arrow
profile_image
JucyLee
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na matutka:

Díky, zkusím S páskama se loučím a jdu si nechat našít tresu, lepidla už mám po krk

Reaguji na choco-late:

Hele upřímně od profibeauty mám východoevropské tmavě hnědou ( píší že vydrží při dobré péči až 3 roky - což po nich samozřejmě nechcu, stačil by mi rok : )) no a po 5ti měsících nelze vlasy nosit rozpuštěné a to je o ně pečováno kosmetikou, kterou doporučují. A keratin byl ma mich krásný 3 dny - čili do umytí Poté jako by nebyl. Jen na mých vlasech je parádní. Takže za mě - brazilský keratin určitě - jen ne na vlasy od PB, to jsou vyhozené peníze

Cituji Loskeros: Již jsem několikrát vkládala příspěvek k vlasům z PB výše, přesto ještě shrnu: mám vlasy východoevropské, 40 pramenů nejsvětlejší blond, 100 pramenů přírodně černá. Metoda microring

Cituji Loskeros: Vlasy mám měsíc, používám kvalitní kosmetiku, tekuté krystaly, olejíčky, noční kůry... Přesto se vlasy neskutečně třepí a konce se ulamují jako na běžícím páse.

Cituji Loskeros: ...vlasy nešly za žádnou cenu rozčesat, prostě zacuchaný chemlon, při rozčesávání jsem si dokonce jeden pramen vyškubla i s mými vlasy. To že používím doporučený kartáč asi netřeba zmiňovat.

Tyhle vlasy teď prodáváš? https://www.omlazeni.cz/vychodoevropske-vlasy-cerna -87-343894-0.html

"Prodám úžasné jemné a kvalitní vlasy na metodu microring pocházející z ukrajinské oblasti (ŽÁDNÉ KAZACHY!)"

Nevím, jestli je horší Profibeauty, které nabízí nekvalitní vlasy, které vydávají za východoevropské, a nebo klientka, která je zakoupila a nyní se je snaží "s trochou lží" prodat... je to jako, když zloděj křičí: "Chyťte zloděje." Pak si kupte vlasy z Aukra nebo přes inzerát...

Tak jsem nakonec byla na prodloužení vlasů v Profibeuty a jsem strašně zklamaná. Se vším naprosto lžou a vymýšlí si. A jednoduše kvalita vlasů nulová, na úrovni asijských vlasů. Co byla ale teď pro mě poslední kapka, tak to, že na Facebooku zveřejnili fotky ze "svých" výkupů vlasů, ale všechny tyhle fotky jsou kradené. A jak si tam píšou, že si vlasy vykupují a chodí jim poštou, tak je to pěkný nesmysl. Všechny fotky mají stažené z webů ze zahraničí, třeba ODTUD, kde jsou na stránce hned 3 fotky, které si teď přidali na Facebook:

Je to neskutečné, jak lžou a vymýšlí si, jaké mají zásoby vlasů a jak si je v Čechách vykupují. Středoevropy nemají skoro vůbec a za Východoevropy vydávají Čínu. Ale že se fakt nestydí si stahovat fotky z internetu a vydávat je za své a ještě chlubit se, jak „se denně probírají várkami vlasů“, které jim přijdou a pak jak je čistí speciálními šampony atd.

S kvalitou vlasů, ale i z takovéhle jejich "prezentace" jsem fakt zklamaná. A to jejich kradení fotek je fakt neprofi.

Profibeauty je po Yesu VIP nejhorším salonem, kde se „specializují“ na prodlužování vlasů.

Cituji KRAZYMAE: S kvalitou vlasů, ale i z takovéhle jejich "prezentace" jsem fakt zklamaná. A to jejich kradení fotek je fakt neprofi.

Ty kradené fotky jsou trapné.

Dokonce i ve fotogalerii „NAŠE krásné nevěsty“ mají všechny fotky kradené (snad krom fotky Růžičkové-Suché).

arrow
profile_image
Ebonitová Ebony
od 7. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lou Wingo: Ty kradené fotky jsou trapné.

Dokonce i ve fotogalerii „NAŠE krásné nevěsty“ mají všechny fotky kradené (snad krom fotky Růžičkové-Suché).

A ještě „líp“ si k nim rovnou zajděte na tetování…

Opět komplet kradeno.

arrow
profile_image
Ebonitová Ebony
od 7. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Třeba tuhle stáhli tady, tuhle taky... no snad všechny jsem našla.

Já už jsem s ProfiBeauty měla svojí špatnou zkušenost, překvapilo mě to, ale teď už vidím, že ta jejich prezentace je jen velká póza.

Cituji KRAZYMAE: Se vším naprosto lžou a vymýšlí si. A jednoduše kvalita vlasů nulová, na úrovni asijských vlasů. Co byla ale teď pro mě poslední kapka, tak to, že na Facebooku zveřejnili fotky ze "svých" výkupů vlasů, ale všechny tyhle fotky jsou kradené.

Hm, tak pár fotek, na které tu byly dány odkazy, smazali, ale to si myslí, že ostatní kradené fotky tam nechají?
Zde mají fotky třeba odtud, odtud a odtud a tak dále. A ty nevěsty taky. Nechci tady zas tolik spamovat a dávat odkazy i na "kradené nevěsty" a tetování (taky jsem si to dohledala), ale je to hrůza, jak vydávají cizí práci za svoji a ostatní jim pak naletí.

Já teď hledám, kde zakoupit nové vlasy, mám na FB olajkované i ProfiBeauty a všimla jsem si, jak jim tam třeba přes noc přiskočí rovných 10 tisíc lajků, pak přes noc další 2 tisíce a tak dál a nyní jsou na 40 tisících. Je mi jasné, že si ty lajky kupují na speciálních serverech, a přijde mi to pěkně trapné. Asi si myslí, že jim to zvedne důvěryhodnost, ale jsou fakt trapní s tím, jak si tam přidávali kradené fotky (a oni moc dobře vědí, že jich tam kradených mají ještě spousty) a že si kupují lajky stránky. Všiml jste si taky toho někdo? Teď v noci jich tam měli už 40 118 (předvčírem asi 36 tisíc) a teď koukám, než jsem dopsala příspěvek, už 40 122 a to je prosím pěkně opravdu noc a 95 % lidí spí. Takže hledám, kde zakoupit kvalitní vlasy a když tohle vidím, od takových podvodníků raději nic kupovat nebudu.

43 726 kliků To se mi líbí, ti jsou tak trapní, až to bolí Snaží se být druhým Yesem co do pozlátka, a vším, především kvalitou vlasů a služeb se jim to daří. Tváří se, že nabízejí nejlepší výběr vlasů, úžasné prodlužování řas, PM, tetování, kosmetická ošetření, ale jsou to jen položky v ceníku, o které nikdo nemá zájem, mají všude samé kradené fotky a nabízejí své služby na slevových portálech, což je asi největší stupeň zoufalství (chápu to jen u začínajících živnostníků). Omlouvám se, jestli to vyznívá drsně, ale prostě kupování kliků (už 43 731) a vydávání řady kradených fotek za své je ubohost.

Zdravím,

koupila jsem si z Profibeauty PU pásky ProfiTape, východoevropské, ale na faktuře nemám vysloveně napsáno, že se o ty východoevropské vlasy jedná..je tam jen pv40-9U pásky ProfiTape - tmavě hnědá, 40-45cm ... měla jste to některá taky, když jste si koupili vlasy na páskách?

Nosila jsem vlasové pásky od Profibeauty a vydržela jsem s nimi 2 měsíce. U moře se mi zacuchaly, ale protože místní kadeřníci tuto metodu neznali, nedokázali mi pomoc. NAŠTěstí jsem si s tím po dlouhém rozčesávání nějak poradila, ale když jsem se vrátila domů, ozvala jsem se jim. Reklamaci že by mě neuznali a když jsem ty nekvalitní pásky chtěla teda aspoň sundat, tak prý že nemají čas. Chodit jsem s těmi hroznými vlasy už nechtěla, tak jsem šla na sundání jinam. Vlasy vypadaly i po sundání příšerně, nechala jsem jim je tam. Vlasové pásky měly být východoevropské, ale o tom už pochybuji... U moře i bazénu jsem jinak nosila copy tak jak bych měla, ale i tak se to stalo. Profibeauty tímto nedoporučuji

Co se týče výběru kvalitních vlasů, tak nic moc. Těch asijských, nekvalitních tam mají hodně, ale chtěla jsem si vybrat nějaké hezké a co hezké vydrží, a nevybrala jsem si. Moc jsem nebyla spokojená ani s přístupem během výběru.

Nevím, kde je chyba, ale buď Profibeauty nabízí vlasy ve velmi nízké kvalitě nebo to šidí slečna Galuszková, která od nich údajně vlasy kupuje. Když chcete od Markéty Galuszkové evropské vlasy, dostanete něco, z čeho jsou po pár měsících vlasy, které vypadají jako koště, jako dráty, co jsou suché a olámané. Nebo spíš po pár týdnech, ani ne měsících. Nechci špinit ani salon, ani slečnu Galuszkovou, buď slečna kupuje záměrně za levno asii a prodává to jako evropy a nebo vydávají Profibeuty vlasy za něco, co nejsou, a slečnu tak šidí.

arrow
profile_image
Dagmarkusakova
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky takže nedoporučujete tento salón? Nebo jak to je? Chtěla jsem tam jít

Měla jsem prodlužované vlasy jak z Profibeauty tak z Yesu, a myslím, že jsou to dva nejhorší salony. Vlasy z Profibeauty sice za dobrou cenu, ale záležitost na 3 měsíce, a díky nemehlum, které tam zaměstnávají, jsem přišla o dost svých vlasů. Možná tak se tam vyplatí vlasy středoevropské, ale východoevropské nebrat, to vypadá jak umělej chemlon po týdnu nošení...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené