Smazat

V hlavní roli sex

Chtěla bych s Vámi probrat svoje trable spojené se sexem...

Ahoj ženy,
delší dobu nemám vztah tím pádem ani sex (bude to skoro rok) přijde mi, že poslední dobou jsem nemyslela na nic jiného, každý den představy, masturbace ani porno nepomáhají, chodím se vybít každý den do fitka, mám práci i školu takže zaměstnaná jsem.
Nedávno jsem byla s kamarádkou na akci a seznámila mě se svým kamarádem, znám ho od vidění z fitka, ale nikdy jsme se nebavili. Večer nějak plynul, přeskočila jiskra a my odjeli k němu, ráno jsme měli sex znovu a pořád to bylo skvělý, pustili jsme si film, uvařil a po filmu mě hodil domů. Mám za sebou pouze dva vážné vztahy a tohle byl můj nejsponntánější a nejerotičtější zážitek. Jsem ze sebe trošku zmatená, protože jsem vždy odsuzovala tenhle typ nějakých vztahů na jednu noc, a vše jsem si vždy dopředu musela rozmyslet, ale hrozně se mi to líbilo, takový sex jsem asi nikdy nezažila, vždycky jsem byla prvně zamilovaná a pak až sex, s ex jsem si sexu ke konci už moc neužívala, nevěřil si, pořád se přitom prohlížel, neuměl mě pořádně drapnout a ani po 1,5 roce nevěděl kam sáhnout, naivně jsem si myslela, že to je asi normální spokojit se s takovým sexem, asi jsem měla být větší sobec.
Nejsem ze sebe bůhví jak unešená z toho co se stalo, ale teď jsem v podstatě ještě nadrženější než jsem byla Samozřejmě vím, že sex po delší době se stejným člověkem se trošku omrzí. Ten kamarád si mě před pár dny přidal na facebook, asi bych se nebránila mít s ním ten sex znovu, ale nic mi nenapsal, a já nejsem moc typ co se ozývá. Nějak nechápu proč si mě teda přidává. On sám neměl sex dva roky a kamarádka mi už předtím říkala, že by ho nechtěla, že je hrozně komplikovaný a docela samotář, chodí sám do kina, říkal mi, že moc nemohl spát když jsem byla vedle něj, že na to není zvyklý.
Vlastně ani nevím co chci za radu, nevím jestli jsem stavěná jen na vztah o sexu, ale zároveň si nedovedu představit chodit s někým na rande, zamilovat se do něj a pak zjistit, že to v posteli stojí celkem za ***. Jsem mladá a sex je pro mě hodně důležitý, oba předchozí vztahy mi na tom ztroskotaly, přestal mě bavit sex, a iniciativy z druhé strany jsem se nedočkala, když jsem svému ex například říkala a ukazovala jak mi to dělá dobře, stejně pokaždé sáhnul jinam a ještě byl naštvaný, že mu radím jak to má dělat, že on ví jak na to.
Řešili jste někdy něco podobného? hrozně bych si přála skloubit sex se vztahem a naopak. Zase si říkám, že vztah jen na sex taky nejde donekonečna a vlastně ani nevím jak to chodí.
Je to docela chaoticky napsané, nicméně budu ráda když se někdo vyjádří, moc se mi to nechce řešit s kamarádkama, každá má vztah, takže nejsou zrovna na stejné vlně.
 
arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já taky nikdy nebyla typ na nezávazný sex. Mám kolem sebe vcelku barieru do které nerada někoho poštím, zvláště neznámého. No ale zase není dobré se hnát do vztahu jen kvůli sexu, že a člověk to občas potřebuje. Takže i já jsem měla "kamaráda", ustála jsem to bez zbytečného zamilovávání a bylo to fajn. Naopak je člověk asi klidnější při seznámení s někým pořádným. A pokud ten kluk není žádnej děvkař, ale prostě stydlivější typ, který se odhodlal až s alkholem, myslím, že by to mohlo být fajn a také, že se mu můžeš první ozvat ty. Jako o nic ti nejde, kdyby ne, jiný jistě milerád půjde. )

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje vztahy povětšinou začaly právě naopak... nejdřív sex a potom vztah (nebo žádný vztah a už ani žádný sex a ani tohle nebyl vždycky správný způsob, protože se mi bohužel několikrát stalo, že tím začal vztah, který byl o ničem. Každopádně je to zajímavá věc, co řešíš - myslím se všemi těmi okolnostmi, a ani já moc netuším, jak bych se k tomu postavila, jak se znám, tak pokud je komplikovaný a už bychom měli za sebou vášnivou noc, just bych se do něj zamilovala. Komplikované typy, to je prostě pro mě (bohužel) magnet. Takže hlavně na to bych si dala pozor, abych najednou nebyla v něčem až po uši (ovšem pokud to nechceš naopak
Jinak sama bych se mu neozývala (myslím jako s nějakým návrhem vidět se nebo tak), a to ani v té největší zoufalé nadrženosti Pokud ses mu zalíbila, mohla bys tím u něj ztratit hodnotu. Počkej, co udělá on. Když nic, tak nic.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No holky, trochu vás chápu, také jsem ve vašem věku asi takhle přemýšlela. Dříve bylo delší "chození," než byl první sex. Ale v podstatě si myslím, že, není dobré navazovat trvalejší vztah, pokud partnera dostatečně neznáte. A to se týká i sexu. Já jsem s manželem delší dobu chodila a sex byl až po svatbě a byla jsem panna. Byl můj první. Ale díky tomu že byl sex až po svatbě, jsem nevěděla do čeho jdu. Píši to i ve svém deníčku "Jak vysvětlit manželovi, že milování není jen za účelem plození potomků."
Manžel je hodný, pracuje, stará se o děti, ale pokud bych tušila jak se ke mě bude chovat v posteli, asi bych si ho nikdy nevzala. Dlouho jsem se s tím trápila a pak jsem to vyřešila jak píšu v tom svém deníčku. Takže neodsuzuji nikoho, kdo se s přítelem (nebo klukem) napřed vyspí a pak uvažuje o vážném vztahu. Já vím, že se říká, že sex není ve vztahu to nejdůležitější, že jsou jiné hodnoty. Blbost! Je to hodně důležité. Pokud tuto věc o svém partnerovi nezjistíte hned, můžete se roky pak trápit jako já.

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímavý deníček a ještě zajímavější příspěvky. Jsem rád, že jsem si mohl zase potvrdit mé teorie a stereotypy ohledně sexu.

např.
- všichni mají rádi dobrý sex, ale spokojí se v posteli s podprůměrností
- ženy mají panickou hrůzu, že budou mezi svými kamarádkami za "děvku"
- bojí se o sexu mluvit se svými blízkými (viz výše - "děvky")
- mizerný sex s partnerem je přijatelný, ale sex s "děvkařek" ne (kdo asi bude v posteli lepší?)
- odsuzování nezávazného sexu, pocit provinilosti

Dokud si člověk neujasní co on sám od života chce, tak bude mít vždy problém. Na internetu je spousta materiálů, které rozebírají jednotlivé body do neskutečné hloubky... chce to jen tomu věnovat čas (ne každý se však o to chce zajímat - tvůj ex, který odmítal přijmout rady v posteli a cítil se uraženě...).

Doteď jsi měla jen zkušenosti s dlouhodobými partnery, nyní se ti naskytla možnost experimentovat s novou formou vztahu. To jak s tím naložíš je čistě na tobě, můžeš mu napsat, čekat, zapomenout...

Chtít sex je lidské a rozhodně nezávazný sex z tebe neudělá špatného člověka... to že nevíš co pořádně od života chceš je také úplně normální... snad ti to nějak pomůže.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na nezávazném sexu není nič špatného, pokud to tak chceš ty sama. Spousta z těch, co mají "nezávazný sex" totiž nejsou nic jiné, než čekatelky a příležitostní matrace v naději, že jejich nezávazný poskytovatel sexu se rozvede nebo zamiluje, nebo obojí. O takovou situaci není moc co stát. O sex, který oběma zůčastněným přináší pouze potěšení beze zbytečného přemýšlení a taktizování ovšem určitě ano
Dobré téma, koukám, že co příspěvek, to jiný a přínosný názor. Za sebe můžu říct, že se mi dobrý sex a dobrý vztah nikdy skloubit nepovedlo a nevím, jestli je to vůbec v mém případě možné Na začátku je super skoro všechno - do sestěhování. Pak nastává stereotyp dvou zaměstnaných lidí, provozní problémy, složenky, ..... tajemno a erotické dusno se vytrácí, místo příprav na schůzku intimního charakteru se řeší, že došlo kafe, že přijede maminka, že vedoucí je vůl ... a ze sexu se stává lehce dostupná domácí zábava, která se časem omrzí. Řešením se zdá být paralelní nezávazný vztah, který ve finále přinese ještě víc problémů, protože druhý se nespokojí s tím, že je druhý, případně se někdo do někoho neplánovaně zamiluje a celé se to zamotá a sesype jako domino.
Ani nemluvě o tom, že zde se často jako "ideál pro vztah" prezentuje hodný věrný ťuťko z dobré rodiny -- omlouvám se za ten slovenský výraz, žádný český ekvivalent mne nenapadá -- no a to moc vášnivým sexem nezavání .... takže od takového se skáče do náruče nějakému "děvkaři" a pak se zde zas brečí, že nevolá, nepíše, nevyznává lásku a nekupuje kabelky
Na závěr by asi měla být nějaká rada, ale nevím, jestli bych zrovna já měla komu co radit Užívej si, pokud bude co ( pokud ne, bude jiné ) a nenech se vmanipulovat do něčeho, co nechceš ( k tomu je v případě nezávazného sexu taky blízko, pokud jeden chce vztah a druhý jej původně nechtěl ) .

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: věrný ťuťko

věrny ňouma

Reaguji na Siiri: podpantoflák? xD

arrow
profile_image
Ahiya
od 17. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je skvělé a gratuluji!

1. Můžeš si dopřát nezávazného sexu s mužským, se kterým tě to baví.

2. "S jídlem roste chuť", tzn. dokážeš si představit, že to teď utneš a budeš si hrát na slušnou?

3. Užívej! Protože až budeš zakládat deníček: "Svého přítele miluji, ale spím se svým kamarádem, protože to zoufale potřebuji"... tak věz, že bude hůř

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Samozřejmě, že po tomto nikdy nedokáže dělat slušnou. Jakmile holka přičichne ke kvalitnímu sexu, tak je s ní konec. Následuje ponocování, tahání se s chlapama, hlučné večírky, užívání marihuany, heroinu, prostituce, první znásilnění, první potrat... A skončí rozčtvrcená v kontejneru vedle zavšiveného Istanbulského bordelu.

Ale to si měla rozmyslet dřív, než vlezla do postele chlapovi, za kterého není provdána. Teď už je pozdě.

arrow
profile_image
Zorazhora
od 6. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kopaj: Samozřejmě, že po tomto nikdy nedokáže dělat slušnou. Jakmile holka přičichne ke kvalitnímu sexu, tak je s ní konec. Následuje ponocování, tahání se s chlapama, hlučné večírky, užívání marihuany, heroinu, prostituce, první znásilnění, první potrat... A skončí rozčtvrcená v kontejneru vedle zavšiveného Istanbulského bordelu.Ale to si měla rozmyslet dřív, než vlezla do postele chlapovi, za kterého není provdána. Teď už je pozdě.

Ty uz to nehul...

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rebarbora: Taky si málokdy někoho pustím k tělu, někteří mě odradí právě většinou už nazačátku než k něčemu vůbec stačí dojít, taky se nedá spát s každým, vůbec si to nedovedu představit například s nějakým kamarádem kterého znám už dlouho, ideálně jak je to teď, něco o něm vím, vím kde pracuje, potkáváme se občas ve fitku, ale jinak skoro žádný okruh přátel až na jednu kamarádku. Zatím jsem mu první nenapsala a myslím, že se k tomu asi ani neodhodlám, nějak nevím co a nevím jestli o to vůbec stojí, asi se na mě chtěl podívat na tom facebooku když si mě přidal, zítra to bude týden od té ,,události,, pořád si myslím, že by měl napsat první chlap, třeba teď bude zase půstit 2 roky beru to ale sportovně, svět se mi tím určitě nezboří když nic
Reaguji na vilima: U mě byl právě sex i vztah pak hodně špatnej, v prvotní zamilovanosti teda ne, ale ta odpadla po pár měsících, já se na tom snažila zapracovat, ale bylo to k ničemu, sama toužím po vztahu, ale chci mít i skvělej sex, ideálně obojí když to nějak samo vyplyne ze situace, řekla bych, že vztahu jsem si užila celkem dost, sexu až tak ne, jsem mladá tak bych chtěla trošku skotačit, ale né si pokaždé přivést z diskotéky jinýho chlapa. Reaguji na Evelinde: Celkem tě obdivuju, sex po svatbě to už se dneska asi jen tak nevidí, já sama bych do toho asi nešla, přesně jak popisuješ, já už jsem pak z toho byla hrozně frustrovaná, že on si vždy sex užil, vždy se udělal a já nebyla jednou jedinkrát, už jsem si připadala divně, jestli tam dole jsem třeba méně citlivá nebo něco..a když mu 100x dáváte někam ruku a on ji dá pokaždé jinam tak je z předehry rázem konec

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mooney: děkuji za příspěvek, určitě si z toho něco vezmu. Tohle-všichni mají rádi dobrý sex, ale spokojí se v posteli s podprůměrností- bejvávalo, teď už si to nedovedu představit se s něčím takovým spokojit. Když mi tenhle chlap na sex nevyjde, tak mi dal alespoň velkou zkušenost do života, za to jsem ráda, necítím se nějak zle či provinile, nikoho jsme nepodváděli tak je to čistě jen naše věc, možná v tom hraje roli i věk, bude mu 33 v posteli jsme se viděli prvně a věděl jak na mě, ex měl 24 a za rok a půl mě takhle nerozparádil Já ráda experimentuji (nebo ráda bych) s ex jsme dostali i erotickou hru, a co myslíte, no nikdy jsme ji nehráli ikdyž jsem několikrát chtěla, měla jsem ji po rozchodu sbalit a zahrát s někým jiným Co přesně od života chci zatím přesně nevím, ale jsem alespoň zase o krok napřed..

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zorazhora: chtěla jsem napsat něco podobného, no asi bych si měla už začít vybírat písničky na pohřeb když je semnou konec já bych řekla, že je teprve začátek !

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Ono se asi dopředu nikdy neví, jestli se do toho člověka později třeba nezamiluju, ale rozdíl je asi v tom, že nekteré do toho jdou už kvůli tomu aby ho nějak sbalily na vztah. Já nevím jak bych se zachovala, pokud by byl sex dobrý a rozuměli bysme si i normálně proč to nezkusit a pokud to bude cítít jen jedna strana tak se to ukončí, zamilovanost stejně zase odezní, už jsem toho přežila víc. Mě by to vyhovovalo dát sex někdy si to spestřit kinem a jídlem, ale ne to nijak hrotit, stejně jsem buď ve škole nebo v práci a do toho ještě fitko a přátelé tak není tolik času Právě toho se taky bojím, že se mi to nepovede moc skloubit dohromady, je to taky asi i hodně o hledání, nebo nevím že se to někomu podaří najít a jinému ne. Já zatím s nikým nebydlela, ještě, že jsem neměla tak blbej nápad, stejně bych se zachvíli stěhovala nazpět Jen už mě hrozně unavovalo pořád vysvětlovat, ukazovat jak mi to dělá dobře a potom stejně nic.

 

Váš příspěvek

V hlavní roli sex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené