Smazat

Výsledky hubnutí

Ahoj Pokoušela jsem se zhubnout a vynechat bílé pečivo, sladké a smažené věci a jíst zdravěji (více zeleniny,ovoce). Bohužel u toho nevydržím vůbec dlouho a potřebovala bych rady, jak to udělat.

Je mi 16 let a chtěla bych zhubnout alespoň 5-10 kg. Myslím si, že nejsem ošklivá, ale hodně mi kazí sebevědomí to, že jsem přecejen trochu "baculka". Chtěla bych tu najít někoho, komu se podařilo zhubnout okolo 10 kg a ocenila bych nějaké rady a ještě lépe fotky před a po.. a za jakou dobu se vám podařilo zhubnout. Potřebovala bych do léta, což si myslím, že čas ještě mám. Asi je to celé o vůli a o výdrži. Ještě to chce zapojit pohyb. Cvičila jsem Jillian Michaels 30 days shred a k tomu půl hodiny na rotopedu. Rotoped mi nevadí ale ta Jillian mě vůbec nebaví, jak každý den cvičím to samé, prostě u toho nevydržím, protože mě to nudí. Ne proto, že bych byla líná. Budu ráda za každou radu a zkušenost, fotky Děkuji
 

Já tu Jillian taky nemám ráda a nebaví mě to. Obecně mě nebaví žádný cvičení, který bych dělala sama na koberci, to pořád pokukuju po hodinách a je to fakt nuda můžu doporučit kolektivní cvičení, třeba p-class, kombinace aerobicu a posilování, je to na hudbu a uteče to mnohem rychleji Jinak mně víc pomáhá, dát si denně něco sladkého. Protože na to mám fakt chuť a když se pár dnů držím a nedám si vůbec nic, tak pak už to nevydržím a sním, na co přijdu

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajímala by mě tvá váha a výška , když si ve svém věku 16 let myslíš , že potřebuješ sundat 10 kg.

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mikkýsek:
174 cm 73 kg

arrow
profile_image
cooki
od 4. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sim51: Ty při výšce 174cm a váze 73kg si myslíš, že si baculka? holka kde to žiješ? Asi si v životě žádnou baculku neviděla. U mě teda nadváha/baculka by byla mít 174cm a váhu 84kg.... Vždycky se řikalo, že máš mít tolik koliv vážíš, u tebe tedy 74kg, což ani to nemáš.

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cooki:
Bože, nezáleží na tom kolik má kdo kg, ale na tom jak vypadá celkově jeho postava. Kilogramy taky nemusí znamenat všechno. Někdo vypadá s mojí vahou a výškou třeba lépe, někdo hůř. Asi vidím líp jak vypadám, asi jsem to blbě nazvala, ale rozhodně nejsem hubená prostě oplácanější. A vůbec nestojím o řeči, kde žiju atd. Chtěla jsem jen poradit a to od lidí co mají nějaké zkušenosti s hubnutím

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sim51: 174 cm 73 kg

Neblázni, huntovat si organismus v 16 letech , při normální váze na uvedenou výšku je blbost.
Já vím, že záleží na stavbě těla , ale sundat 10 kg je fakt moc.Vykašli se na diety a začni více sportovat tělo se ti přirozeně zpevní a ještě s avizovaným obdobím do léta což je vlastně za chvíli.Diety si nech na pozdější věk ještě si jich užiješ víc než dost.
Jaká je tvá motivace pro tak raznatní úbytek váhy? Necítíš se ve svém těle , nebo proto, že se chceš vyrovnat tvým vrstevnicím, kteří v tvých očích vypadají štíhlejší, nebo snad ti někdo v okolí tvrdí, že jsi silná, a nebo snad sleduješ modní časopisy , kde je vše upraveno photoshopem a ty to považuješ za ukazatel toho , že bys tak měla vypadat i ty ??Fakt by mě zajímalo co takovou kočenku , žene do takového extrému

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mikkýsek:
Zapomněla jsem dotat, že za chvíli je mi 17. Jasně, moje tělo je ve vývinu ale taky jsem pár kilo nabrala při užívání antikoncepce. Ale také bych chtěl upozornit, že 14 už mi bylo, neřeším názory ostatních a v žádném případě modni časopisy. Jediné o co mi jde, že ani nemůžu jít do plavek v létě, jelikož se ve svém těle vůbec necítím a jak je zde napsáno, ničí mi to sebevědomí. Mrzí mě potom, že ve svých nejlepších letech budu zakomplexovaná. Jasné, je to dané i věkem a vypadám přesně jako ty vyvádějící puberťačky co zkouší všechny diety na světě, přitom mají 40 s postelí. To můj případ není, i mamka mě podporuje v hubnutí. Nikdo tu nemluví o DRASTICKÝCH dietách, jen o zdravém životním stylu, což bych neřekla, že mi rozhází organismus. Zdravé jídlo není přece jed. Cvičení je samozřejmostí, ale taky vím že jen cvičit nestačí.

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A 10 kg je možná hodně to by byl fakt asi největší extrém. Mě postačí pro začátek 5-6 kg to by pak mohlo stačit společně se zpevněním postavy. Od mala mám ale problémy s ledvinami, mám hodně zavodněný organismus. Připadám si taková nateklá.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sim51:
V nadpisu nepíšeš nic o zdravém životním stylu , píšeš o cílené dietě. Navíc uvádíš, že nemáš vůli , ale bez vůle to asi nepůjde. Takže držet 14 dní dietu a pak se přejíst a kila zpět nic neřeší. Snaž se , aby tvůj energetický výdej byl větší než příjem. Pokud začneš pravidelně sportovat a zmenšíš porce dokážeš zhubnout i bez diet.Můžeš jíst všechno jen v menších porcích tím pádem nebudeš mít takové návaly chutí a nehrozí, že se budeš záchvatovitě přejídat. Stačí u toho jen vydržet! Což evidentně bude největší problém.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem asi trošku jiného názoru než tady všechny ostatní. 174/73 si myslím, není nějak moc, ale nějaké to kilo by dolů jít mohlo. Pokud se cítíš zavodněně, zkus čisticí čaje (doporučuji od Pavla Váňi), popř. čaje na odvodnění. Co se týče té stravy, řeknu jediné - pravidelnost, nevynechávat snídaně, svačiny, a dávat si pozor na jídlo večer (nepřejídat se).
Já teda Jillian miluju za první dva levely (20 dní) jsem zhubla 2,5 kila, což je, myslím si, optimální. V centimetrech se to ale hnulo nejvíc, to jsem radostí skákala Samozřejmě jsem ÚPLNĚ omezila sladké, smažené, méně soli a co nejvíce zeleniny v jídelníčku (na snídani hlavně ovoce) + každé ráno citron s vlažnou vodou. A každý den, ráno a večer, cvičím jógu.

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mikkýsek:
Taky jsem nepsala nic o dietě. Nechci přestat jíst nebo něco podobného.. Každopádně začnu alespoň u toho sportu a přestanu jíst sladké atd. Ano vůle a omezování chutí je to nejtěžší .. ale za výsledek to stojí

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Miki1:
Děkuji za názor
Vím že co jsem slyšela od všech, že je to účinné cvičení, ale mě prostě nebaví Zkusím najít něco jiného, nebo se překonat..

arrow
profile_image
PetusQa
od 18. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Tak mne k chudnutiu stačili kolieskové korčule a švihadlo. No a samozrejme trochu zmena stravy. Začala som každý deň raňajkovať, jedla som trochu menšie porcie ako som zvykla predtým, menej sladkého no a na večeru som jedla len zeleninu. Schudla som okolo 8 kg za celkom krátky čas ale neviem koľko to presne trvalo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sim51: Zkusím najít něco jiného, nebo se překonat..

Tak to radši zkus jiné cvičení, každého baví něco jiného a určitě si neříkej, že se překonáš. Z vlastních zkušeností vím, že to nefunguje Cvičení musí především bavit! Jedině pak máš šanci u toho vydržet
Na netu je spousta nejrůznějších cvičebních programů, kdy každý den nemusíš cvičit to samé. Stačí jen pohledat

 

Váš příspěvek

Výsledky hubnutí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené