Smazat

Výsledky hubnutí

Ahoj Pokoušela jsem se zhubnout a vynechat bílé pečivo, sladké a smažené věci a jíst zdravěji (více zeleniny,ovoce). Bohužel u toho nevydržím vůbec dlouho a potřebovala bych rady, jak to udělat.

Je mi 16 let a chtěla bych zhubnout alespoň 5-10 kg. Myslím si, že nejsem ošklivá, ale hodně mi kazí sebevědomí to, že jsem přecejen trochu "baculka". Chtěla bych tu najít někoho, komu se podařilo zhubnout okolo 10 kg a ocenila bych nějaké rady a ještě lépe fotky před a po.. a za jakou dobu se vám podařilo zhubnout. Potřebovala bych do léta, což si myslím, že čas ještě mám. Asi je to celé o vůli a o výdrži. Ještě to chce zapojit pohyb. Cvičila jsem Jillian Michaels 30 days shred a k tomu půl hodiny na rotopedu. Rotoped mi nevadí ale ta Jillian mě vůbec nebaví, jak každý den cvičím to samé, prostě u toho nevydržím, protože mě to nudí. Ne proto, že bych byla líná. Budu ráda za každou radu a zkušenost, fotky Děkuji
 

Cituji Miki1: Co se týče té stravy, řeknu jediné - pravidelnost, nevynechávat snídaně, svačiny, a dávat si pozor na jídlo večer (nepřejídat se).

souhlasím
Já třeba zhubla skoro nechtěně, když jsem si udělala čas na svačiny atd; plus nějaký pohyb, samozřejmě. Ale největší změna byla ta pravidelnost jídla.

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A co takhle změnit antikoncepci? Pokud tvrdíš, že jsi přibrala z ní, tak ji změň....já po moji nepřiprala ani deko, tak nevidím důvod, proč se smiřovat s kily navíc kvůli HA....
Jinak na mě funguje nejíst po 6 hodině večer...někdo říká, že je to blbost, ale já můžu jíst všechno, miluju sladké, ale večer prostě nejím...

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lilitha:
Po HA jsem ale nepřibrala třeba 10 kg, ale asi 2-3. Což není tak moc. Oplácanější jsem byla vždycky. Jinak mi ve všem vyhovuje...

arrow
profile_image
korbacek
od 25. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když už jsem levely z 30 days shred cvičila skoro nazpaměť, začala jsem si k tomu pouštět dabované seriály, třeba Přátele. Jill jsem ztlumila a jen po očku koukala, kdy mám co dělat. S protažením navíc před i po jsem dala 2 díly a uteklo to jako nic.

arrow
profile_image
korbacek
od 25. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale možná ti nevyhovuje ten styl. Zkus mrknout na POP Pilates.
Cassey Ho je taková energická kecka a má videa na různé partie i celek, kardia apod...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje zkušenost:
Pokud Tě cvičení nebaví, nemůžeš to dlouho vydržet. Je tedy nutné najít si takový druh pohybu, který tě bude bavit, protože nechuť a přemlouvání se ke cvičení, to je začátek konce..
Mě nejvíc baví cvičení v kolektivu a s dobrou hudbou. Protože se dostanu do tělocvičny max. 2 týdně, tak se snažím ještě aspoň jeden den v týdnu cvičit doma sama, hlavně s činkami a různými zátěžemi. A musím říct, že se občas musím dlouho přemlouvat, abych se převlékla a pořádně hnula zadkem. Prostě samotnou mě to neba..
Na druhou stranu mám ráda běh, zásadně sama, narazím sluchátka a vyběhnu do parku na běžeckou stezku a to je úžasný relax. Ale musí být hezky, jak je hnusné počasí, nikdo mě ven nedostane Rotoped nesnáším, posilování mi nevadí, ale musím mít k tomu svoji oblíbenou hudbu, jinak se u toho trochu nudím.. Prostě už mám vysledováno, co mi udělá dobře. Sport má být radost a psychická relaxace, pak se ta fyzická zátěž mnohem lépe snáší.. Čili hlavním motivem nemůže být jen sundání kil, to prostě nestačí k tomu, aby u toho člověk vydržel. Měla by to být zábava, koníček a životní styl, který ti zharmonizuje tělo s hlavou..
Moje zkušenost ohledně HA je taková : Když neberu HA, což je zrovna teď, váha mi sama od sebe začne klesat, až mi to skoro vadí, protože já nemám v úmyslu nějak radikálně zhubnout. Neumím říct, co to je, jestli voda nebo prostě moje tělo s HA víc ukládá a bez HA víc spaluje, nevím, ale je to jistota: vysadím antiko a do měsíce mám o 5 kg míň.
Diety nedržím, ani se v nich absolutně nevyznám. Sním cokoliv, ale nepřejídám se. Jídlem si nic nekompenzuju, prostě jím tehdy, když mám hlad nebo chuť na něco konkrétního. Když mám chuť na párek, sbaštím párek, ale jeden nebo dva a ne kilo, jak to někdo dokáže..
Nevím, jestli jsem nějak pomohla, každopádně ti přeju, abys našla zalíbení v nějakém druhu pohybu, protože pak zjistíš, že tam vlastně nejdeš proto, že potřebuješ "vycvičit" kus dortu, ale protože tě to baví a vyčistíš si hlavu. Aspoň tak to mám já.
A ty kila potom tak nějak postupně zmizí samy.

Cituji cooki: Ty při výšce 174cm a váze 73kg si myslíš, že si baculka?

ja mám jej výšku 174 cm a 73 kg na takúto výšku je už nadváha...a to myslím vážne..
Samozrejme záleží aj na váhe kostí a stavbe tela ale kľudne môže mať menej. Ja mám pri tejto váhe 60kg a je to úplne zdravá váha akurát k tejto výške a ani nie som chudá ale ani tučná...
73 kg už môže byť baculka. Veď netvrdí že je obézna iba že je bacuľatá a ja keby som mala tých 73 kilo čo ona, tak tiež by som bola...takže má pravdu a 10 kg dole môže dať pri tejto výške dole s čistým sedomím a aj tak nebude chudá..

Cituji Sim51: Bože, nezáleží na tom kolik má kdo kg, ale na tom jak vypadá celkově jeho postava. Kilogramy taky nemusí znamenat všechno. Někdo vypadá s mojí vahou a výškou třeba lépe, někdo hůř.

súhlas...aj keď 174 cm a vyše 70 kg je dosť, súdim to podľa seba..hoci som takú váhu nikdy nemala, keby som ju mala bola by som teda dosť bacuľatá..

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tamarka1105:
Sama vím, že bych měla zhubnout, proto sem taky píšu Takže jsem vlastně vůbec nepochopila, jak někdo může říct co blázním.. asi je to tím, že mi je 16 a hned to vypadá, že jsem blbá a že si nadváhu jen vymýšlím. Samozřejmě znám holky co jsou na tom hůř a není to úplná katastrofa, ale určitě bych se cítila líp o něco kil lehčí..

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tamarka1105: ja mám jej výšku 174 cm a 73 kg na takúto výšku je už nadváha...a to myslím vážne..

Podle tabulek je to,ale ideální váha, samozřejmě co je ideální podle tabulek nemusí být ideální pro člověka samotného. Já mám třeba 175 cm a vážím 54kg , takže bych zas podle tabulek měla mít podváhu, ale myslím, že jsem štíhlá tak akorát žádná vychrastěná zdechlina. Ať je to , jak je to..... beru to z hlediska věku tazatelky a ta má myslím na redukci váhy ještě spoustu času , vždyť je to ještě dítě.

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mikkýsek:
Dítě možná ano, ale pokud se budu stravovat tím, co mi padne pod ruku - sladkosti,nezdravá jídla prostě to "nebudu řešit" mohla bych taky skončit hůř. Neřekla bych, že v mém věku ještě porostu a ono když mi bude ani ne za měsíc 17 tak už by se o tom dalo uvažovat. Nebudu pak ve 20 řešit, že mam 90 kg. Taky bych řekla, že důležité je se cítit dobře, což já se necítím.. nezávisle na věku

Reaguji na Sim51: každopádne je najdôležitejšie aby si sa ty dobre cítila..ale samozrejme terba bra´t do ívahy to že sa stále vyvíjaš..to je celé

Reaguji na mikkýsek: ano je to hodne individuálne. aj ja som mala 54 kg a bola som zas ako dratva a to mám 174cm..každpádne súhlasím s tým že sa vyvíja ale aj s tým že pokiaľ sa necíti sama so sebou ok nie je dôvod aby to nezmenila..radśj nech pocvičí a schudne ako by mala byť zdeptaná a zakomplexovaná pretoźe ao fyzický tak aj psychický vývoj je dôležitý..pokiaľ to nepreženie tak si myslím že to bude v poho

arrow
profile_image
Sim51
od 6. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Samozřejmě nechci držet nějaké drastické diety. Jen jíst zdravěji - vynechat bílé pečivo, nesladit, snídat, omezit sladké na minimum, ovoce + zelenina, žádná tučná/smažená jídla, přidat více pohybu. .Nevím jak by mi to mohlo uškodit 17 není 13-14. Chtěla jsem prostě jen poradit od někoho, kdo má s hubnutím nějaké zkušenosti. Asi jsem neměla věk vůbec zmínit..

Reaguji na Sim51: rob tak ako to cítiś ja ti to určo vyjhovárať nebudem..hlavne aby si sa dobre cítila ty sama..

 

Váš příspěvek

Výsledky hubnutí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené