Smazat

V hlavní roli sex

Chtěla bych s Vámi probrat svoje trable spojené se sexem...

Ahoj ženy,
delší dobu nemám vztah tím pádem ani sex (bude to skoro rok) přijde mi, že poslední dobou jsem nemyslela na nic jiného, každý den představy, masturbace ani porno nepomáhají, chodím se vybít každý den do fitka, mám práci i školu takže zaměstnaná jsem.
Nedávno jsem byla s kamarádkou na akci a seznámila mě se svým kamarádem, znám ho od vidění z fitka, ale nikdy jsme se nebavili. Večer nějak plynul, přeskočila jiskra a my odjeli k němu, ráno jsme měli sex znovu a pořád to bylo skvělý, pustili jsme si film, uvařil a po filmu mě hodil domů. Mám za sebou pouze dva vážné vztahy a tohle byl můj nejsponntánější a nejerotičtější zážitek. Jsem ze sebe trošku zmatená, protože jsem vždy odsuzovala tenhle typ nějakých vztahů na jednu noc, a vše jsem si vždy dopředu musela rozmyslet, ale hrozně se mi to líbilo, takový sex jsem asi nikdy nezažila, vždycky jsem byla prvně zamilovaná a pak až sex, s ex jsem si sexu ke konci už moc neužívala, nevěřil si, pořád se přitom prohlížel, neuměl mě pořádně drapnout a ani po 1,5 roce nevěděl kam sáhnout, naivně jsem si myslela, že to je asi normální spokojit se s takovým sexem, asi jsem měla být větší sobec.
Nejsem ze sebe bůhví jak unešená z toho co se stalo, ale teď jsem v podstatě ještě nadrženější než jsem byla Samozřejmě vím, že sex po delší době se stejným člověkem se trošku omrzí. Ten kamarád si mě před pár dny přidal na facebook, asi bych se nebránila mít s ním ten sex znovu, ale nic mi nenapsal, a já nejsem moc typ co se ozývá. Nějak nechápu proč si mě teda přidává. On sám neměl sex dva roky a kamarádka mi už předtím říkala, že by ho nechtěla, že je hrozně komplikovaný a docela samotář, chodí sám do kina, říkal mi, že moc nemohl spát když jsem byla vedle něj, že na to není zvyklý.
Vlastně ani nevím co chci za radu, nevím jestli jsem stavěná jen na vztah o sexu, ale zároveň si nedovedu představit chodit s někým na rande, zamilovat se do něj a pak zjistit, že to v posteli stojí celkem za ***. Jsem mladá a sex je pro mě hodně důležitý, oba předchozí vztahy mi na tom ztroskotaly, přestal mě bavit sex, a iniciativy z druhé strany jsem se nedočkala, když jsem svému ex například říkala a ukazovala jak mi to dělá dobře, stejně pokaždé sáhnul jinam a ještě byl naštvaný, že mu radím jak to má dělat, že on ví jak na to.
Řešili jste někdy něco podobného? hrozně bych si přála skloubit sex se vztahem a naopak. Zase si říkám, že vztah jen na sex taky nejde donekonečna a vlastně ani nevím jak to chodí.
Je to docela chaoticky napsané, nicméně budu ráda když se někdo vyjádří, moc se mi to nechce řešit s kamarádkama, každá má vztah, takže nejsou zrovna na stejné vlně.
 
arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ahiya: No jaksi nemůžu protože jsme se na ničem dalším nedomluvili. S tou chutí máš pravdu, snědla bych toho teď dost No a slušná jsem byla celkem dlouhou dobu a byla jsem na tom v podstatě stejně nevím jestli né hůř

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Toužila po někom na sex. Konečně našla někoho kvalitního. Klidně by se s ním sešla znova. Ale nenapíše mu a radši bude v koutku tiše čekat další rok, protože má životní zkušenost, že ucházející kandidáti do postele/na večeře padaj z nebe.

arrow
profile_image
Ahiya
od 17. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hayle: No jaksi nemůžu protože jsme se na ničem dalším nedomluvili.

Tak chlapec asi impotentní nebude, ty jsi se studem také do pekla ještě nepropadla... a v době těch internetů bude asi fakt problém se na něčem domluvit

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

:- Protestuji! Ten nadpis je zavádějící. V hlavní roli sex...pardon, ale to vypadá jinak. Ženo, polepši se

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kopaj: No, možná ucházející kandidát, ale vzhledem k tomu, co víme od kamarádky (a nemáme momentálně důvod jí nevěřit) tzn. samotář, chodí sám do kina, atd. a taky z od samotné zakladatelky - říkal mi, že moc nemohl spát když jsem byla vedle něj, že na to není zvyklý, to asi zrovna nebude typ, o kterého by bylo záhodno bojovat se všema a proti všem a držet se ho zuby nehty, i když by mělo jít jen o sex. Moc si neumím představit (ani ten ucházející) čistě jen pragmatický sexuální vztah s někým, u něhož mi neustále visí nad hlavou (postelí...) Damoklův meč v podobě věty "díky za hezký večer, zavolám ti taxík, vedle tebe se prostě nevyspím" (...a vyspat se chce a potřebuje, aby mohl jít další večer sám do kina a nevytuhnul tam u Bonda kvůli tomu, že vedle mě předešlou noc nezamhouřil oko)

Víme toho málo, nemůžeme ho až tak moc soudit, ale i z toho mála co víme, konkrétně já bych si byla jistá, že já nebudu ta, kdo se ozve (... jako první)

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vilima: Damoklův meč v podobě věty "díky za hezký večer, zavolám ti taxík, vedle tebe se prostě nevyspím"

Možná by pak pomohlo, kdyby na ten Damoklův meč nečekala, ale sama po akci zatroubila na ústup a onu větu pronesla jako první To bych plně pochopila, já bych se v cizím prostředí doopravdy nemohla vyspat a navíc tím odpadají takové ty ranní rozpačité stavy
Popřípadě by mohl příště kandidát jít k ní, jestli bydlí sama a pak by na něj onu větu mohla aplikovat ona . Nebo se dá jít ještě někam spolu do baru na skleničku a odtud domů. Možností je dost, nemusí se celou noc klepat strachy v cizí posteli, jestli je nebo není vítaná - obrazně řečeno.
Ale to ještě moc předbíháme, zatím je to ve fázi čekání, kdo se komu ozve, nebo ... ? Nějaké pokračování ?

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Argument s kinem je natolik absurdní, že ho kamarádka musela myslet jako vtip. Samozřejmě je to vaše věc, koho do svých vagín vpustíte, ale jestli i v blbém konkursu na občasného nabíječe budete soutěžící na místě diskvalifikovat, jestliže momentálně nemají ženskou a chodí do kina/na výstavy/kamkoliv jinam sami, tak fóra "Slušní muži vymřeli" nebo "Kde najít pořádného chlapa" se tu budou objevovat ještě hodně dlouho.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kopaj: Momentálně neměl ženskou už dva roky, jak jsem si přečetla. Jestli je to alespoň pro některou alespoň občasný nabíječ... to asi nezjistíme, ale pokud ne, tak je to prostě celý divný a v jeho věku dvakrát tolik a asi to nebude jen tak, že momentálně nemá ženskou a tak si prostě zajde radši sám do kina/na výstavu/kamkoliv jinam...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vilima: tak je to prostě celý divný a v jeho věku dvakrát tolik

Borec má 33, takže už to není takový ten mladý zajíc, který s prominutím poskáče vše, co potká. Ani nemluvě o tom, že ne každý má takové potřeby, ani v mládí ne. Impotent, jak Hayle zjistila, není. Dokonce se zdá být i nadprůměrně zkušený, takže napůl panic na ocet, kterého žádná nechce to nejspíš taky nebude. Třeba jen preferuje kvalitu nad kvantitou, třeba je příliš náročný, aby si pustil do postele všechny zoufale tikající třicátnice, co se mu okázale podbízí jen a pouze zato, že je sám, třeba je ve skutečnosti nešťastně a beznadejně zaháčkovaný někde jinde, třeba má náročnou práci, .... no a takhle bychom mohly spekulovat až do večera. Navíc, je to stejné jako ty chlapské selské předsudky : "jí je přes třicet, nemá děti, jooo, tak ta bude divná, s tou budou problémy", "ta má dlouhé nehty, ta bude líná a marnivá" , .... Předsudky ještě nikoho nikam neposunuli - jejich odbourání ano.
A s tím kinem - minulý týden jsem byla sama shlédnout film Everest . Přítele víceméně mám, divná víceméně nejsem ... Užila jsem si to sama víc než s chytrými komenty někoho, komu by to absolutně zhola nic neřeklo.
Zakladatelka chce kvalitní sex, nikoliv stavět domek a porodit dvojčata. Ostatně, kdyby se hned ráno na ni vrhl s tím, že teď už jakože spolu chodí a jdou do Ikey vybrat závěsy , tak počítám, že by tak jak tak utekla, což Hayle ?

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vilima: Já jsem si přečetl, že na prvním rande na slepo a s křenem, které ani rande nebylo, holku hned ten večer sbalil, odvezl si ji domů, tam zaskóroval a ráno ještě jednou. A jediné, co zakladatelka na jeho výkonu shledává závadným, je, že jí nepíše, aby si to zopakovali. Přidá-li se k tomu, že na ženy působí dojmem, jako kdyby, aspoň co se jich týče, neuměl do pěti počítat, tak mi z toho vychází jako dokonalý kanec.

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak našeho dokonalého kance jak ho prezentuje kopaj jsem teď 2x potkala ve fitku, přišel normálně zamnou když jsem cvičila a snažil se vést rozhovor, ptal se jak se mám a radil mi při cvičení a pořád na mě koukal jak cvičím a hodnotil mi to, že dobrý cvik a tak Dneska opět to samé. Reaguji na kopaj: Ty to říkáš jak kdybych já to sama nechtěla, nekňučím doma s tím, že se mi neozval, nepočítala jsem s tím

Cituji dadabus: Ostatně, kdyby se hned ráno na ni vrhl s tím, že teď už jakože spolu chodí a jdou do Ikey vybrat závěsy , tak počítám, že by tak jak tak utekla, což Hayle ?

Tak to bych utíkala jako o závod, vždyť ho skoro neznám.
Jinak si myslím, že bude docela vybíravý a zároveň na mě působí dojmem, že si o sobě myslí, že kdyby chtěl tak může mít každou.

Cituji vilima: "díky za hezký večer, zavolám ti taxík, vedle tebe se prostě nevyspím"

Já si myslím, že tak nějak by to trošku bylo, neřekl by to třeba přímo, ale asi by to tak chtěl, což já bych ráda asi něco víc na pohodu.
Uvidím jak se to vyvine dál, kdyby jsme měli vztah založený na sexu a pak ho potkala ve fitku a on že jde sám do kina asi by mi to přišlo divný kdyby mě nevzal taky
Nikdy jsem vztah na sex neměla, nevím jestli bych třeba nežárlila a jestli jsem na to vůbec stavěná, ideálně bych chtěla dobrý sex, občas něco podniknout a mít pohodu, tu jsem ve vztahu nikdy nezažila, proto se mi na to nechce spěchat, ale to už si to trošku víc maluju

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hayle: Jinak si myslím, že bude docela vybíravý a zároveň na mě působí dojmem, že si o sobě myslí, že kdyby chtěl tak může mít každou.

No a už proto bych se mu rozhodně neozývala jako první. O nic víc tu asi ani nejde ne? Celá věc je momentálně zaseklá na tom, jestli se ozvat chlapovi, se kterým se mi líbil sex, protože bych to chtěla zopakovat, nebo ne. Evidentně mu ukradená nejsi, takže já bych si počkala, jestli si pan vybíravý vybere tu správnou možnost

 

Váš příspěvek

V hlavní roli sex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené