Holky, já vám musím říct, dneska mi kožařka Roac. odmítla napsat, že to způsobuje těžké deprese a prý si mám jít za někým jiným, ale ona že nedá!! A to je mi, prosím, 37let, takže by mohla konečně uznat, je bych třeba i počínající depresi poznala. Pořád nevím jestli mám na sebe patlat ty sračičky co mo pomáhají jenom trochu a nebo si najít jinou paní MUDr. Hodně jsem doufala, že mi ho při dnešní kontrole napíše, ale jsem děsně zklamaná. Asi potřebuju pár dnů na to abych se rozmyslela jak to pořeším.
A fakt, kde jsou všichni vyléčení?

Dainty
kukuč tu sem.No jsem naštvaná,že to máme zavřené.Přispívat do Xtémat a přitom vlasně do toho samého mě docela ubíji.
Já teda žádný deprese nepociťovala.Když jsem vypadala blbě před braním Cur.. tak jsem prostě nevylezla,ale nic jinýho.

Cituji Dainty: ítla napsat, že to způsobuje těžké deprese

ješte zapoměla říct ze v americe se kvuli tomu léku pár lidí zabilo...
no proste je to jeden z vedlejsích ucinků ktery se může a nemusí dostavit..

já jsem hrozná citlivka a deprese jsem mela, fakt jsem skoro jen brecela a sedela doma na zadku neschopná skoro dojít ani na zachod ale neprikládala jsem to teda vůbec práskum ale spís problémum ve vztahu atd.. i kdyz treba bez roac. bych to snášela líp. Kazdopádne kdyz se neco takovýho stane tak ty prásky přece můžes vysadit

podle me jestli už jsi vyzkousela xxx masticek, tak zkusi jinou doktorku ..teda pokud do toho fakt chceš jít se vším tím pro a proti

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musím se zastat svého milovaného Roaccutanu. Mně se osvědčil na 100%, měl jsem akorát herpes, ale ten účinek- něco zázračného- a to už jsem nevěřila, že je tohle možné. Kromě suchosti žádné vedlejší účinky.
M.

arrow
profile_image
Aridara
od 27. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Roa beru zhruba 7 měsíc a co mě zlobí je, že mám hodně vyschlou pokožku a neustále se loupu, o rozpraskaných rtech ani nemluvím.
Chci se zeptat, také se vám od užívání Roa zvýšil cholesterol?

Jelikož jsou vedlejšími účinky Roa taky hodně suchá a citlivá kůže na veškeré zásahy, znamená to, že když třeba spadnu na bruslích a podřu se, tak se mi to bude špatně hojit?

podřeš se možná víc než normálně, ale vyloupe se to rychlejc. (můj strup na hlavě nebrat v potaz, beztak jsem si do něj furt ryla...)

Cituji mufallo: (můj strup na hlavě nebrat v potaz, beztak jsem si do něj furt ryla...)

Ty jsi asi takový "rýč" jak já

Cituji mufallo: podřeš se možná víc než normálně, ale vyloupe se to rychlejc.

Abych neskončila celá zjizvená Na bruslích jezdím často, tak uvidíme

To zas nemyslím. Opravdu se to všechno rychle hojilo a bez jizev

Tak jo, díky

Ahojky, dlouho jsem se neozvala, Roa už neberu, vysadila jsem to, strašně se mi během braní zhoršil zrak, vidím špatně na dálku, před Roa kúrou jsem měla oči jako žiletka, teď se musím soustředit abych oči zaostřila. Třeba je to náhoda, a nesouvisí to s tímto lékem, každopádně mě to pěkně štve, prosím ozvěte se někdo kdo máte tuto zkušenost.
Jinak akné se mi tvoří dál, nepomohlo mi to, ale přisuzuju to tomu, že jsem nedodržela délku užívání a dávku, brala jsem to sotva 3 měsíce.

Cituji mufallo: To zas nemyslím. Opravdu se to všechno rychle hojilo a bez jizev

Závidím, mě totiž během braní ze začátku vylezlo silné akné a mám z toho nové jizvy. Není to konec světa, ale zjizvila jsem se ještě víc než předtím. Ale každý jsme individuální.

arrow
profile_image
Ofto
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

3 měséce je málo..já bral Roac. 8 měsíců a rok na to se mi vše vrátilo zpět. Oči se mi zhoršily o 2 dioptrie. Nikdy bych do toho již nešel. Mám trvalé změny jaterním enzymů. Spíše mi to více uškodilo, než pomohlo. Bral jsem 50 mg. denně..
Nyní zkouším Glyco A, protože po těch všech mastičkách a vodičkách z kožního, které stály majland a nepomohly mi, mi došla trpělivost. Zatím ho patlám třetí den a pleť se mi vyhlazuje..pupínky se však dělají nadále..uvidíme za měsíc..
Pokud nemátě acné třetího stupně jako já, vykašlete se na Roac. Nemá to smysl...

Cituji Ofto: Oči se mi zhoršily o 2 dioptrie. Nikdy bych do toho již nešel

Hmm paráda, já jsem měla 0 dioptrií a laicky to odhaduju že minimálně mám teď 2, protože do dálky skoro nevidím tak možná i víc.
Jen doufám, že to odnesly jen oči, a játra mám snad v pořádku. Abych se přiznala, raději to nechci vedět, protože během braní mě bolelo v oblasti jater, což byl jeden důvod k vysazení, ale třeba to bylo psychicky. Každopádně oči mám zničené, prostě vidím špatně, hlavně když řídím auto, úžasné. Nechci nikomu kazit radost, běžte do toho, já jsem taky nadšeně začala brát tento zázračný lék. Akné je fakt hrozný a ničí život. Já mám akné dál a už jsem se s tím smířila. Prostě žiju dál. Jsou horší věci.

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuju nečíst ten příbalovej létak, garantuju vám, že do druhýho dne vám poteče krev ze vššech tělesných otvorů, jenom proto, že to tam je napsaný

2 dioptrie? Nevím, nezdá se mi to. Píše se tam o zhoršeným zraku ve tmě. Vždyť zrak je přece o optice, myslíte, že vám ROA zvětšil některou část oka a tím vám třeba dopadalo světlo za sítnici a tím by jste se stali např krátkozrakými? To mi přijde jako blbost...

Tak bolest zad je tam psaná a je to častej vedlejšák, ale to nutně nemusí znamenat, že vám to ničí játra Ale vedet že nemam dobrej cholesterol a jaterní enzymy tak do toho nejdu....

Glyko na aktivní akné je myslím zbytečný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené