Smazat

Všichni kolem mě jsou šťastní

Už delší dobu mám plno problému a poslední dobou jsem pořád v depresích...a neumím si pomoct ...pořád jsem ze všeho nešťastná .. např. i z toho že lidi kolem mě jsou šťastně zamilovaní (přitom já mám v tomhle hrozný problém) ..nebo jak skvělou mají rodinu ( já v ní naopak řeším neustale problémy) taky mam posledni dobou problemy se zdravím i se školou .. je toho prostě na mě moc ..mam pořád blbé nálady. Když mi volá moje kamarádka tak nemam ani náladu se s ní bavit ...nedávno mi volala jak našla skvělého kluka jak si báječně rozumí ..moc moc ji to přeju..pro ni jen to nejlepší ..ale přitom se podívám na sebe a chce se mi brečet .. kdybych aspon věděla jak z toho začarovaného kruhu ven .když se o to pokusím a řeknu si ..konec musim začít se sebou něco dělat, tak mě vždy něco srazí zpět na dno a jsem tam kde jsem byla .. Zná to některá z vás ? Jak jste s tím bojovaly ?
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: Existují i lidé, kteří se celý den usmívají vymýšlí vtipy a dělají různé šaškárny a přitom se za tím schovávají. To je taky nejhorší pak se najdenou člověk diví jak ten dotyčný mohl spáchat sebevraždu, když byl pořád tak veselý a šťastný a on hold nebyl

A prý to není vůbec ojedinělé. .
To já tedy nejsem. Na sebevraždu bych neměla odvahu. Navíc miluji svůj život a život celkově. Jen jsem chtěla podotknout, že nikdo není 24 hodin denně, 365 dní v roce šťastný . A je hloupost si myslet, že někdo kdo má přítele musí být zaručeně šťastný - jak už jsi napsala ty .....

Cituji EleanorWoods: A podle čeho myslíš, že je člověk šťastný? Podle toho jestli má kluka nebo ho nemá?

Cituji EleanorWoods: že málokdo má komplet rodinu založenou na tip top vztazích

Jak už jsem psala tak se znám se spoustou lidí a NIKDO nemá bezvadnou rodinu. Opravdu jsem se nesetkala s nikým kdo by měl rodinu jak z pohádky. Všude je něco . Někdo si nerozumí přímo s rodičem či oběma rodiči, někdo s babičkou a já třeba se svým strýcem .

Cituji EleanorWoods: Nemám ráda lidi, kteří si neustále na něco stěžují utápí se v depresích a nic se sebou nedělají.

Tak.....

A hlavně !

Cituji EleanorWoods: Pokud budeš padat u každého kamene, který ti zkříží cestu nikdy se z toho kamení nedostaneš. Zůstaneš v nich uvězněná navždy a budou na tebe padat další a další až budeš nenávidět celý svět, ale hlavně i sebe a to je právě ta nejhorší situace do které se může člověk dostat. Takže se jdi někam projít a srovnej si myšlenky..

Pokud s tím nebudeš nic dělat a jen se znovu a znovu utápět v depresi a sebelítosti tak z toho života nebudeš mít nic. Může tě to připravit o přátele, partnera, rodinu.....
Já jsem tu pro své přátele pořád. Když se kamarádka rozešla s přítelem jela jsem k ní přes cel město ve 3 ráno, aby nebyla sama...... Udělám hodně pro lidi, které miluji. Ale upřímně bych asi dlouhodobě nedokázala přátelit s někým kdo je neustále bez nálady, smutný, depresivní a nic sám nedělá, to musí tvé okolí také vycucávat.

Začni na sobě pracovat, uvidíš výsledky, které Tě budou dál nakopávat. Opravdu život je BOJ, tak to nevzdávej!

 

Váš příspěvek

Všichni kolem mě jsou šťastní

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené