arrow
Neprodává v Bazaru

Máme doma pc,ale přítel si k němu sedne max se podívat na auta nebo nějakou elektroniku,jsu ráda že nemá fb ani skype apod.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikkys: Mě se stalo nedávno, že si přítel nechal omylem otevřený facebook a já jsem mu koukla do zpráv. Strašně mě zklamal..Psal cizím holkám jak je chce apod... Teď mu nevěřím, fb má furt zaheslovaný, měl zaheslovaný i počítač a všechno, na telefon mu nesmím sáhnout, ten má taky zaheslovaný..

Hmmm, musím souhlasit s Adkou.
Moje tolerance k podobným aktivitám je NULOVÁ!
Letěl by počítač, telefon a hned za nimi v těsném závěsu přítel..
Jestliže má chlap tak nízké seběvědomí a tak málo zdravého rozumu, sebeovládání a charakteru, že si musí udržovát písemné (?) intimní kontakty s jinými holkami, absolutně si nezaslouží, abych se s ním zahazovala!
Holky, proberte se, chlap si k Vám dovolí pouze to, co mu dovolíte Vy! Jestliže se dáte dohromady s lhářem a zahýbačem, nikdy to nebude lepší. Chlapa prostě nepředěláte, opravdu je lepší si říct, že takový nestojí za trápení, dát mu kvinde a jít dál

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Letěl by počítač, telefon a hned za nimi v těsném závěsu přítel..

Já bych prohodila pořadí. Radši notebookem přiteli po hlavě než přitelem po notebooku.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Siiri: Já bych prohodila pořadí. Radši notebookem přiteli po hlavě než přitelem po notebooku.

Pořadí je volitelné..Podle situace, nálady a fyzických možností
Trochu jsem koukla do historie a jetli je to ten přítel, co s ním Nikkys před časem rozcházela, tak je to jasné
Typicky ženská konstrukce : on by mi nelhal, ON prostě ne-e.. a když už si nakonec připustí, že lhal nebo zahýbal, spokojí se s jeho ujištěním, že se nic podobného do budoucna nebude opakovat! Jediné ponaučení, které si z toho takový lhář a nevěrník vezme, je, že příště si musí dát větší pozor, aby to neprasklo

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji amelie1111: Jediné ponaučení, které si z toho takový lhář a nevěrník vezme, je, že příště si musí dát větší pozor, aby to neprasklo

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: A sama uznej, že varianta rozchodu je přijatelnější, protože za ty nervy to nestojí.


Nikkys k čemu ti je vztah kde postrádáš důvěru? Poslala bych ho okamžitě do pr... než si ty nervy zničíš úplně

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111:
Souhlasím se vším co si řekla. Naprosto. Ženský fakt někdy nemaj hrdost.

Jinak k tématu: Já jeho heslo k FB znám, on moje ne - ideální situace
Taky je to tím, že on má jedno heslo všude a já tak pět, který mám tak po různu. On zná všechny, kromě toho, který mám zrovna na FB, no. Ale asi bych neměla úplně problém, kdyby ho znal. Randíčka si nedomlouvám a kdyby mu vadila neškodná komunikace s kamarády nebo spolužáky, tak je to jeho problém. Už ví, že nemá cenu mi něco zakazovat

Ale nikam mu nehrabu, hlavně vim, že ho FB nezajímá, má asi 4 přátele - rodina a chlapi z práce.

arrow
Neprodává v Bazaru

mám hesla..ale nechodím tam...byla jsem kdysi na FB když po mě chtěl abych komusi napsala..už ani nevím o co šlo...každopádně..jsme stejně přihlášeni trvale, takže nějaká hesla jsou zbytečná..

Cituji amelie1111: Trochu jsem koukla do historie a jetli je to ten přítel, co s ním Nikkys před časem rozcházela, tak je to jasné

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nikdy jsem žádného mého přítele neměla hesla na fb, mejl ani na nic podobného. Taktéž oni neměli mé, nechci, aby mi někdo lezl do soukromí a já také nemám zájem někomu lézt do soukromí.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Cituji Nikkys: Psal cizím holkám jak je chce apod
Už by mým přítelem nebyl.


Cituji Adka: Pokud opomenu, že pro mě by jiná varianta než rozchod nepřicházela v úvahu, tak po daném zjištění by se s něčím jako je soukromí mohl rozloučit. Na hrubý pytel, hrubá záplata.

Jo, tak s tím hodně souhlasím
Reaguji na amelie1111: Skvěle sepsáno!

Známe hesla k mailu, FB, bankovním účtům (peníze považujeme za společné) a když jednomu přijde smska nebo telefonuje, druhému pak sám od sebe řekne, o co šlo , ale to v tom soužití vyplynulo samo. Každopádně jedna věc je znát heslo, druhá slídit, když je partner ve sprše...všechno je to provázáno s respektem a důvěrou, které k partnerovi mám.

arrow
profile_image
Víla Zvonilka mojeid
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne a ani ho znát nepotřebuju - nechci

Cituji Nikkys: Mě se stalo nedávno, že si přítel nechal omylem otevřený facebook a já jsem mu koukla do zpráv. Strašně mě zklamal..Psal cizím holkám jak je chce apod... Teď mu nevěřím, fb má furt zaheslovaný, měl zaheslovaný i počítač a všechno, na telefon mu nesmím sáhnout, ten má taky zaheslovaný.. Dřív jsem k ničemu neznala hesla a ani mě nezajímaly..věřila jsem mu. Ale teď je všechno jinak. Řekla jsem mu, že bych byla ráda, kdyby si zrušil facebook. Na to nechce přistoupit. Heslo mi do teď taky nedal.. a naopak mi přijde, že je mu to nepříjemný, že ho to otravuje a bere to jako zásah do soukromí. Ale po tomhle co předvedl se snad nemůže divit! Jak to vidíte vy? Vyžadovaly byste po něm heslo nebo zrušení fb a nebo byste se s tím snažily nějak vyrovnat samy a nechat ho ,,mít to své soukromí"?

už jsem se vyjádřila v jiné diskuzi, ale aby měl vše zaheslované a nic nevysvětlil... že to jsou kamarádky, nebo omluva.... to není dobré...

Ne, já bych ho nenechala "mít to své soukromí", kdyby se takto choval. S tím svým soukromím by si mohl táhnout o dům dál....

Zrušení fb jsem nikdy po partnerovi nepožadovala, ale přiznám se, že na můj popud si přítel odstranil z přátel jednu k.r.á.v.u. Byla to taková klasická rozvracečka vztahů a ještě hodně využívala lidi, tak mne uráželo i to, jak jí to žere. Byl to takový ten typ co na oko muže VELMI obdivuje a pak ho žádá o různou pomoc... třeba někdo víte o čem píšu. Vím totiž o více mužích, které využívala (nespala s nimi - aspoň s tím mým se před naším vztahem "jen" líbala, ale uměla dělat naděje a využívat - to mi osobně přijde odporné) zároveň, ve stejnou dobu a více info jsem se dozvěděla ještě dodatečně... a stálo to fakt za to.
A takové individuum by si prohlíželo naše fotky z dovolené apod? No, děkuji, nechci....

Kdyby si ji z fb neodstranil, byla jsem ve stavu, kdy by viděl moje záda naposledy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přítel zná mé heslo na fb,mail, pin, heslo do internetového bankovnictví... Já je znám skoro všechny také. Přítel je na tohle totiž "expert" všude má stejné heslo a nijak se s ním netají. Polovina jeho kamarádů to heslo zná.

Samozřejmě mu na fb nelezu.. a nebo lezu jen, když si potřebuju poslat materiál do farmy ale samozřejmě se ho vždycky předem zeptám, jestli můžu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Red_fire : Každopádně jedna věc je znát heslo, druhá slídit, když je partner ve sprše...všechno je to provázáno s respektem a důvěrou, které k partnerovi mám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené