Smazat

Zvětšit prsa nebo ne

Malá prsa, jít na zvětšení nebo nikoliv. Již delší dobu přemýšlím, zda si nechat upravit prsa a pořád váhám. V galerii mám fotky a chtěla bych vědět názor ostatních. Děkuji

Chtěla bych se jen poradit....jaké máte názory na zvětšení prsou. V profilu mám vyfocené svoje prsa a pořád váhám, zda do toho jít nebo nikoliv. Jsem drobné postavy
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lacri: Reaguji na lacri: Ne já myslela že nemám jako svoji fotku ne?! Nahrála sem si 2 fotky obě sou od sebe skoro rok a v obličeji sem pořád stejná ne?!

JJ přestala sem nosit jen takoví ty hadříky který to jen přikryjou. Fakt sem podprsenky pochopila aš před pár mněsícema. podívej na tu druhou fotku ,..

NO hnedka zitra někam zavolám ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivetka17: Pokud ti není 18,tak nikam volat nemusíš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: ach jo!!?

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivetka17: Nedá mi se nezeptat - jak bys na operaci chtěla v šestnácti našetřit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Flossy: Tak mám matku a ona má docela bohatýho přítele a pak mám já sama přítele a jeho rodiče nemaj problém.

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to máš štědré známosti. No každopádně jak už psaly holky výše, myslím, že do osmnácti nejspíš u žádného lékaře nepochodíš, tak budeš muset chvíli počkat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivetka17: je to nějak špatně!?

arrow
profile_image
terezkaa02
od 14. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak tenhle problém řeším už asi od 18, kdy jsem už přestala doufat, že mi tam "aspoň něco" vyroste. Bohužel mám velikost nula nula nic, přítel říká že mu to nevadí, ale spokojená stejně nejsem. Jinak mám super postavu, když jím zdravě a přitom cvičím, tak se opravdu nemám za co stydět, jen za ty prsa. Strašně mě to štve, je to přece jen symbol ženskosti. A já ho nemám Pak když vidím, jak se přítel kouká na porno nebo na fotky a všude tam jsou ty prsatý holky, který mají úplně všechno co já, jen ještě něco (prsa) navíc, tak mě hrozně štve, že mu to nemůžu nabídnout i já - protože vím, že by si rád sáhl, a i já bych se cítila o hooodně víc sebevědomě nejen s ním posteli, ale i třeba když jdu po ulici, tak je to rozdíl, nemít tam nic nebo aspoň ty dvojky při štíhlé postavě. Každý muž i žena by se otáčel. Chtěla bych jednou zažít ten pocit. Bohužel finance na to nemám, ale přemýšlím, že si už teď asi začnu šetřit, a po těhotenství bych do toho možná i šla. Před dítětem a kojením se to nedoporučuje, jak jsem se dočetla. Nechtěla bych prsa jen kvůli příteli, ale kvůli sobě, kvůli sebevědomí, lepšímu pocitu. Takže za mě MOŽNÁ. Každopádně neodsuzuju, pokud tam žena opravdu nemá nic, tak si myslím, že je to dobrá šance na zvýšení sebevědomí a tím i kvality života. (pokud tedy operace dopadne dobře) Na tvuj profil jsem se bohužel nedostala, jak píšeš že tu máš prsa vyfocený. Jak máš velké? resp.malé? Já když píšu nula nula nic, tak to znamená, že mi jsou kolikrát opravdu velké i podprsenky velikosti 70A. Zkrátka do nich nemám co dát. Ani do push-upky. Zkrátka když tam nic nemám, tak je to těžké. Podprdu nosím spíš proto, abych tam měla "aspoň něco málo"..

arrow
profile_image
BrunetteS
od 14. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivetka17:
Teda ty jsi fakt legrační . Ve škole tě neučili jak dlouho se žena vyvíjí? Do 18 se s tebou žádný doktor bavit nebude.
Mimochodem fakt bych se styděla aby mi prsa platil přítel mé mamky nebo rodiče mého přítele... to je vtip ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na BrunetteS: Tak a je to možný je! Když se ví jak, všecko de! Mám zcela vážnou nabídku, teďkon mám sice takovej malinkej problém že sem v jináči (teda těhotná správně ne)ale všechno de řešit!

No a to stydění moc nechápu. Mámě mého přítele včera mi ukazovala fakt super práci .. to zaplatil taky její manžel ne a většině holek co znám to zaplatil přítel rodiče nebo tak. To mi jako řikáte že si mám na to vydělat? Učim se na servírku a jestli tu školu vůbec dodělám nebo jestli to vůbec budu někdy dělat tak kdy schválně našetřim těch 50 litrů z těch 18 co dostanu a co všechno musim koupit a zaplatit? A já sem neřekla že mi to zaplatěj rodiče mýho přítele, to mi samozřejmě zaplatí on, jen sem napsala, že má bohatý rodiče. Kde na to vezme je mi celkem fuk, ale tak nevydělává... A přítel mámy? No tak třeba proto že je ženatej a máma s ním už rok ... tak třeba jí chce udělat radost nebo jí chce ukázat že se postará i vo mně? Já fakt nevim a je mi to celkem jedno ale dycky sem si myslela že to proč někdo někomu něco dá a proč ne ale zrovna mně je hlavně můj problém rozmazlenýho sobečka ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to máš oproti mě ještě mega dudy když to řeknu sprostě Ne, máš moc hezký prsa a pokud jsi drobná, tak by to nevypadalo přirozeně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Díky!

 

Téma Zvětšit prsa nebo ne je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené