1. . .5678
arrow
profile_image
mishka
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Cituji munkina: Jinak dotaz spíše pro holky: Vedlejším účinkem by mělo být vypadávání a zhoršení kvality vlasů...můžu si je barvit nebo je to hodně riskantní?Jde mi o to, že už mám docela odrosty a vlasy mi šediví, takže bych s ráda dobarvila...

To patří spíše sem: https://www.omlazeni.cz/vliv-roaccutane-na-17-95020 -0.html

arrow
profile_image
munkina
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka:

Jee, děkuju...a já si myslela, že už jsem pročetla všechny diskuze ohledně roaccutanu...tak super, jdu tam )

arrow
profile_image
Veronyiy
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KlaraPla: Doufám, že to nezakřiknu, ale úžasné. Nemám jediný pupínek, pleť přesně takovou jako před tím, než se mi z neznámých důvodů začala kazit. Takže snad taková zůstane i po dobrání

arrow
profile_image
Veronyiy
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na munkina: Ty první měsíce musíš přetrpět a prostě vydržet. Když jsem to začala brát, pleť se mi úplně vyhladila asi za 14 dní. Byla jsem nadšená. Pak ale po dalších 14 dní přišlo neskutečné zhoršení. Léky začaly z pleti vytahovat veškerý ****** a já měla víc pupínků, než když jsem to začala brát. Samozřejmě jsem plašila, že to na mě určitě nefunguje a podobně. Doktorka mě ubezpečila, že je to normální proces, lehce mi ještě zvýšila dávku a šlo to pryč. Vím, že je to těžké, ale snaž se kvůli tomu moc nestresovat a naopak se těš z budoucích výsledků

A ohledně těch vlasů, na to bacha. Nechci nijak plašit, ale když jsem měla dávku 40 mg, šla jsem klasicky, jako každý měsíc, ke kadeřnici. Hlava mi po nanesení barvy celá zrudla a podél kontury obličeje se mi udělala vyrážka. Vše asi hodinku po tom, co jsem salon opustila, zmizelo a vlasy mi padat nezačaly, ale docela mě to vylekalo. Pokud se barvíš sama doma, doporučuji zeptat se lékaře, protože ta barva může být agresivní a myslím si, že by uškodit mohla.

arrow
profile_image
munkina
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veronyiy:

Jj, zrovna jsem v té fázi zhoršení...Na nose a na bradě mám milion napůl vylezlejch ucpanejch pórů a na tváři dva obrovský boláky...No snad se to brzy přežene a bude už jen líp...

arrow
profile_image
sisi2
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak dnes je to 4.den, co beru Roaccutane 20 mg/52 kg. Nemám prozatím žádné vedlejší účinky. Kdy u Vás tak nastaly první změny? Je mi jasné, že je to u každého jinak, ale přesto pro srovnání A myslíte, že se mám mazat už teď předem? Rty klidně, ale nedokážu si představit se mazat nějakým mastným krémem už teď. Mudr. mi řekla, že dokud to nebude štípat, tak můžu potírat ATB. To se mi už moc nechce. Jsem z toho akorát podrážděná a bojím se že až Roa najede, budu zbytečně červená ještě více..Co myslíte?

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Začínal jsem na 30mg (58kg) a kosmetiku jsem používal asi ještě 3-4 týdny od nasazení, spíše tomu bylo ze setrvačnosti. Teď končím 3. měsíc a občas použiji indulonu a pleťovou vodu, dávkování mi bylo sníženo na 10 mg (ve 3. měsíci).

První vedlejší účinky u mě nastaly během prvního týdne (rty a loupání) a viditelné zlepšení jsem zaznamenal něco mezi 3-4 týdnem. Záleží na typu akné co máš... např. i teď ve 3. měsíci mi občas někde něco vyleze a ještě nějaké ty pozůstatky z prvního měsíce také přetrvávají.

Koukni na vlákno jak se dodatečně starat o pleť, tam máš docela dost informací.

arrow
profile_image
munkina
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sisi2:
Já jsem vedlejší účinky jako suché rty a pnoucí obličej cítila hned v prvním týdnu...od začátku se mažu, na noc něco hutnějšího a přes den něco lehčího a když svítí sluníčko, tak krém na nepropustnost sluníčka...ale obličej se mi neloupe, jen rty...
Jinak první výsledky jsem měla až tak ve třetím měsící, ale ještě teď zhruba ve čtvrtém měsící, se mi nové boláky dělají...čekala jsem, že se mi přestanou dělat úplně a hlavně dřív, ale stále doufám
Ale každý to má jinak, tak uvidíš...

arrow
profile_image
sisi2
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak dnes je to 10. den a začínám mít vysušené rty,jinak žádné nežádoucí účinky nemám. Každopádně chci velmi doporučit pomádu na rty z Lidlu - Regina SUN SPF 30, 17 Kč :) Mnohem lepší než drahá Neutrogena z lékárny:)

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, začala jsem brát Roa před 10ti dny, beru pouze 20 mg obden, už teď mám vysušený celý obličej, včera se mi kůže tak pnula, že jsem nevěděla co s tím, myslím že nemám žádný dobrý hydratační krém, používáme doma jen dětskou kosmetiku a nejsem si jistá zda je dost hydratující. Mohly byste mi doporučit dobrý krém? A ještě jedna otázka, padaly někomu ve větší míře vlasy při braní Roa, mám z toho obavu.

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mrsetnies:
hydratace obličeje - modrá indulona, několikrát denně (nic jiného se mi nezdálo efektivní a první měsíc jsem vypadal jak mumie, pak mi bylo dávkování sníženo a bylo to v normálu)
balzám na rty - několikrát denně
vypadávání vlasů - někomu mohou vypadávat (zkus si to vygooglit, případně projít starší vlákna), mně se tento vedlejší účinek vyhl

Já za celou dobu užívání měla jen suché rty, ale je pravda, že vlasy mi padaly hodně. Teď jsem dva měsíce po dobrání a vedlejší účinky pominuly téměř hned, vlasy už se mi zase mastí a s nimi i obličej..pupínky ale zatím žádné (ťuk ťuk).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené