mnou hlavně kvůli příteli...což o to..Je mi to celkem jedno..Ale ty HOLKY?!? Říkám si, že to musí být mnou...že to přece nemůžou být takové hrotičky...Ale tak jako tak,jsem neštastná že když je nějaký mejdan,z deseti lidí se se mnou baví jen půlka..Ok,tak jsme si nesedli...To se stává...Ale co dělat s přítelem,který má přátele na prvním místě?Mělo by to tak být,je to správné..Jsem ráda,že má svojí partu..Ale já díky němu nechtěně a podvědomě zanedbávala své přátelé...
Mám problém s tím,že každá holka si mě prohlédne a automaticky ke mně přistupuje s negativním postojem ať se usmívám jak chci...Známá mi říká,že to je tím jak vypadám,že prý závist..ale já myslím,že to je něco jiného..Přeci ty holky nemůžou být odměřený jen kvůli tomuhle.. Pak si do mě rejpnou a je oheň na střeše...Nenechám si sr*** na hlavu.Hádám se s nima..je to děsný...Ale kamarádky mi chybí..Mrzí mě to i kvůli příteli..Znám nějaké holky,mám i jednu lepší kámošku..ale ne každý má čas..Zkoušela jsem i potkat nové lidi...Bohužel mám práci a nemám ten čas taky furt..Bohužel fakt postupně přestávám doufat,že jednou potkám nějaký pohodový holky, který věčně nechytračej - tohle byl velký problém pro mě..Proč je v dnešní době každej furt chytrej jak radio?Asi je to rivalitou..Nevím..Je mi 22,mám ráda mejdany,pohodový holčičí drby a všechnu srandu kolem..Ale asi mi to není souzené a smiřuji se s tím,že v mém věku (nejlepší věk sakra) si už nějakou partu správných holek nenajdu..
Teď je tady otázka..jak to zařídit abych mohla vypustit tu partu ze života?Na přítele se vykašlat nechci...Ale nemám jak jinak trávit svůj čas...Začíná mi být líto mě samotné...Nezbývá než koukat na gauči na sex ve městě a nebýt z toho moc smutná....Holky važte si jedna druhé a užívejte společné chvíle...Ideální přátelství podle mě? Nepomlouvat,neřešit nesmysly,podpora a být víc jako chlapi s kapkou, nebo více kapkami jemnosti
 

méně než
10 příspěvků

Ahoj,moc dobře to znám a vím jak se cítíš... a pokud chceš klidně můžeme hodit řeč , a jinak buď sama sebou ono to štěstí přijde samo od sebe . A lidé co ubližuji tak se říká ,že závidí tomu co ty máš výjimečný a oni ne ale je vidět ,že máme něco podobného.. ,také jsem si myslela že to je mnou ale přitom není jsi výjimečná a máš to co oni ne ,buď sama sebou štěstí přijde samo od sebe neboj

Problém bude spíše v tobě.Četla sis po sobě téma, kdy partnerovi pořádáš oslavu a selektuješ mu známé?
https://www.omlazeni.cz/oslava-narozenin-s-57-42823 7-0.html
Já bych se s tebou také neměla potřebu přátelit a tvůj přítel má svatou trpělivost.Jsem vdaná dvanáct let, ale třídit manželovi kamarády atd. bych si nedovolila, ač leckteré nijak nevyhledávám.
Zamysli se nad sebou, chyba možná nebude v ostatních...

Mám také více kamarádů než kamarádek a vůbec mi to nevadí. Také jsem měla na střední takovou spřízněnou dušičku a dopadlo to špatně, ale tak co s tím nadělám. Pravidelně se mi stává, že se seznámím s nějakou holkou a má nějaké své problémy, že se nedokáže normálně bavit. Já si toho nevšímám a vnitřně se směju. Chlapi jsou více free. Ženské potřebují mezi sebou pořád soutěžit, ale občas se najde nějaká normální. A promiň sex ve městě je pěkná blbost. Takový seriál, film pro zoufalky u mě ) Možná bys tolik neměla hrotit lidi a bavit se s tím s kým si momentálně rozumíš a co se stane to se stane. S kamarády je to jako s přítelem. Je to hezké a taky ti jednoho dne mohou ublížit. Tomu se říká život.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky si myslím že holky se sebou podvědomě soutěží. Dělala jsem rok v týmu se samýma chlapama a nikdy sem se necejtila líp. Neřešila jsem drby, neřešila jsem že Karlovi to sluší víc než mně apod. Užila sem si strašně moc srandy, nikdy jsem neměla s někým konflikt. Naopak, když po mně někdo z nich něco chtěl, se smíchem jsem ho poslala do pr.. apod. Holka by se urazila, s klukama jsme si ze sebe navzájem dělali srandu, mohla jsem jim říct skoro všechno, ale na druhou stranu s nima zase nemůžu do podrobna probírat že "se mi neozývá" apod, protože tomu se zase vysmějou. Kdežto kámoška si povzdechne se mnou. Takže všechno má svoje pro a proti. Jedna nejlepší kamarádka, který bych mohla říct všechno a ona by mě poslouchala a dokázala poradit a naopak, mi chybí. Někdo s kym bych šla na mejdan a společně bysme se na něj doma připravovaly apod.

arrow
profile_image
Chilly
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ráda Sex ve městě,přijde mi to jako prča ...často se u toho zasměju a zároveň zamyslím nad některýma věcma otázka vkusu samo.. Jinak..zlaty chlapi....no..Reaguji na Lusinda2: Vůbec nechápeš.. Nemůžeš to komentovat,protože o tom nic nevíš. Pravda je taková,že naposled to dopadlo tak,že jeden hrotič napadl přítele a druhá hrotička zase mě,tudíž sme se s přítelem bavili o tom,že při příští párty už ne-e ..tak si nech chytré domněnky.. (to je přesně to, o čem píšu - každý má potřebu schazovat toho druhého jedovatými poznámkami a dokazovat,že on je ten s nadhledem...a zvláštní je, že to jsou právě ženské) Přesně s takovými typy ženskejch mám problém a vůbec je nechápu...Proč to nejde říct nebo napsat mile?Jsem horká hlava a beru to jako útok..to mi dělá nepřátelé..Raději bych se měla takovým ženám vysmát..a litovat,že si v životě kromě rejpání do druhých moc neužijou..chlapa to s takovou ženskou přestane vždycky bavit...

Reaguji na Chilly:
Zatím tu útočíš a rýpeš jen ty...
Chybí ti jakákoliv sebereflexe, chyba totiž nemusí být vždy na té druhé straně.Pokud nejsi schopná přijmout jiný názor než ten, který se ti líbí, nezakládej diskuze.
Zkus se místo útočení a kopání kolem sebe zamyslet.

arrow
profile_image
Chilly
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždyť jasnýý dík za názor

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsou ženy, které se nesnesou s ostatními ženami a ty možná patříš mezi ně Když se ti stává často, že si se ženami nerozumíš, tak bude chyba v tobě a ne v nich. Podvědomě k nim asi vyzařuješ něco negativního nebo jim dáváš najevo svou nadřazenost, "krásu", přítele atd.

arrow
profile_image
Chilly
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

i to je možnost ale když se nad tím zamyslím,mám ráda holky. V tom smyslu,že mě to s nima baví...A fakt se snažím být na ně pozitivní..ale holt vše je má chyba..je mi to jasné

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No a chceš co? Zlepšit vztahy v té stávající partě (kamarádi od přítele) nebo si najít nové kamarádky?

Cituji Nicadezuria: Dělala jsem rok v týmu se samýma chlapama a nikdy sem se necejtila líp. Neřešila jsem drby, neřešila jsem že Karlovi to sluší víc než mně apod. Užila sem si strašně moc srandy, nikdy jsem neměla s někým konflikt. Naopak, když po mně někdo z nich něco chtěl, se smíchem jsem ho poslala do pr.. apod. Holka by se urazila, s klukama jsme si ze sebe navzájem dělali srandu, mohla jsem jim říct skoro všechno, ale na druhou stranu s nima zase nemůžu do podrobna probírat že "se mi neozývá" apod, protože tomu se zase vysmějou. Kdežto kámoška si povzdechne se mnou. Takže všechno má svoje pro a proti.

jj, přesně tak...

Zakladatelce: co zkusit na to rýpání trénovat trpělivost a odpovídta jim nějak mile, což jim vezme vítr z plachet?
Pravda je, že já bych taky asi moc nestála o společnost lidí, kteří by do mne příliš rýpali (a bylo viditelné, že to není jen legrace).

Sama za sebe musím říct, že mám mezi kámoškami neskutečně krásné holky a nijak to nenarušuje náš vztah. Nemám potřebu někomu něco závidět, nepřát, nepříjemně rýpat... a jsem spokojená sama se sebou, i když nejsem dokonalá.
Ale zažila jsem si občas něco jako nepřejícnost od starších a třeba i prostorově výraznějších žen a musím říct, že to byl mazec! Od takových dál....

 

Váš příspěvek

Už dlouho jsem nepotkala holky do pohody

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené