Ahoj dalda,
když si přečteš můj příspěvek, píšu, že o nitích do čela nemám přehled, že si tam dávám botulotoxin, ten to vypne nejlépe, tak nerozumím tvé odpovědi ohledně čela.
Na víčka jsem byla spíš proto, že jsem se již nemohla líčit, stíny se mi vždy obtiskly nahoru a paní dr. mi řekla, že je to první známka toho, že to chce odoperovat. Také se mi tam kůže viditelně krabatila - a bylo to vidět...což mě dost štvalo.

arrow
profile_image
Anitep
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Paulasav, děkuji. Mě jsi pomohla. Konečně někdo popsal efekt a zákrok.

Reaguji na dalda: Reaguji na dalda: Reaguji na dalda:
Ahoj Dalda,
no hojení celkem asi 3 týdny, je to úporný, hlavně ty modřiny, ale stojí to za to !
Spadlá víka nechce nikdo, takže nezbývá, než to přetrpět! Nyní je to fajn, vidím a mohu se líčit aniž by se mi stíny obtiskávaly...

Reaguji na Anitep: Ahoj Antisep,
díky za pochvalu, snažím se...

Zdravím,
své další nitě jsem zatím odložila, paní doktorka mne přesvědčila, že toho tam mám dost a že další nitě nepotřebuji, probraly jsme to, viděla jsem se ze všech stran a opět smekám před svou lékařkou. Místo, aby mi bez hlesu píchla další nitě a "vydělala " na mě, tak mě od nich odradila. Další důvod si myslet, že jsem v těch správných rukou...!
Zato jsem si přečetla, že zde dělají další indikace a o jsou nitě v rámci tzv. "intimní plastiky", tedy v kombinacemi s kyselinou hyaluronovou v oblasti intimní, tedy genitálií. Celkem mne to zaujalo, protože jako mladá jsem měla velké, opravdu velké boleti při menstruaci, což tyto zákroky řeší... nejen to, tak se ptám, podstoupil to již někdo, tedy pokud se k tomu přizná?
Ahoj a díky!

Ahojte, mám za sebou zatím jedinou aplikaci botoxu, a to mravičku, jsem s výsledkem spokojená. Chci se však zeptat, že kdy je nejvhodnější a nejefektivnější jít na výplň nosolabiálnych rýh.

Ahojte, chodím asi 5 let na botulotoxin do čela a k očím a asi 3 roky na výplně do nasolab. rýh. Začaly mi ale povolovat tváře, taj jsem se odhodlala jít na mezonitě. Byla jsem 2x (základ a jeden dopich). Mám celkem 6 zubatých a 24liftujících mezonití (přesný název si nepamatuji). Trochu to bolelo, ale lékařka byla zdatná, rychlá a ještě milá, pořád se setřičkou mi o něčem povídaly a tak odváděly pozornost, tak jsem to vydržela celkem dobře . Hlavně se mí líbí efekt!
Obličej vypadá dobře a hlavně se dobře cítím! A jsem s pí dr. ve stálém kontaktu, takže když jsem se chtěla ještě na něco zeptat, tak jsem jí normálně zavolala a probraly jsme to.Určitě se nebudu bát jít na další...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj doporučíte mi dobrou doktorka nebo doktora v Brne? Jsem objednaná na konzultaci ohledně mezonití k dr Zimovčákové, chtěla bych alespoň dve konzultace. Diky

arrow
profile_image
ankamanka
od 21. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mohu se zeptat jestli se po operaci nitěmi musí nosit maska nebo ne? Některé tu píší že pak chodily do práce, ale četla jsem že by se týden měla nosit maska, tak mi to není jasné. Děkuji za odpověď.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ankamanka: ruce pryč od nití, myslím to s tebou dobře

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené