Smazat

Změna myšlení

Toto téma zakládám proto, že spousta problémů, které se na Omlazení diskutují, má řešení ve změně myšlení. I já bych chtěla nějaké věci ve svém životě změnit. A právě ta změna myšlení mi moc nejde. Například mám problém s tím, že se mě až moc dotýká chování druhých lidí. Někdo je nepříjemný (a nemusí být ani protivný přímo na mě) a já mám hned zkaženou náladu. Jakákoliv negativní reakce se mě dotkne, všechno si moc beru. A v těchto situacích si můžu říct, že každý má občas špatnou náladu a neřešit to, nenechat se tím ovlivnit. Ale i když si to řeknu, stejně mi to vůbec nepomůže. Prostě mi nejde jít novým směrem. Pořád propadám svému starému myšlení. Nevím, co dělám špatně, že to nefunguje a jak to dělat líp. Máte nějaké tipy? A jde vůbec myšlení změnit?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

chce to len pevnu volu. a závisi to od samotného človeka... ak to naozaj chceš, tak to dodržiš, ak nie, tak si nájdeš milion vyhovoriek, alebo ta proste premože lenivost...

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucita4:
Určitě to možné je ale musíš to mít v hlavě a věřit,že to zvládneš dodržovat...Je to o vůli...takže proč ne

100% ze začátku je to velké přemáhání, ale pak se do toho dostaneš a máš z toho radost. Já se takhle naučila jazyky, přestala kouřit ( ze dne na den ) , začala jsem cvičit a mám ze sebe hroznou radost. Je třeba se na to zaměřit. Stanovit si cíl a začít i po krůčkách. A né se vším hned najednou.

nevěřím tomu, chce to postupné krůčky

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Všechno, čemu člověk uvěří, půjde.
Pokud máš opravdový sen a cíl, půjdeš si za ním.

Někdo se rozhodne, a jde, někomu to trvá déle. Možné je cokoli, co budeme chtít

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo mám to vyzkoušený, ale musí přijít nákej pádnej impuls, kterej tě k tomu donutí a ty budeš mít pocit, že neni jiná možnost. U mě to byla třeba fotka z párty kde mi byl vidět spek, že sem si řekla, že ho shodim jinak si to snad uříznu doma sekáčkem

arrow
profile_image
Kimmy24
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím že je to možné , stalo se mi to právě při tom hubnutí bylo kolem 4 odpoledne , byli jsme u přítelových rodičů na návštěvě kde jsme měli večeřet .. šla jsem si ven zakouřit a najednou mě to trklo ,, a řekla jsem a já zhubnu a držím dietu no a teď o 8 měsíců později mám dole 18 kilo Myslím že je to možné , určitě vás k tomu něco přivede k té určité myšlence , ale ano za mě ano

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lucita4: Když si napříkla řeknu, že od zítra budu pravidelně cvičit a zdravě jíst,

tak většinou h.... dodržím

arrow
profile_image
Kimmy24
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bedrunela:

 

Váš příspěvek

Změna myšlení

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené