Smazat

Velká noha

Holky,další téma...aneb.moje velké nohy..mam vel. 40 a zavidim holkam vel.37-38 ...
Když jdu s mamkou do obchodu tak každá bota ,po které sáhne ji je jelikož všude maji vystavené 38 ... ..jedine co me tesi ze boty na podpatku mám 39 ..

Je to hrozné takové lodě .. vel.40 balerinky
Jak jste na tom vy? Kolikátku máte nohu?
...s timhle se asi nikdy nevyrovnám
 

nazdárek,mám asi 165 cm a nohu 40..do určitý doby jsem to vůbec neřešila..a nikdo ani nerýpe...blbý je že vy se tu oháníte tím jak je to normální velikost,ale taky záleží na tom jestli má holka 160 cm nebo 170 ! Nohu mám tvarově strašně hezkou,ale v botách si připadám jako naprostej ************* do mě ze srandy rejpala kámoška v hospodě,protože jsem si jí stěžovala,vím že to tak nemyslela,ale byla jsem strašně *******.. a poslední dobou nad tím šrotím..co mohu doporučit na komplexy doporučit nevím,protože sama jsem chodící komplex,ale je dobré si uvědomit že mladé holky(15,16,17),i ty menší,mají dnes takové nohy.U starších jsem se u toho moc nesetkala..tak hlavu vzhůru,pokud tě trápí jen tlapky tak je to ještě dobré,některé ženské si nenechají v posteli sundat ani podprsenku.. .))

arrow
profile_image
Lisssa
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám asi tak velikost 41, ale je mi 15, takže je možné, že se ještě noha zvětší, což ale doufám, že ne.:/

Včera mě málem trefil šlak v Deichmanu Ani jedny, přísahám ani jedny dámské boty nad velikost 39 tam neměli! Až mi to vehnalo slzy do očí To byl děs.. :X

arrow
profile_image
Madla96
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji prceek: mam vel. 40 a zavidim holkam vel.37-38 ...

Máš 40? To si pískej. Mám 186 cm, noha 44, boty spíš 45. Ježiš, co já bych dala za čtyřicítku!

Já měřím asi 166 cm a velikost nohy mám 38 (uk 5), někdy i o půl velikosti méně. Obě moje sestry mají nad 40 a fakt mi nikdy jejich noha nepřišla vleká a ani mě nenapadlo nad tím přemýšlet...

Já mám problém nakupovat boty i se svojí velikostí, hnusný, malý výběr případně trapně předražené.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám nohu průměrnou, někdy 37, převážně 38, ale moje kamarádka má 40 až 41. Se sehnáním bot nemá nějaké velké problémy, ale samo sebou, nesežene vždycky to, co by si představovala.

arrow
profile_image
Izaoi
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám nohu velikost 41 spíš 40 takže ze 40 bych si nic nedělala.)

arrow
profile_image
Elinka Pupinka
od 21. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jejda č.40 je krásné já mám č.42.to je teprve lahoda,když chceš sehnat nějaké krásné lodičky....

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám 39-41 (podle konkrétní boty). Spíš než velikost mě štve, že mám pravou nohu širší. V lodičkách a balerínách je to dost vidět, buď mi je levá volná nebo mi ve špičce na pravé lezou prsty... Každopádně ne, že by nebyl v těchto velikostech výběr, ale často mám smůlu, že velikost, kterou bych potřebovala, mají vyprodanou.

arrow
profile_image
Tercik
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je mi 17, měřím 185 cm, mám nohu 43, někdy se poštěstí a obuji i 42, ale někdy musim šáhnout taky po 44 (holý neštěstí).. Teď už to tolik neřeším, ale dřív jsem s tím dělala hrozný drahoty. Je fakt, že jsou horší věci, než výška a velikost boty.. Jinak boty sháním v deichmanu. Bohužel v poslední době mi příjdou všechny boty v mé velikostí babské, nebo jak to správně říct..? Proto jsem začla pátrat na internetu a našla jsem super anglickou stránku (stačí zadat do vyhledávače dorothy perkins) s oblečením, ale i s botama ve velikosti 9, což by měla být česká 43. Chystám si tam objednat nějaké boty na jaro. Ceny se pohybují kolem 15-30 liber (400-800kč), ale skoro každý týden dělají různé akce, takže vás tam pěkný stylový boty výjdou třeba i na 7 liber (200kč). Ale musíte být rychlé! Abych nezapoměla.. poštovný je do Česka 6 liber (170kč), takže myslím, že to za to stojí..

arrow
profile_image
StefiPrincess
od 24. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám 16 a noha mi už neroste (tuk tuk ), mám svojí 39, ale bohužel mám hodně problémy s palci (prvně zarůstající nehty, teď mi stačí lehce zavadit o prážek dole u dveří a úplně šílená bolest =( ) a tak si občas beru větší. Ideální velikost je pro mě 37 . A měřím 171 cm.

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vždyť č. 40 je úplně normální velikost! Já prolezla dneska Deichman a Humanic a po dvou hodinách hledání jsem konečně našla boty, co mě vyhovovaly velikostí i vzhledem ...všimla jsem si jich těsně předtím,než sem to už chtěla vzdát kolik jsem jich vyzkoušela jsem ani nepočítala mám č. 42. To už označujou v Deichmanu jako XXL když už teda nějaké v té velikosti mají žejo. Takže mě vadí jen ten strašně omezenej výběr, jinak mám 180cm...takže můžu být ráda,že nemám nohu ještě větší č. 43 jsem v těchto obchodech totiž neviděla vůbec.....

arrow
profile_image
dub.letni
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To já mám se 40kou opačný problém. Už jsem si i vyslechl, ať se jdu podívat do dětského nebo dámského oddělení....

Taky mám větší nohu (42, občas se vlezu i do 41) a právě řeším zimní boty. Na netu jsem s našla jedny, které by se mi fakt líbily, ale sehnat je v ČR ve vel. 42 je dost problém, takže si je asi budu muset objednat z Anglie nebo z Německa, ostatně jako už několikery boty předtím. Jinak je mi to jedno, naboso nebo v některých botách ty moje nohy nevypadají až tak velké, ale když jde o shánění bot, nastává problém

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky já mám 175cm a nohu č42 ale depky z toho nějak nemám,na lodičky atd nejsem tak mi to nějak nevadí

 

Váš příspěvek

Velká noha

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené