Smazat

Zvětšit prsa nebo ne

Malá prsa, jít na zvětšení nebo nikoliv. Již delší dobu přemýšlím, zda si nechat upravit prsa a pořád váhám. V galerii mám fotky a chtěla bych vědět názor ostatních. Děkuji

Chtěla bych se jen poradit....jaké máte názory na zvětšení prsou. V profilu mám vyfocené svoje prsa a pořád váhám, zda do toho jít nebo nikoliv. Jsem drobné postavy
 
arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Valuška:
A za to buď ráda, protože furt lepší štíhlá a menší prsa, než (co tady mimochodem taky dost vidím) dva trčící balony (nejlíp každý do jiné strany a výšky) a v pase přepůlený špek jak Brno

Reaguji na Lilitha: ted si mě rozesmála. Přítel říká, že je mám hezké.sám od sebe. Nikdy jsem před ním neřekla, že si myslím, že jsou malá atak. Bud kecá nebo se mu fakt líbí

arrow
Neprodává v Bazaru

Za mě ANO,není nic lepšího,než mít ze sebe dobrý pocit.Neudělala jsem to kvůli chlapům,ale kvůli sobě.Už mě nebavilo nosit ty peřinové podprdy,s kterých jsem měla dobrý pocit do té doby,než jsem se svlékla třeba ve fitku,na plavání a hlavně sama před sebou.Cítím se víc žensky.Je mě 34 a mám silikony dva roky,,lituji že jsem nešla už dávno.
Ty tam alespon něco máš,já měla jen trčící bradavky,které sice příteli stačily,ale mě ne.
Je to jen na tobě,ale za ten pocit to stojí,bolest trvala jen týden a bohudík nebyly a nejsou žádné komplikace.

Reaguji na Tamara79: moc hezká prsa.....málokdy se mi líbí silikony, vypadá to uměle a nepřirozeně, ale ty je máš fakt super

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Valuška: pokud je to v Tvých finančních možnostech a budeš o tom přesvědčená, že to chceš radím běž do toho! Snila jsem o prsou už od základky a skoro ve čtyřiceti jsem do toho šla po dvou dětech a jsem šťastná, že je konečně mám!! Chodím ve sportovní podprsence na cvičení a nemusím se děsit kde mi bude odstávat pushapka a těším se na první léto až si budu moct koupit jen nevyztužené plavky a nebude ze mě několik hodin kapat voda z vycpávek, je to skvělý pocit Komplikací jsem se taky bála, ale základem je zvolit výborného doktora a přehnaně na tom nešetřit a nechat si udělat přirozená prsa, když nechceš balony...Mému příteli se moje prsa předtím moc líbily, šla jsem do toho kvůli sobě, ale teď je nadšený i on.

K drobné postavě patří drobná prsa. Myslím, že u Tebe není plastika žádná nutnost. A pokud bys přece jen šla, tak max. dvojky, jak jsi psala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Valuška: Děkuju,v reále jsou přirozenější,na fotkách jdou vidět obrysy impl.Jinak jsou to větší dvojky,menší trojky a jsu moc spokojená.Nechtěla jsem tady přispívat,aby se do mě holky nepustily,ale nedalo mě to.Rozhodnutí je jen na tobě.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máš hezká malá prsa, v případě "nutnosti" jdou určitě přifouknout podprsenkou, rozhodně bych do nich neřezala.

Btw. Co já bych za ně dala, taky mám malá, ale ne takto hezká a nenechala bych se řezat, možná po dětech.

arrow
profile_image
kerem
od 7. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šmarja, ty máš pěkná prsa! Na Tvém místě bych o plastice vůbec neuvažovala a naopak si užívala, co mám Sama mám taky malá, asi ne tak pěkná prsa, o plastice jsem nikdy neuvažovala a snad ani po dětech nezačnu, ačkoli plastiky chápu, někdo tam fakt nemá nic, ale tohle je, podle mě, dost dobrý

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud nejsi stoprocentně přesvědčená, nechoď do toho.
Já jsem měla vždycky krásná malá prsa, nenosila jsem vycpané podprsenky, neměla jsem potřebu dělat si z jedniček molitanové trojky. Nikdy mi žádný chlap nenaznačil, že by se mu moje prsa nelíbila. Ani jsem to nijak nezkoumala, prostě jsem vycházela z toho, že kdyby se mu líbily prsaté blondýny, tak by asi nechodil se mnou.
Po třetím dítěti a mnohaletém kojení jsem se podívala do zcadla na to své malé unavené NIC a najednou jsem věděla, že chci nová prsa. Naprosto jasně, doma jsem to oznámila, šla na konzultaci a mám je. Jsem s nimi spokojená, ale neřeším je, beru je jako jednu z částí svého těla.
Mám spíš menší, někdy mám pocit, že mám asi takovou velikost jako některé holky před operací , ale na druhou stranu nemusím nikomu nic vysvětlovat, dokonce ani moje obvodní doktorka při preventivní prohlídce ani na pohmat nepoznala, že mám silikony. Takže v kartě mi chybí záznam o jedné operaci..
Pokud si nejsi jistá, že to chceš, nedělej to. Je to tvoje tělo a o něm si rozhoduješ jen ty sama.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prsa máš pěkná, za mne - musíš to chtít sama a vědět, že do toho chceš jít, když váháš - nechoď do toho, nebudeš nejspíš spokojená, ať už výsledek bude vypadat jakkoli. Já o operaci uvažovala dlouho, mám prsa menší než ty, po dlouhém probírání internetu a fotek a hlavně nepovedených operací jsem dospěla k závěru, že se mám ráda jaká jsem, malá prsa mají víc výhod, než velká a hlavně jsem to já a ne něco umělohmotného.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ty jsi trdlo! Máš krásný prsa! Nedávno jsem z nudy procházela galerii vtipů na ahaonline.cz, jak jsou tam vždyky nahý holky, a dost jsem se divila, že většina z nich má hodně malá, ale moc hezká prsa.

Plastika není žádná sranda, je to spousta bolesti a peněz, takže pokud ti to výrazně nekazí život, nenechávej si je zvětšovat. Prodloužený vlasy lehce sundáš, ale zvětšený prsa už jsou obrovský zásah do těla, se všemi riziky.

Poznala jsem spoustu chlapů a většině nezáleží na velikosti, ale na tvaru, a ten máš skvělý. Taky jsem kdysi bývala drobná, hubená, měla jsem hodně malá prsa, ale naopak mi to dávalo větší možnost v oblékání, větší možnost extravagancí, protože malá prsa prostě většinou nevypadají lacině, když si vezmeš velký výstřih. Oproti tomu teď mám F (celkově jsem přibrala 30 kg) a musím se s výstřihy krotit, abych nevypadala jak ku*va.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Valuška:
ahojky Valuško..kdybych měla taková prsa jako ty, na plastiku bych nešla..Bohužel jsem ale skoro žádná neměla..Máš je opravdu hezké ..Vůbec se nemáš za co stydět..Na světě je chlapů dost, kteří mají raději přirozenost..Já se tak rozhodla, protože jsem vždy toužila mít větší a ani těhotenství mi nepomohlo..Proto jsem šla "pod kudlu" ve 35, kdy už jsem věděla že žádná změna mě prostě nečeká..a nechtěla jsem nosit vycpané podprsenky..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tě naprosto chápu - mám podobnou postavu a podobné smýšlení jako ty. Sama sobě svlečená nijak nevadím, ale vadí mi, že všechno oblečení co na fotkách vypadá hezky, na mne působí jako na věšáku. Ani nemluvě o problémech sehnat zajímavější spodní prádlo nebo plavky ve velikosti 65 A/B ... všechno jako pro dvanáctileté holčičky.
Ale na druhou stranu jsem velký srab a v životě jsem nebyla v nemocnici a všechny tamty věci kolem operace mne poněkud děsí. A stejně většinu času trávím ve svém oblíbeném černém tričku, kde to "nic" vůbec nevadí, takže rozhodnutí tak nějak odsouvám pořád dál a dál do neurčita

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Elizabetta: K drobné postavě patří drobná prsa

přesně!!
Je to sice jen na tobě,ale za mě NE, máš pěkný prsa akorát k postavě! Naopak buď ráda, že jsou menší než vetší.
Sama mám 3jky od přírody a teď jsou sice ok, ale gravitace je neúprosná a do budoucna (možná po dětech) bych chtěla modelaci. Závidim holkám, co mají menší prsa, že jdou "jen tak" v šatech, v tílku. Závidim jim, že nezkouší 10 podprsenek, aby to ty prsa pekně udrželo na místě... Každý chce, co nemá Sama jsem několikrát přemýšlela nad plastikou nosu, projíždela témata na omlazení, sledovala před a po.. ale měla bych nos, pak bych chtěla prsa, pak botox... Akorát bych skončila jak nějaká obluda viz Hollywood..
Pokud člověk nemá fakt mindrák a není to jeho postrach, je plastika zbytečná a nemá smysl. Stejně jde jen o celkové sebevědomí!

 

Téma Zvětšit prsa nebo ne je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené