Smazat

Velká noha

Holky,další téma...aneb.moje velké nohy..mam vel. 40 a zavidim holkam vel.37-38 ...
Když jdu s mamkou do obchodu tak každá bota ,po které sáhne ji je jelikož všude maji vystavené 38 ... ..jedine co me tesi ze boty na podpatku mám 39 ..

Je to hrozné takové lodě .. vel.40 balerinky
Jak jste na tom vy? Kolikátku máte nohu?
...s timhle se asi nikdy nevyrovnám
 
arrow
profile_image
poella
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vždycky mi připadalo, že velikosti 38-40 jsou normální. Být tebou, tak si z toho nic nedělám
Já mám spíš opačnej problém. Mám velikost 35 a tuhle velikost mají málokde

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji prceek: .mam vel. 40 a zavidim holkam vel.37-38 ...

Cituji prceek: s timhle se asi nikdy nevyrovnám

hmmm to je opravdu tragédie myslím, že jsi zase jedna z těch , která hledá problémy tam kde žádné nejsou.Už ti to tu někdo psal buď ráda , že máš obě a zdravé .

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám 40-41 a v životě jsem nad tím nepřemýšlela, bot je v obchodech v téhle velikosti víc než dost, nechápu, co se tady řeší

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám velikost 41 při výšce 176 cm a je pravda, že občas je problém sehnat hezké boty. Často se vyrábí jen do vel. 40 a nebo přijdu do obchodu a tam mi řeknou, že už 41 nemají, protože 41 chodí jen jeden kus na prodejnu, takže to je hned pryč. Vždycky se můžu nervnout, když vidím tu hromadu krabic 36, 37 a v mojí velikosti nic. Nechápu, proč teda nevyrobí víc velkých čísel, když je tolik ženských s velkýma nohama. Často si taky vozím boty z ciziny, přijde mi, že tam mají lepší výběr. Moje sestra nosí vel. 42 a nakupuje převážně v Deichmannovi (ale nedávno si koupila i hezké boty u Baťi - mají tam nějakou nadměrnou sekci). Opravdu lituju holky, které mají nohu nad vel.42, protože to už si opravdu neumím představit, kde kupovat boty (pokud není člověk z Prahy).

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji poella: Mám velikost 35 a tuhle velikost mají málokde

Mám úplně stejný problém. Potřebuju boty 34-35, 36 mít nemůžu, v těch už plavu... Sehnat něco nositelného, pokud nejde o tenisky, které koupím v dětském, je fakt o nervy... Měřím něco přes 160....

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám 174cm a velikost nohy mám 39. A to jak sandálky, tak tenisky a kozačky.
Mě velké nohy jako lodě nepřijdou, je přece jasné, že když je člověk vyšší, bude mít i větší nohu, tak no stress

I já mám vel. 42. Teď díky bohu za Deichmanna, jinak u nás na nevelkém městě nejde nic sehnat. Ale pamatuju si, jak jsem před lety v tanečních přišla o oba nehty na palcích v lodičkách č. 40, protože větší prostě nebyly.

arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

měřím 164cm, vel. 38-39 a mě přijdou velké ..líbí se mi vel. 37

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám 169 cm a velikost nohy +- 40. Sice se mi strašně líbí ty malé nožičky, ale že bych se kvůli tomu trápila to ne

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

170cm a nohy 39, přijde mi to akorát. Myslím si, že pokud není problém sehnat boty, tak si není nač stěžovat, taky kdo kouká holkám na velikost nohou že?

arrow
profile_image
vanittay
od 19. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Velkou nohou bych fakt číslo 40 nenazvala. Sama jí mám, už od čtrnácti let a nijak to neřeším. Dají se na ní sehnat boty, i když musíš víc vybírat aby Ti jí ještě zbytečně neprodloužili, ale to dělá málo která bota a i tak se to dá s klidem zvládnout. Ale samozřejmě bych měla raději malou nohu vždy, když stojím u nějaký nádherných zlevněných bot, ale už tam zbývají jen velikosti č. 36, 37. Ale abych z toho měla komplexy ? Tak to fakt ne. Nesmíš tak řešit takovýhle malichernosti a život Ti bude připadat snažší.

arrow
profile_image
Raelyn
od 30. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám nohu číslo 42 a boty vybírám tak, že se koukám po číslech a pak teprve po samotné botě, protože se mi vždycky chce mlátit hlavou o zeď, když se mi botka hrozně líbí, ale nemají ji v mé velikosti.

arrow
profile_image
sugar glider
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám taky 168 cm a velikost většinou 39, ale někdy i 40. Je fakt, že většina stejně vysokých (nebo i o fous vyšších kamarádek) má velikost nohy tak 37, 38....ale nijak to neřeším. Stejně tak znám spoustu holek, co mají vel.40. Co se týče bot - tak podle mě záleží spíš na tvaru - můžeš sehnat klidně boty ve velikosti 40, co můžou vypadat úplně drobně (např. když budou užší, na úzkém podpatku nebo klínku nebo s méně masivní podrážkou).
Jinak jak jsem psala tak jsem to nikdy nijak neřešila, ale nedávno mi jeden kamarád (který má mj. velikost bot asi 41) koukal na lyžáky (které jsem měla v 39-ce) a říkal mi, že mám fakt velkou nohu, že prý si myslel že až takto velké nohy mají jen hodně vysoké holky (což já nejsem) a jestli prý seženu boty v normálním obchodě nebo musím do nadměrné obuvi (tu otázku myslel vážně, nedělal si srandu).
Tak jsem se ho na oplátku zeptala, jestli on nemusí nakupovat v dětském nebo dámském a řekla jsem mu, že jsem si taky myslela, že takové nohy, co má on, můžou mít jen malý kluci nebo ženský.
Na tohle už radši neříkal nic

Mám 175cm a nohu vel 42-43.. Samotné mi to nevadí, jen mě šíleně se*e když jsem třeba u přítele a jeho babička do mě neustále rýpe, že mám sloní nohu a kdesi cosi. No a taky když jdu do obchodu s botama a v mojí velikosti žádné krásné nejsou.

arrow
profile_image
Kachora
od 3. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pokud jste z Vysočiny některá, nebo to máte alespoň třeba při cestě na dovolenou apod., můžu vám doporučit obchod Obuv Jana Urbánková v Moravských Budějovicích. Tam prodávají dámské až do vel. 45. Velký výběr zimních kozaček a společenských v těchto velikostech. I pánské mají nadměrné, do vel. 50, a taky žádný neforemný lodě, ale poměrně dobře vypadající značky (Joef Seibel, Mustang atd.). Můžete se na info kouknout na FB, zadejte hledat jednoduše "Obuv Jana Urbánková".

 

Váš příspěvek

Velká noha

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené