arrow
profile_image
Ctyrlistek
od 19. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

v září se budu vdávat, tak jsem se rozhodla dát nějaká kila dolů a trochu zformovat postavu do šatů...
Zhruba v březnu jsem začala cvičit doma, to jsem postupně vyměnila za fitko (nyní už pod dohledem trenéra, abych opravdu cvičila správně), přidala jsem běh, k tomu jezdím na koni. Celkově cvičím tak 5 dní v týdnu - většinou například 2x týdně 1 h silový trénink ve fitku s trenérem a odpoledne jízda na koni (věnujeme se vytrvalostnímu ježdění) nebo kratší běh 3-5 km, 2x týdně běh 10-11 km (cca 1 h 10 min), 1x týdne náročnější trénink na koni nebo závody, případně k tomu přidám ještě dlouhou procházku se psem nebo opět kratší běh. 1-2 dny v týdnu odpočívám a třeba jen jdu se psem.
Přes zimu jsem nedělala skoro nic vyjma procházek se psem a koněm, tak jsem čekala, že najetím do aktivního režimu půjdou kila domů samy... ale ouha, 2 měsíce pryč a výsledek žádný, nezhubla jsem ani cm. Kondička nahoru šla, při běhu se cítím líp, ale tělo se prostě nijak nezměnilo.
Je pravda, že jsem kdovíjak zdravě nejedla, právě kvůli tomu množství aktivit jsem si často dala večeři až kolem 8. večer, zatímco jsem předtím byla hladová celé odpoledne. Hodně jsme s přítelem jedli těstoviny, běžně bílé pečivo...
Už mě to ale přestalo bavit, tak jsme jídelníček od začátku tohoto týdne překopali a najeli na krabičkový systém, poslední jídlo se snažím jíst nejpozději mezi 18 a 19 hodinou.
Příklad jídelníčku:
snídaně: 40 g ovesných vloček, jahody, med
svačina: žitný chléb 1 plátek, cottage, 85% vepřová šunka 1 plátek, 1/4 papriky
oběd: přírodní kuřecí plátek, rajčatová omáčka s rukolou a olivami, 1 větší brambora
svačina: pita chléb 1 plátek, máslo, schwarzwaldská šunka 1 plátek, 1/4 papriky
večeře: totéž co na oběd, ale menší porce
Vím, že po týdnu je brzo na výsledky s tím jídlem, ale přijde mi prostě, že se nic nehne. Co dělám špatně? Je pohybu málo nebo jídla moc nebo málo nebo špatné? Nebo mám prostě jen vytrvat?
Je mi 24, míry 90-70-100, váhu nemáme, tak nevím, ale nějak mezi 65 a 70 kg.
Díky.

Cituji Ctyrlistek: 1/4 papriky

Proč máš takovej malinkej kousek papriky?

Cituji Ctyrlistek: 85% vepřová šunka 1 plátek

Proč jenom jeden plátek šunky?

Cituji Ctyrlistek: poslední jídlo se snažím jíst nejpozději mezi 18 a 19 hodinou.

V kolik chodíš spát?

Reaguji na Ctyrlistek: Promiň, ale jídlo máš úplně špatně. Jíš toho jak nějaká "panenka". Nedivím se, že se ti váha nehýbe, když špatně jíš. Hlavně toho jíš strašně málo. Já jíst jako ty, tak bych za pár dní asi pošla hladem. Doporučuji se poradit s nějakým odborníkem na stravu aby ti sestavil jídelníček, protože to ty evedentně nezvládáš a akorát by sis i tímto (ne)jedením způsobila problémy..

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nehubneš, protože hladovíš a tělo se drží zásob jako klíště. Týráš se.

Jíst musíš.

Máš málo zeleniny a málo bílkovin. Kolik váží ten plátek?

arrow
Neprodává v Bazaru

Co je to za jídelák? Snad sis ho udělala sama a nepřevezl tě nějakej výživovej poradce. Holka, když se vdáváš, taks měla začít mnohem dřív než v dubnu.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bucinek07: Proč jenom jeden plátek šunky?

mě to teda nepřijde tak strašný, má tam cottage, já třeba taky šunky a papriky asi nesnim víc k svačině.

Mě to spíš přijde jako dost jednotvárný - to samý k oboum svačinám, to samý k obědu i večeři (ale to já někdy taky tak mám), spíš jde o to, aby to nebylo takhle jednotvárný furt, víc rozmanitou stravu, a přidat víc zeleniny (já třeba taky papriky nesním víc, nedělá mi to moc dobře na žaludek, ale tak třeba k tomu salát, rajčátka)

Cituji VeronikaEma: Holka, když se vdáváš, taks měla začít mnohem dřív než v dubnu.

Tak to dřív asi nevěděla, ne? Že se bude vdávat

Cituji Minette: má tam cottage

Možná jsem slepá, ale ten cottage jsem tam teda předtím neviděla. Nepřepsala to slečna?

arrow
profile_image
Ctyrlistek
od 19. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cottage tam byl od začátku Je to prostě normálně namazaný takový ten krájený žitný chleba a na něm plátek šunky.
Spát chodím nejdřív kolem 10., spíš 11., někdy i později. Do práce obvykle před 7. nevstávám, takže mi to tak vyhovuje.
Problém je, že vlastně nevím, jak jíst, když mám většinou skoro každý odpoledne-podvečer nějakou aktivitu... U koní kolikrát fakt končím až kolem té deváté.
Jinak že se budu vdávat vím od února. A není to tak, že bych předtím vůbec nic nedělala a taky to úplně nesouvisí jen s tou svatbou. S přestávkami cvičím tak zhruba pět let - koně pořád, mezitím různě jumping, fitbox, sebeobrana a tak dál... přes zimu jsem ale měla nějaké potíže a neměla jsem na nic čas ani chuť. Na jaře jsem ale změnila práci i jiné věci a energie se mi vrátila.. o to víc mě ale překvapuje, že se to prostě zatím nijak neprojevilo.
Ještě doplním, že s malými výkyvy +/- pár kilo (po delší nemoci nebo když jsem začla cvičti úplně poprvé) mám stejné míry i váhu už tak 10-12 let, od té doby, co se mi podařilo zhubnout v pubertě. S tím, jak vypadám, jsem tak nějak smířená a za každou cenu zhubnout nepotřebuju, ale je mi to prostě trochu líto, že někdo zařadí rychlou chůzi 2x týdně a kila mu jdou dolů a já se snažím a nic.
Zkusím tedy pořádně probrat s trenérkou i ten jídelníček. Kde tedy konkrétně přidat? Myslím v které části dne? Nebo jsou špatně i potraviny?

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Strašně málo jíš, jídelníček kompletně překopej! Přidej všude, hlavně bílkoviny... např. Místo sotva potřeného chleba s Cottage máš sníst celý kelímek... šunky aspoň 50g atd...

Nech si poradit od trenéra!

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Málo jíš a hodně cvičiš.
Bud přidej jidlo jak pisou holky nebo uber cvico.70% je jidlo.
Úplné te chápu někdo jen začne chodit nebo běhat ani neupravy stravu a hubne.Taky z okoli znám. Nebo obracene jiii ještě min než ty a hubne.Myslim ze oboji nemá dlouhé trvání noo i když znám že třeba 2roky i dýl joo.Pevne nervy výdrž.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Minette: No svatba se nenaplánuje většinou za 4 měsíce... Ale budiž. Jen jsem podotkla, že za tak krátkou dobu jako jsou 4 měsíce nemůže chtít vidět výsledky. Tělo samozřejmě zhubne i za pár dní, když se nejí, ale zhubnou svaly a ne tuky. Pokud chce mít hezkou postavu bez jojo efektu, tak to chce dřinu několik měsíců, aby se dostala do formy a pak dřít i dál, aby se forma udržela.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amour: Strašně málo jíš, jídelníček kompletně překopej! Přidej všude, hlavně bílkoviny... např. Místo sotva potřeného chleba s Cottage máš sníst celý kelímek... šunky aspoň 50g atd...

To myslíte vážně? Já teda nevím, jsem snad jediná, komu se to nezdá ty rady co tu padají? Vždyť ona není žádný kulturista, tak proč zas tak přehnaně bílkovin?
Kdysi byly takové stránky, snad flora kalkulačka, člověk tam přidával co za celý den snědl a vypočítalo mu to poměr bílkovin, tuků, cukrů, mělo to jednu nevýhodu, bylo tam hodně různých druhů potravin, co se dají koupit v obchodě, ale na vařené jídlo už to tolik pestré nebylo (nebo aspoň to co jsem vařila a jedla já jsem tam obvykle moc nenacházela) a pro představu, když jsem to tehdy zkusila, tak mě to vždycky psalo, že mám těch bílkovin přes 100 %, ostatního nedostatek, takže ono to asi taky není úplně ono, jíst na posezení kelímek cottage mi přijde prostě zbytečné, ne že bych toho nebyla schopná, ale při redukční dietě? To už bych spíš zkusila jíst každé dvě hodiny, apod.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaEma: No svatba se nenaplánuje většinou za 4 měsíce... Ale budiž. Jen jsem podotkla, že za tak krátkou dobu jako jsou 4 měsíce nemůže chtít vidět výsledky. Tělo samozřejmě zhubne i za pár dní, když se nejí, ale zhubnou svaly a ne tuky. Pokud chce mít hezkou postavu bez jojo efektu, tak to chce dřinu několik měsíců, aby se dostala do formy a pak dřít i dál, aby se forma udržela.

V září se má vdávat, začla v březnu, to nejsou 4 měsíce, kromě toho, 4 měsíce nejsou tak krátká doba, aby nemohly být vidět výsledky si myslím, kdyby hubla 2 kila za měsíc, má za 4 měsíce o 8 cm v pase míň

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ctyrlistek: Celkově cvičím tak 5 dní v týdnu - většinou například 2x týdně 1 h silový trénink ve fitku s trenérem a odpoledne jízda na koni (věnujeme se vytrvalostnímu ježdění) nebo kratší běh 3-5 km, 2x týdně běh 10-11 km (cca 1 h 10 min), 1x týdne náročnější trénink na koni nebo závody, případně k tomu přidám ještě dlouhou procházku se psem nebo opět kratší běh. 1-2 dny v týdnu odpočívám a třeba jen jdu se psem.

Je fakt, že tohle jsem jsem předtím tak trošku přehlídla, není to trochu moc (?) Nevím jak moc je to intenzivní, ale jestli tak jak si představuju, tak tam není moc prostor pro nějakou tu regeneraci.
Jako ten jídelníček mi nepřijde vůbec strašnej, ale spíš pro ženu se sedavým zaměstnáním, co jde 2x týdně na aerobic, takhle je fakt možný, jestli se nepřetěžuješ a tělo není ve stresu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Minette: To jsem přehlídla. Nicméně, zbytek, co jsem psala je pravda. Zhubne se rychle nejezením, ale bude pak jojo efekt. Mají se hubnout tuky a přibírat na svalech, pokud chceš mít hezkou postavu. Mně tam chybí protein v jídelníčku. Jídelníček je fakt na sedavé zaměstnání a ne na holku, která každej den maká. Tělo je pak zblblý a ukládá si zásoby. Doporučuju stránku na FCB Fitness and Motivation CZ a SK nebo tak nějak. Tam jsou bezva rady ohledně jídelníčku a sportů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené