Smazat

Žárlivý přítel

Jsem s přítelem 5 let,a je asi chorobně žárlivý.někdy to fakt přehání.za celou tu dobu jsem si snad nikde nevyrazila.ze začátku jsem to neřešila,ale teď,asi poslední půl rok už mě to začíná obtěžovat

ze začátku se mi to zdálo milé a vůbec jsem to neřešila.když jsme spolu začli chodit bylo mi 17 a myslela jsem že jsem už se vyřádila,tak jsem chtěla být jenom s ním.ale teď je mi 21 a dochází mi,že pro život to není vůbec nic dobrého. jenže rozum říká NE ale srdce ANO.teď bych si prostě chtěla vyrazit s kamarádkami třeba na diskotéku,jenže je tak žárlivý že by byla fakt scéna,oba jsme horké hlavy takže by asi nezůstalo jen u slov.včera jsem byla se sestřenicí na pizzu,volal mi,říkal kdo ví kde jsem,sprostě mi nadal-i já jemu.myslím že jsem to snášela dlouho ale myslím že tohle byla poslední kapka.nevím jestli je to tou zimou,že nemám co dělat,nudím se a tak si chci někde vyrazit,v létě spolu pořád něco podnikáme,jezdíme na kolách na výlety a užíváme si jeden druhého.jenže mě to neskutečně psychicky deptá a nejhorší je,že ty hádky nejsou ani na úrovni a že si tzv. NEVIDÍ DO HUBY.
Už i jeden jeho kamarád mi řekl-a to je pár let zpátky-Vím že je to těžké,ale teď už se musíš řídit tím co je tady(ukázal na hlavu)a ne co je tady(ukázal na srdce)..často na ty slova vzpomínám. to je právě ten problém miluju ho,i přes jeho žárlivost,miluju jeho rodinu,ale vím že pokud budu pořád hledět a tohle,budu mít nejspíš smutný život
A ještě,vím ani já nejsem bez chyby,taky jsem žárlivá a asi dost,ale tohle co on dělá je asi fakt moc. někdy si připadám jako jeho majetek..
chtěla bych vědět jestli jste se s tím některá setkala,a pokud se přítel změnil a nebo to prostě zkončilo rozchodem.myslím že jsem udělala chybu už na začátku,že jsem mu tu jeho žárlivost odpouštěla a teď si myslí že je to normální a může si to ke mě dovolit.nebydlíme spolu a tak nevím jak by to bylo kdyby jsme spolu bydlet začli.změnilo by se něco?nebo by to bylo ještě horší?
a ještě bych chtěla říct,že bych tady nechtěla slyšet názory že jsem hloupá a tak-to je mi jasné,aspoň v tomhle ohledu jo,ale ráda bych tu slyšela pouze názory bez urážek. děkuji,moc mi to pomůže protože s rodinou a kamarádkami se o tom stydím mluvit. proto jsem to napsala právě sem,po dlouhém uvažování..
 
1. . .4567

Ahoj Annie, nevím jestli je téma ještě aktuální, nebo už jsi se s ním rozešla, ale s takovým člověkem zůstat, by bylo zahazování vlastního života. Jak psaly holky..s ním zůstaneš, za pár let si s hrůzou uvědomíš, že máš dítě na krku, násilníka v obýváku a daleko menší šance na to, najít si někoho normálního. Kdo ženu praští jednou, praští ji i podruhé, potřetí..to se změnit nedá. Příště už ti alespoň budou hvízdat majáčky v hlavě, když ti další přítel poručí zůstat doma a nikam nechodit..Oni to umí mazaně "Já tě tak miluju, nebylo by hezčí zůstat spolu doma? Udělám ti masáž, s holkama můžeš jít jindy" . Párkrát je to fajn, pak to začne řešit víc, a tehdy bych zpozorněla Přeji ti hodně štěstí i sil. Pryč od něj..

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jak to s váma dvěma teda vypadá??

Kačkoo, z toho psaní na mě dýchá zkušenost zralé ženy, vím o čem píšete

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačkaa:
Ahoj vypadá to tak že prostě spolu nejsme,chvilky s ním mi chybí,zvláště teď když je hezky,myslím na něj častěji ale prostě to už nejde.někdy mi píše,pokouší se volat ale když vím že je to on nezvedám to.snažím se nechodit tam kde on,abych co nejrychleji zapoměla.ale myslím že to nejhorší je už za mnou

1. . .4567
 

Váš příspěvek

Žárlivý přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené