Smazat

Všichni kolem mě jsou šťastní

Už delší dobu mám plno problému a poslední dobou jsem pořád v depresích...a neumím si pomoct ...pořád jsem ze všeho nešťastná .. např. i z toho že lidi kolem mě jsou šťastně zamilovaní (přitom já mám v tomhle hrozný problém) ..nebo jak skvělou mají rodinu ( já v ní naopak řeším neustale problémy) taky mam posledni dobou problemy se zdravím i se školou .. je toho prostě na mě moc ..mam pořád blbé nálady. Když mi volá moje kamarádka tak nemam ani náladu se s ní bavit ...nedávno mi volala jak našla skvělého kluka jak si báječně rozumí ..moc moc ji to přeju..pro ni jen to nejlepší ..ale přitom se podívám na sebe a chce se mi brečet .. kdybych aspon věděla jak z toho začarovaného kruhu ven .když se o to pokusím a řeknu si ..konec musim začít se sebou něco dělat, tak mě vždy něco srazí zpět na dno a jsem tam kde jsem byla .. Zná to některá z vás ? Jak jste s tím bojovaly ?
 
arrow
profile_image
Ivettkaa
od 1. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrá nálada nevyřeší všechny naše problémy, ale ****** tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat!

arrow
profile_image
Ivettkaa
od 1. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

PS: "Miluj svůj život" (L. Hay)

Nejlepší je se obklopit pozitivně naladěnýma lidma. To hodně pomáhá. Ale mně kolikrát přijde, že lidi se vyžívají v takových naladach a stavech a strašně rádi se litují, jak je nikdo nemá rád a bla bla. Místo, aby se sebou konečně něco dělali.
Zkus aspoň jako první krok kamarádce ten telefon vzít a popovídat si, nakonec budeš ráda. Vyraž někam ven, zasportuj si prostě neseď doma a nelituj se.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bucinek07: Vyraž někam ven, zasportuj si prostě neseď doma a nelituj se.

Ano, ano, ano. Taky mám poslední dobou blbou náladu a můžu potvrdit, že mi maximálně pomáhá, když si jdu třeba sednout s kamarádem na kafe nebo s kamarádkou zacvičit. Takže určitě přestaň vysedávat doma a litovat se, jak ti radí bucinek07 a někam vyraž. Prospěje ti to

Jak radí holky-nesedět doma, pokud máš kamarády je nejlepší vyrazit ven, sportovat, jít na diskotéku, do kina...Je pravda, že někdy se tyhle pocity a nálady zdají nekonečný-ale opravdu mi můžeš věřit, že ze všeho se dá dostat.Touhle dobou jsou to dva roky zpět, co jsem onemocněla-zhoubný nádor-operace,chemo, a nezrovna nejlepší prognóza. Přítel byl v tu dobu na zahraniční misi, takže jsem na to nejhorší byla sama. A taky jsem si myslela, že se z toho kruhu nedostanu. Dostala-důležitý je nevzdat to-řekla jsem si, že může být hůř-dnes mám prima práci a zdraví se pomalu,velmi pomalu stabilizuje-je mi fajn, jsem na světě a žiju. Život miluju a stojí za to ho žít, tak se snaž dostat z toho kruhu co nejdřív-utíkají ti krásný chvíle. Nevím, co konkrétního ti poradit, na každýho platí něco jinýho. To co platilo na mě, je dost extrémní, ale vzhledem k mé situaci to zabralo Můžu se litovat, utápět v depce a umřít-nebo to nevzdat a radovat se úplně ze všeho, z maličkostí, z každýho dne-ale jak říkám, já jsem extrém Přeju moc síly a štěstí, ať tohle období co nejrychlej překonáš

Jo a aby jsi si nemyslela, že jsou tohle kecy ženy, která má spoustu životních zkušeností apod. Když jsem tohle řešila, tak mi bylo 24 Zvládneš to věř mi

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Musíš se přestat litovat a začít žít Každý má své problémy, jen se raduje i z maličkostí tím pádem na tebe působí šťastným dojmem. Uvidíš, že hned, jak začneš být pozitivnější a muži a celkově tvé okolí si toho všimne a pak už to půjde samo. První krok je nejtěžší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Štěstí musíš hledat sama v sobě, ne okolo sebe. Jsou věci, které jednoduše neovlivníš. Jediná cesta, jak se z toho dostat, je změniť sama sebe, svůj pohled na věc a začít se mít ráda. A taky si upřímně odpověděť na otázku, jestli dané problémy, byť jsou jakkoliv špatné,zlé a ubližující, nevyhovují mému Egu, které rád problémy, protože si pak člověk připadá důležitý. Je to jenom pocit a pocity si ovládáš sama. Mysl reguluje tělo, ne tělo mysl.
Ale trpět psychicky je ze začátku mnohem horší, než jakákoliv tělesná bolest, až do té doby, než se s ní člověk naučí pravocat.
Píšeš o začarovaném kruhu.. znám to moc dobře Pomohlo mi si uvědomit, že ten začarovaný kruh je pro mě bezpečný, že jsem se bála změny, ptž jsem nevěděla, kam jdu a tvé prvotní pokusy a následný "pád" tomu nasvědčují.
Chce to se hecnout a stát si za svým rozhodnutím. Chceš změnu? Ale opravdu jí chceš? A jaká má být? Kam tě má posunout? Jak můžeš těžit ze situace, ve které jsi teď?
Začni u toho,že si najdeš všechna pozitiva, která máš.
V sobě máš sílu, která všechno změní, jen jí musíš najít, nejsi spojena sama se sebou, se svým nitrem.

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji MarsTx: jsem pořád v depresích...

možná používáš moc silná slova..deprese je jedno z nejhorších psychických onemocnění.. spíš si jen ztratila takovou tu "chuť do života" .. mrkni se na film tajemství,nebo si přečti knihu - je tady o tom rozsháhla diskuze
vidíš to strašně pesimisticky.. já třeba ze své zkušenosti mohu říct,že plno lidí vypadá jak jsou šťastní, dokonalé páry,ale opak je pravdou...Jsem taky sama, taky mě mrzí,že nemám partnera a všichni kolem mě ano..ale zas si někdy říkám,že je lepší být sama a počkat si,než třeba mít takový parohy,že bych neprošla dveřma

Cituji bucinek07: Ale mně kolikrát přijde, že lidi se vyžívají v takových naladach a stavech a strašně rádi se litují, jak je nikdo nemá rád a bla bla. Místo, aby se sebou konečně něco dělali.

Naprosto souhlasim!!

Reaguji na AlmaSinger:

to je pravda!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji myself: možná používáš moc silná slova..deprese je jedno z nejhorších psychických onemocnění

To je pravda. Kdybys měla depresi, tak sem nepíšeš, ale ležíš v posteli, smradlavá, rozcuchaná a pořád spíš... a sem tam se rozbrečíš, ale když máš vztek nebo pocit smutku, je to pořád krok dopředu, než když jsi v depresi.

Vím, co píšu....

Ještě mě napadlo, já jsem se teda několikrát léčila na psychiatrii z depresí a brala hory prášku..
Ale nic mi tak nepomohlo jako psychoanalýza dne.
Jednoduše si sedneš a sepíšeš,cos dělala a pak ta horší část, zkusíš si vybavit všechny pocity, které si měla během dne u dané situace. Tak poznáš sama sebe a zjistíš, jak citlivě na co reaguješ a lépe se poznáš. První krok je vlastně přijmout se taková, jaká jsi.
Máš právo mít zlé nálady, ale pak se za ně netrestej, jestliže začneš akceptovat to,jaká jsi, lépe se sama se sebou vyrovnáš....
[cituji=MarsTx] Kolik ti je let, jestli se můžu zeptat?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji bucinek07: Ale mně kolikrát přijde, že lidi se vyžívají v takových naladach a stavech a strašně rádi se litují, jak je nikdo nemá rád a bla bla. Místo, aby se sebou konečně něco dělali.

Mám stejný pocit. Přijde mi, že je to snad trend dnešní doby

arrow
profile_image
Elllin
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky teď nemám přítele, ani dokonalou rodinu, sedím na zadku a učím se na zápočty a zkoušky, ale jsem šťastná.
Pomáhá mi hlavně pohyb, posezení s přáteli, procházky se psem, občas si udělám radost nějakou drobností,... myslím, že se člověku prostě MUSÍ CHTÍT, zvednout se a něco dělat.
Kdybych seděla doma na zadku a jen si říkala, jak je to hrozné, co mám a nemám tak je mi stejně jako tobě. A když na mě jdou občas takové chmury, tak si dám horkou koupel, dám si masku a hned mi je líp.
Nechci tvoji situaci zlehčovat, ale zkus na to jít od lesa

 

Váš příspěvek

Všichni kolem mě jsou šťastní

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené