Smazat

Změna chování mamky po operaci nádoru

Teror od vlastní matky, po odstranění nádoru se její chování hrozně změnilo........................................................................................

Ráda bych znala názory nebo zkušenosti. Moje mamka bývala fajn i když měla nějaké mouchy a asi před třemi lety ji zjistili nádor v hlavě, v Praze podstoupila operaci gamanožem a půl roku zůstala doma. Od té doby se její chování začalo měnit, doma se nudila, takže terorizovala jak je mohla a za každý drobeček mě seřvala. Když nastoupila do práce začala ze sebe dělat chudáčka a hrdinku zároveň, všem vyprávěla jak je těžce nemocná, že nemůže dělat to i ono. Nebyla schopná dojít domů(10 minut cesty) sama, všude jí musel vozit děda autem i když má řidičák. Doma mi stále dělá naschvály vyvolává hádky a všude si stěžuje jaká jsem hrozná dcera a před každým se předvádí jak je dokonalá a těžce nemocná. Je tohle chování normální?
 
arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh: A k psychologovi teda vůbec nešel?

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: Já si myslím, že všude by mi řekli ať se zastaví i mamka, protože jen se mnou by to asi nevyřešili.:/ Ale zkusit to můžu a uvidím.

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bakalářka: Ono se říká, že jakýkoliv zásah do hlavy může člověka změnit a znám ze svého okolí lidi buď měli úraz nebo taky nějakého prevíta a sice se změnili ale ne tak, že by byly takový jako mamka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: Mozek není jako jiný orgán, sídlí v něm naše osobnost a leckdy stačí menší změna a je to v háji......

přesně tak,my to v rodině moc dobře známe
X měsíců byl ten člověk někdo cizí,sice se to srovnalo,ale i tak už to není ta samá osoba...

Cituji bakalářka: Jinak bych v první řadě doporučila psychologa zakladatelce - jednak si promluví s někým nezainteresovaným a jednak by jí mohl poradit, jak mamku někam dostat.....

ANO,souhlas,u nás psycholog fungoval na obou stranách,nám vysvětlil co se děje,jak se máme chovat atd...hrozně nám to pomohlo.

Cituji farahh: Závěr byl takový - ano, vedlejším důsledkem operace je že se stal poněkud "jednodušší". Jezdit autem nemohl, sám někam chodit také ne. Ale přesto to všechno jsme byli štastní, že s námi ještě 8 let po operaci pobyl.

Reaguji na michelle.s: Já bych nepředbíhala v tom, co ti řeknou nebo neřeknou. Běžně se pracuje i jen s jedním členem rodiny.

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: Aha, tak někoho najdu a dokopu se tam a uvidím co mi řeknou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji michelle.s: Aha, tak někoho najdu a dokopu se tam a uvidím co mi řeknou

DRŽÍM PALCE

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU: Děkuju snad to někam povede.

 

Váš příspěvek

Změna chování mamky po operaci nádoru

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené