Cituji EleanorWoods: Jasně v nějakém důležitém případě bych ho třeba řekla, ale pak bych si to heslo zase změnila

takhle jsem také jednou řešila akutní situaci, ale ponechat si i potom stejné heslo jsem nesnesla.

arrow
profile_image
BabyDoll03
od 13. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky známe svoje hesla navzájem, v tom nevidím nic špatného... Ale určitě mu nikde sama nelezu a naopak Bydlíme spolu, takže se stejně na různé stánky díváme společně

arrow
profile_image
meberry
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji martinam: Ne, neznám jeho hesla. To bych ho pak jako tajně kontrovola? Víte co by to stálo času a nervůDěkuji, nechci.

Tak tak

Vím,že kdybych náhodou přítelovo heslo na fb měla,tak bych ve zprávách nenašla nic dobrého,potom by mě to jen užíralo.Co oči nevidí,to srdce nebolí(nebo vycítí?)

arrow
profile_image
Medved
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: Tak co se týče FB, tak je to s ním stejné jako s ostatníma komunikačníma prostředkama - problém není v nich ale v přístupu lidí k nim. Sorry, ale pokud si kluk kažou sukni hned přidá mezi přátelé a hned si s ní píše (myslím jen kvůli vzhledu a flirtu, ne kvůli společným zájmům a kamarádství), tak by se nejspíše úplně stejně choval v reálu a tudíž je pravděpodobnost nevěry stejná jako v reálu......Lidé prostě nemění své chování na netu a FB oproti reálu - kdo je uzavřený v reálu tak si obvykle nepřidává každého mezi přátelé na FB a naopak.......Prostě chyba není ve FB ale v tom člověku, FB možná dává příležitost, ale jak jsem psala, kdo chce pdovést ten si ji najde tak jako tak.....Může si dát rychlovku s kolegyní při pauze na oběd a Ty nemáš šanci to zjistit.....

Souhlas 100%

Reaguji na bakalářka:

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nečetla jsem celé téma, jen jsem prolítla první stránku a těch dalších pět přeskočila , tak se omlouvám, pokud napíšu něco, co tu už bylo napsáno.

S přítelem hesla známe. Ovšem ne z důvodu kontrolování, ale z důvodů praktických (např. jsem několikrát potřebovala do školy vytisknout něco z mailu, ale neměla jsem přístup k PC), zná i moje přihlašovací údaje do školy (např. pro co nejrychlejší přihlášení na zkoušku na nejlepší termín, když jsem opět mimo PC) atd. Stejně tak já znám jeho údaje (taky jsem ho přihlašovala na zkoušky, na některých stránkách ani účet nemám, tak s jeho požehnáním využívám jeho účet...).

Je to jako s telefonem, mám ho po ruce, což ale neznamená, že bych mu hned musela prolézt zprávy...

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

heslo sice viem, tak ako on moje, tak ja jeho, ale nikdy by som si nedovolila mu tam čumákovať....
vzťah je hlavne o dôvere.....tak isto ako keď mu zapípa mobil a on je práve v sprche, nedovolím si ani len nakuknúť kto mu písal, nieto aby som si to prečítala.... mám šťastie na to, že priateľ mi vždy povie kto chcel a čo chcel
a čo sa týka pin kódov od kreditky, tak tie si tiež poznáme, lebo neraz sa stalo, že som ho poslala niečo kúpiť a dala mu svoju kreditku ))) t

arrow
profile_image
Medved
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych před svou partnerkou heslo taky skryl, resp. jí ho nedával. Není důvod, aby ho znala, pokud by nějaký rozumný byl, tak dejme tomu. Nejde tady o to, že bych si "s někým" psal.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Znám všechna manželova hesla, která má a to z jednoho prostého důvodu. Na jeho žádost mu kontroluji poštu, mobil, starám se o účty atd.
Co se týká mobilu a pošty, tak máme důvěru. Pokud jde o soukromou zprávu, prostě to nečtu. Párkrát se mi stalo, že jsem se uklikla a otevřela jeho osobní zprávu, tak jsem to hned zavřela a hotovo. Vyhovuje mi ta možnost, ale nemám potřebu to zneužívat.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, znám všechny hesla a on zase moje. A popravdě tak si neustále čteme naše zprávy a často řešíme proč ty píšeš tohle a tamhleto a proč a je to až na škodu. Ale zase někdy sem třeba dvě hodiny přihlášená na jeho facebooku a on zase na mym, protože se bavím příspěvkama jeho kamarádů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Víme svá hesla navzájem. Řekl mi ho sám, když potřeboval, abych něco zařídila.

Mě se stalo nedávno, že si přítel nechal omylem otevřený facebook a já jsem mu koukla do zpráv. Strašně mě zklamal..Psal cizím holkám jak je chce apod... Teď mu nevěřím, fb má furt zaheslovaný, měl zaheslovaný i počítač a všechno, na telefon mu nesmím sáhnout, ten má taky zaheslovaný.. Dřív jsem k ničemu neznala hesla a ani mě nezajímaly..věřila jsem mu. Ale teď je všechno jinak. Řekla jsem mu, že bych byla ráda, kdyby si zrušil facebook. Na to nechce přistoupit. Heslo mi do teď taky nedal.. a naopak mi přijde, že je mu to nepříjemný, že ho to otravuje a bere to jako zásah do soukromí. Ale po tomhle co předvedl se snad nemůže divit! Jak to vidíte vy? Vyžadovaly byste po něm heslo nebo zrušení fb a nebo byste se s tím snažily nějak vyrovnat samy a nechat ho ,,mít to své soukromí"?

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikkys: Fórum 

Hlavně bych se s nim rozešla, vaše důvěra už je narušená a v takovym případě už vztah nemá moc cenu..

Cituji Nikkys: Psal cizím holkám jak je chce apod

Už by mým přítelem nebyl.

Cituji Bejbiss: Hlavně bych se s nim rozešla, vaše důvěra už je narušená a v takovym případě už vztah nemá moc cenu..


Cituji Nikkys: a nechat ho ,,mít to své soukromí"?

To si děláš srandu?!
Pokud opomenu, že pro mě by jiná varianta než rozchod nepřicházela v úvahu, tak po daném zjištění by se s něčím jako je soukromí mohl rozloučit.
Na hrubý pytel, hrubá záplata.
A srovnala bych ho do latě, takže by musel sekat latinu. A v dané situaci by tohle pro mě bylo naprosto neakceptovatelné:

Cituji Nikkys: fb má furt zaheslovaný, měl zaheslovaný i počítač a všechno, na telefon mu nesmím sáhnout, ten má taky zaheslovaný..

A sama uznej, že varianta rozchodu je přijatelnější, protože za ty nervy to nestojí. Když tak chce slečny z FB, tak jej za nimi pošli, určitě se o něj poperou.

Cituji Nikkys: že je mu to nepříjemný, že ho to otravuje

Vzhledem k tomu, že není v situaci, kdy by si mohl vyskakovat, mám pocit, že se moc nekaje.

arrow
profile_image
duckie
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj muž nemá facebook
Já jo (samozřejmě ). Jsem trvale přihlášená i na jeho stolním PC, co máme v pracovně, i na svém notebooku, který si občas bere, když jede na služebku.
Jeho heslo na soukromý mail mi kdysi dával, když potřeboval z něj něco někam poslat, ale už jsem ho zapomněla, bylo to děsně dlouhý
Hrabat se v jeho telefonu nemám nějak potřebu, protože ho přede mnou neskrývá a hlavně je mi díky extravýhodnýmu firemnímu tarifu kdykoliv k dispozici, když si potřebuju s někým déle poklábosit.
Jako mnohem větší důvěru než znalost hesla k facebooku považuju třeba společný účet

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené