Smazat

Žárlivý přítel

Jsem s přítelem 5 let,a je asi chorobně žárlivý.někdy to fakt přehání.za celou tu dobu jsem si snad nikde nevyrazila.ze začátku jsem to neřešila,ale teď,asi poslední půl rok už mě to začíná obtěžovat

ze začátku se mi to zdálo milé a vůbec jsem to neřešila.když jsme spolu začli chodit bylo mi 17 a myslela jsem že jsem už se vyřádila,tak jsem chtěla být jenom s ním.ale teď je mi 21 a dochází mi,že pro život to není vůbec nic dobrého. jenže rozum říká NE ale srdce ANO.teď bych si prostě chtěla vyrazit s kamarádkami třeba na diskotéku,jenže je tak žárlivý že by byla fakt scéna,oba jsme horké hlavy takže by asi nezůstalo jen u slov.včera jsem byla se sestřenicí na pizzu,volal mi,říkal kdo ví kde jsem,sprostě mi nadal-i já jemu.myslím že jsem to snášela dlouho ale myslím že tohle byla poslední kapka.nevím jestli je to tou zimou,že nemám co dělat,nudím se a tak si chci někde vyrazit,v létě spolu pořád něco podnikáme,jezdíme na kolách na výlety a užíváme si jeden druhého.jenže mě to neskutečně psychicky deptá a nejhorší je,že ty hádky nejsou ani na úrovni a že si tzv. NEVIDÍ DO HUBY.
Už i jeden jeho kamarád mi řekl-a to je pár let zpátky-Vím že je to těžké,ale teď už se musíš řídit tím co je tady(ukázal na hlavu)a ne co je tady(ukázal na srdce)..často na ty slova vzpomínám. to je právě ten problém miluju ho,i přes jeho žárlivost,miluju jeho rodinu,ale vím že pokud budu pořád hledět a tohle,budu mít nejspíš smutný život
A ještě,vím ani já nejsem bez chyby,taky jsem žárlivá a asi dost,ale tohle co on dělá je asi fakt moc. někdy si připadám jako jeho majetek..
chtěla bych vědět jestli jste se s tím některá setkala,a pokud se přítel změnil a nebo to prostě zkončilo rozchodem.myslím že jsem udělala chybu už na začátku,že jsem mu tu jeho žárlivost odpouštěla a teď si myslí že je to normální a může si to ke mě dovolit.nebydlíme spolu a tak nevím jak by to bylo kdyby jsme spolu bydlet začli.změnilo by se něco?nebo by to bylo ještě horší?
a ještě bych chtěla říct,že bych tady nechtěla slyšet názory že jsem hloupá a tak-to je mi jasné,aspoň v tomhle ohledu jo,ale ráda bych tu slyšela pouze názory bez urážek. děkuji,moc mi to pomůže protože s rodinou a kamarádkami se o tom stydím mluvit. proto jsem to napsala právě sem,po dlouhém uvažování..
 
1. . .34567
arrow
profile_image
MartinkaT
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Udělala jsi dobře, neuvěřitelně s tebou manipuluje a zneužívá tě. Teď už jen vydrž a vnímej to jako definitivní rozchod ať si říká cokoliv. Scény kvůli pizze se sestřenicí? Kvůli založení FB? Tohle jsou věci, které jsou prostě jen a jen na tobě a žádný jiný člověk nemá právo ti do toho mluvit. Tím spíš ne partner, který by tě měl podporovat v tvých přáních a potřebách. Vydrž, ta poslední scéna mluví za vše. Psala jsi o hezkých vzpomínkách, ale vzpomínky jsou minulost, kvůli hezké minulosti se přeci nebudeš trápit v nesnesitelné současnosti a o to víc v budoucnu. Hezké vzpomínky si pro sebe uzamkni v paměti opravdu jen jako hezké vzpomínky. Ale důležité je to, co se odehrává teď. Lidé se mění, dříve to mohlo být hezké, ale už není. Klidně si sepiš pro a proti. Vsadím se, že uvidíš, že rozhodem můžes jedině získat.

arrow
profile_image
MCLucky
od 15. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MartinkaT: vzpomínky jsou minulost, kvůli hezké minulosti se přeci nebudeš trápit v nesnesitelné současnosti a o to víc v budoucnu.

Velmi přesné!

arrow
profile_image
MartinkaT
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MCLucky: Velmi přesné!

je to totiž z vlastní zkušenosti, jeden bývalý dokázal i toto: po mé cestě domů, kdy jsme si celou dobu psali, že už jsem na místě a v pořádku... hodila jsem kabelku do kouta a šla jsem se naložit do vany, chystat si večeři... když jsem pak koukla na telefon měla jsem asi 50 zmeškaných hovorů, od něj, od celé mé rodiny, kterou zburcoval protože jsem neodpověděla hned na nějakou sms co pak ještě poslal, a zjistila jsem, že je na cestě policejní hlídka, kterou poslal, aby zkontrolovali jestli jsem v pořádku doma . No a skončilo to tím, že jsem zjistila, že mě podváděl kde se dalo, staré známé "podle sebe soudím tebe", on si dělal co se mu zachtělo, ale já musela být pod kontrolou

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no,ono to tak trvalo celou dobu,střídalo se hezké období s tím špatným.tohle už byla taková třešnička na dortu.najednou volá a dělá že je vše ok,že se nic nestalo,oslovuje mě přezdívku které jsme si vždycky říkali.asi si myslel že když to nejde po zlém tak to půjde po dobrém. ty hezké chvilky jsme zažívali i teď ,nešlo jen o to co bylo kdysi.ale i ten vztek se ve mě shromažďuje.

arrow
profile_image
MCLucky
od 15. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MartinkaT:
Tak to je mazec... Teď už se tomu můžem smát, ale muselo to být pro tebe hrozný! No máš naprostou pravdu, že ten kdo nejvíce podezírá, pak také podvádí, že. Já měla něco podobného, ale ne tak extrémního. Když jsme se rozcházeli, tak mi ze začátku volal pořád a ptal se mě, jestli někoho mám...že doufá, že ne...jinak by to nepřežil. Pořád jen dokola: "viď, že nikoho nemáš!?" A jak to dopadlo?? Za 14 dní jsem se dozvěděla. že si parchant píše s jinou a že s ní asi i něco má. Takže: podle sebe soudím tebe! Přesně! Ale to, co má, stojí za to! Dobře mu tak...

arrow
profile_image
MartinkaT
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Annie: najednou volá a dělá že je vše ok,že se nic nestalo,oslovuje mě přezdívku které jsme si vždycky říkali.asi si myslel že když to nejde po zlém tak to půjde po dobrém

Tohle dělal ten můj taky, řekla jsem, že je konec, následovala hádka, pláč, jak beze mě nemůže být, a pak druhý den jakoby se nic nestalo, pusinku, milá slůvka, tak jsem opět začala že tohle ne, že je prostě už pozdě. To následoval opět křik a pláč a takhle se to opakovalo několikrát, dokud jsem si opravdu nesbalila všechny věci a neodstěhovala se. I pak to zkoušel, ale mě už se tak zprotivil, že jsem o žádný návrat nestála

arrow
profile_image
Marcela89
od 8. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lady Annie: chce ať přijedu,že si podřeže žíly nebo co
Typický citový vyděrač.
Moc ti držím palce, udělala jsi to nejlepší rozhodnutí, a až budeš mít to nejhorší porozchodové období za sebou, poznáš to sama. Drž se.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Annie: teda tak to byl vážně blázen. Dobře jsi udělala... to co jsem popisovala já tobě není ani čtvrtina z toho co jsi prožívala ty s ním. Držím moc palce

Samozřejmě, když víš jakého máš žárlivce bylo by blbý někam jít aniž bys tu řekla dopředu.
řekni - Přeju si jít s X a Y (pokud je zná, máš bod navíc) na diskotéku. Pjdu tam v tolik, vrátím se v tolik a budu tam a tam. Dej mu přesný údaje, oblíkni se (pokud by tě měl předtím vidět) nějak rozumně (minisukně a podpatky by v něm mohly vyvolat pocit, že fakt jdeš někoho uhnat).
Řekni mu to týden předem at má šanci obvolat kámoše a taky si s nima něco naplánovat. A nepřeháněj to..zpočátku ti musí stačit 1x za měsíc, pak třeba 1x za tři týdny apod.
Také jsem hrozně žárlivá a takto to praktikuju s přítelem.
Řekne mi - Hele hrozně bych chtěl jít tam a tam. Ví, žeto tam nemám ráda, tak řeknu - ok, jdi a já půjdu s X. Pak se sejdeme tam a tam a pojedem domu (bydlíme spolu).
Oba víme, kde ten druhej je, přibližně i s kym a víme že se za pár hodin sejdeme.
On myslí celou dobu na mě a já na něj Ovšem pobavíme se zvlášt a je to v pohodě.
Taky je žárlivej, ale holt je něco za něco. Já opravdu nebudu sedět doma, když on se jde bavit.
Takhle chodíme každej zvlášt asi jednou měsíčně a jinak skoro každej pátek nebo sobotu s našima společnýma kámošema.
Tvůj přítel si zvykl na to, že nikam nechodíš...zavařila sis to sama. Tak ted musíš udělat akovýhle kompromis.
A jemu nezbývá nicjiného než se s tim smířit, jinak tě ztratí.

Reaguji na Lady Annie: jinak j

Cituji Lady Annie: dokonce mu vadí i to že bych si založila FB..no apřed chvílí jsem si ho založila,ať se třeba postaví na hlavu

jen si také úvědo%m, jak tvůj přítel trpí...žárlivost je horší pro toho, kdo žárlí než ten na koho je žárleno..stále se užírá, bojí se...snaž se do něj taky vcítit

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 92jaja: jen si také úvědo%m, jak tvůj přítel trpí...žárlivost je horší pro toho, kdo žárlí než ten na koho je žárleno..stále se užírá, bojí se...snaž se do něj taky vcítit

Nevím, proč by se měla zakladatelka vciťovat do pocitů očividného manipulátora a magora.

Reaguji na Lorraine:
Protože je to taky jen člověk a trápí se.A může za to ona, to ona se ho držela jak klíšte, vykašlala se na kámošky a ted se diví, že mu příjde divný, že najednou někam vyrazit chce...Nejspíš ho napadá, že už jí nestačí.

Reaguji na 92jaja: No jasně za všechno může ona... Vzpamatuj se, udělala dobře že odešla. Když se tobě líbí byt s takovým magorem tak si nějakeho najdi ale neraď to ostatním, akorat si zničí život!

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 92jaja: Protože je to taky jen člověk a trápí se

..proto jí sprostě nadává a semtam jí jednu vrazí, když náhodou přijde do kontaktu s jiným člověkem ?!

Cituji 92jaja: A může za to ona, to ona se ho držela jak klíšte, vykašlala se na kámošky a ted se diví, že mu příjde divný, že najednou někam vyrazit chce...Nejspíš ho napadá, že už jí nestačí.

Hmm, zvláštní logika..Spíš je hloupá, že od začátku přistoupila na jeho vězeňská pravidla : nikam, s nikým a nikdy
Ale to se dá omluvit věkem, bylo jí sedmnáct a neměla srovnání, jak to funguje v normálním vztahu.

Nechci se přít, ale nevidím důvod, proč bych se měla dovolovat dlouho dopředu, že chci někam jít a ještě si nechat schvalovat oblečení. Je ti 15 let a on je snad tvůj otec?!
Pokud ti nevěří, že se večer na diskotéce s nikým nespustíš, vlastně ti tím jinými slovy naznačuje, že jsi v jeho očích lehká holka, která by s tím neměla problém
Achjooo, žárlivci jsou patologičtí pitomci a od nich co nejdál. Věrnost se nedá vynutit, ani dokázat.
Pokud bych neměla partnerovu důvěru, tak ten vztah nemá cenu. Je to jenom boj a oboustranné trápení

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 92jaja: A může za to ona, to ona se ho držela jak klíšte, vykašlala se na kámošky a ted se diví, že mu příjde divný, že najednou někam vyrazit chce...Nejspíš ho napadá, že už jí nestačí.

A ty když jsi byla na začátku vztahu,jsi nechtěla být s tím člověkem každý den celý den a den bez něj byl nepředstavitelný? mimochodem,s těma holkama co bývaly moje nejlepší kamarádky jsem se přestávala bavit už před ním,z jedné je feťačka,druhá si založila rodinu a měla jiné starosti a třetí se odstěhovala úplně jinam.. a nechat si schvalovat oblečení?chlap mi má radit jak se mám obléct?že příjdu v tolik a tolik?to jsem se ptala mamky když mi bylo 15 a chodila jsem po diskotékách. neříkám,říct příjdu okolo té a té ale ne že se budu nervozně dívat na hodinky abych to náhodou nepropásla.

Cituji amelie1111: bylo jí sedmnáct a neměla srovnání, jak to funguje v normálním vztahu.

je to tak,vůbec jsem nevěděla.chtěla jsem být jen a jen s ním.

1. . .34567
 

Váš příspěvek

Žárlivý přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené