Smazat

Zákaz

Holčina si myslí, že má alergii, protože jí to řekla její maminka, ale alergie se nikdy neprojevila a neprojevuje.Funguje naprosto bez problémů.......

Dívence maminka řekla , že má velmi silnou alergii na mlíko a nesmí nic,co mlíko obsahuje.Holčička běžně, když není pod dozorem matky,konzumuje mléčné věci a nemá žádné zdravotní, ani jiné problémy.Ani její maminka si nikdy nestěžovala, že by holčička nějaké zdrav.problémy měla, když se vrátila domů z nějaké návštěvy, nebo jiné akce, kde tyto mléčné věci jedla.(to ovšem matka neví) tak dívka stále od maminky slyší, že nesmí mlíko.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Tohle fakt myslíš vážně? Jak si můžeš dovolit potají krmit malou něčím, co její matka vyloženě zakázala? Jsi snad doktor, když se opovažuješ malému dítěti stanovovat (nobo teda vyvracet) diagnózy? Nejspíš ti pojem alergie na mléko (nebo laktozu) nic neříká, opravdu to neznamená, že bezprostředně po konzumaci mléka musí nastat problém. Mám sestru alergickou na laktozu a vím, jaké to způsobuje potíže - především ty chronické.
Ale když kuchařka řekla, že malé nic není, tak to ovšem musí být pravda Určitě taky s kuchařkou převezmete zodpovědnost, kdyby něco.
Každopádně i kdyby holčičce nic nebylo, tohle vůbec není tvoje starost. Máš dodržovat pokyny (i když možná trochu přehnané).

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Váš přístup ve lhaní je hodně podlý a trapný. Tvoje dítě to není, vařit pro něj nemusíš, tak nevím proč to tak aktivně řešíš. Pokud tě to nějak obtěžuje ve smyslu přípravy jídla, tak jen popros matku, ať jí dá jídlo s sebou. Pít může vždy vodu. Hysterická jsi ty, a je to síla.

arrow
profile_image
Melisa627
od 23. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jo, ale když se její matky hlavní trenér zeptal, proč to nesmí mléko a co by se stalo, kdyby snědla něco s mlíkem, nedokázala vůbec odpovědět. Te holky je mi (nám všem)prostě líto. Chtěla by jíst to co ostatní a nesmí. Tak jen sedí a kouká jak ostatní baští a svoji svačinku co má nabalenou z domu nikdy jíst nechce.Ptala jsem se na to kamaráda, který dokončil před rokem medicínu a taky říkal, že tu alergii u ní může vypěstovat ta matka, protože na to mléko nebude zvyknutá a bude mít pak na něj alergii doopravdy. Něco jako když nikdy nepije mléko ani nejí potraviny co mléko obsahují, tak je jasné, že když něco mléčnýho sní, tak se z toho po**** A co se týče kuchařky, tak říkala, že jí rukama prošlo stovky alergiků na různé potraviny a že alergie na mléko se projevuje okamžitě už za 30 min. Že spousta dětí to často poruší a něco někde sní, tak ví, ale téhle holčině nikdy nic nebylo. Ani špatně, ani bolest břicha, průjem...prostě nic.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsi hustě zabedněná. Matka nemusí chtít konzumaci mléka z prostého důvodu, že průmyslové mléko je ******, a může celkově dítě stravovat z věcí které nepochází z tuzemských supermarketů nebo masové produkce.

Může se také jednat o náboženské důvody, kdy mléko a maso jsou zpracovávány odděleně. Principem je zjednodušeně "Nebudeš vařit mládě v mléce matky. "

Na důvodu ale nezáleží. Dítě nestrádá, tvoje není.

Cituji Melisa627: A co se týče kuchařky, tak říkala, že jí rukama prošlo stovky alergiků na různé potraviny a že alergie na mléko se projevuje okamžitě už za 30 min. Že spousta dětí to často poruší a něco někde sní, tak ví, ale téhle holčině nikdy nic nebylo. Ani špatně, ani bolest břicha, průjem...prostě nic.

Máte ji zvláštně pod dohledem. Kuchařka zřejmě neví, že al může být na bílkovinu či lakt intolerance. Projevy jsou různé vč. ekz, infekcí HCD apod.

Oprosti se od toho, že sama konzumuješ info, jak ti kdo v perimetru naservíruje a dívku s matkou nech dýchat. Užívejte radost ze sportu.

Reaguji na Melisa627: Jak si můžeš dovolit něco takového dělat? Ať jsou důvody matky jakékoliv, tak se toho drž, že to tak chce. Asi těžko s kuchařkou převezmeš odpovědnost za zhoršení zdravotního stavu, že?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou, tak se na to vykašlu, protože malá se doma podřekne a ty budeš mít zaděláno na pořádný průšvih. Tvoje dítě to není, tak co ... I kdyby byla zcela zdravá, nemůžeš spasit celý svět, různých šílenců, kteří nedávají děckám maso a mléko nebo je nedávají očkovat apod. je spousta ....

arrow
profile_image
MissDior
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Melisa627:
Mírně nevěřím konzultaci s kamarádem, protože alergie se takto opravdu vypěstovat nedá - což by absolvent všeobecného lékařství měl vědět, tzn. bohužel ti nemohu věřit.
Stejně jako fundovaný názor paní kuchařky - je to opět naprostý výmysl a lež.
Alergie na laktózu či pouhá intolarance se projevují různě, a tobě absolutně nepřísluší rozhodovat za rodiče nebo lékaře, zda tu či onu nemoc má nebo nemá.
Ty to máš respektovat, a v rámci svých možností se snažit o bezpodmínečné dodržování jejího jídelníčku.
Nechápu, jak může osoba jako ty mít na starosti děti!

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vy jste teda banda ... spolčení hlupců. Alergie na bílkovinu kravského mléka není typu, že se pos*re nebo začne dusit nebo vyskočí vyrážka. Může se projevovat jako velmi nespecifické a vleklé zdravotní potíže, kašel, vleklé problémy s dýcháním a tak podobně, tátovi to diagnostikovali v 74 letech.
Doporučuju okamžitě s touhle neskutečnou hloupostí a zdraví poškozujícím jednáním okamžitě skončit.
A paní kuchařka i ty a všichni ostatní...lítáte jak ne holubičky, ale přinejmenším vlaštovky.

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jistě maminka si vše vymyslela, protože je hysterka a papíry od lékaře, kterými se prokázala určitě zfalšovala za účelem ničit holce život. Je báječné vědět, že lidé zodpovědní za děti při zájmových kroužcích diagnostikují zdravotní stav dítěte za pomoci kuchařky. Nehledě na to, že absence mléka a mléčných výrobků ve stravě ještě nikoho nezabila. Je holka snad telátko, že musí kravské mléko?

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty jo, to se divím, že to holka doma ještě neprokecla všechny detaily, to mě tady překvapuje asi nejvíc. Ale to přijde, dříve či později, a budeš mít velkej průšvih, kterej může mít velkou dohru. Tak toho nech, je to cizí holčička, která má svoje rodiče, respektuj instrukce matky, nemyslím, že by to děvče nějak strádalo. Když nemůže mlíko, tak co no, moje sestřenice taky nemůže a nestrádá, rozhodně ne. Jestli máte problém jí vymýšlet jídla a dobroty, tak požádej matku, ať jí nabalí něco sebou - to co jí holka běžně doma. A nelituj jí.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ewiczkaaa: absence mléka a mléčných výrobků ve stravě ještě nikoho nezabila

přesně no žádná trága.

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být její matka a dozvědět se, že jí dáváš mléčné výrobky, na které je alergická, tak tě zažaluju!
Jsi normální? zřejmě jsi nic neslyšela intoleranci na laktózu....

Jistě člověk to sní, je mu dobře..Intolerance se může projevit třeba za týden i déle...

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Melliso, když tomu ty - na rozdíl o její matky - tak "rozumíš", tak bys taky mohla vědět, že alergie se nemusí projevovat okamžitě, ale že určitý problémy můžou nastat až po pár dnech (proto koneckonců tolik lidí o svý alergii na určitý potraviny neví).

Cituji Melisa627: Te holky je mi (nám všem)prostě líto.

No, a mně osobně je třeba zase líto dětí, který jsou ve jménu určitých a dost pochybných trendů tím mlíkem krmený. Ale proto ještě nebudu cizímu dítěti něco cpát nebo necpat, ať už doslovně, nebo obrazně. Tobě může být líto akorát tak sebe a podobně omezených jedinců, kteří ví sice prdlajs, ale to jim nebrání si hrát na spasitele. Prostě čím větší b.l.b., tím větší má ve všem jasno. Až zase budete něčí zdraví konzultovat s kuchařkou, klidně jí tohle vyřiď, platí to totiž i pro ni.

Cituji Ewiczkaaa: Je holka snad telátko, že musí kravské mléko?

Ta holčička ne Ale bohužel jich má zřejmě dost okolo. To bude asi těmi v dětství dobře živenými mozečky, kterým se nic neodpíralo...

arrow
profile_image
lady.s
od 10. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já být tou matkou a dozvědět se tohle tak se neznám
Mám kamarádku která má alergii na mléko, a rozhodně to nebylo tak že do půl hodiny bude zvracet atd...10x mohla vypít mléko a nic se nestalo, po 11. se stalo to že jí bylo špatně a alergie se jí ještě víc rozjela..takže bacha na to.

 

Váš příspěvek

Zákaz

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené