Smazat

Zvládání pevné vůle při dietě

Ahoj,chtěla bych zhubnout minimálně tak 3-5 kilo,jím 4x-5x denně po třech hodinách,omezila jsem pečivo,sacharidy se snažím jíst jen ráno,žádné sladké věci,piju jen neperlivou vodu,občas čaj,cvičím ob den a chtěla bych začít běhat,ale mám jeden problém a to je vůle.vždycky jsem na sebe pyšná,že zvládnu bez chyb to takhle dodržovat a potom třeba večer nebo když jdu jíst,se mi někdy stane,že třeba si vezmu ještě neco nezdravého navíc k tomu zdravému jídlu,třeba např. čokoládovou tyčinku nebo zmrzlinu,nevíte jak mám dokázat to vydržet a shodit konečně,vždycky si řeknu že hubnu a pak si to hrozně vyčítám,že tohle jsem neměla jíst že jsem tak pěkně začala a pokazila si to,už nevím co mám dělat,uplně to nesnáším máte nějaké tipy jak přemoct vůli a chuť na nezdravé jídlo?
 

Reaguji na Tiakia: sem nepřiznaný vegetarián, jedla jsem jen kuře.. ale teď už do žádného masa asi ani nerýpnu

arrow
profile_image
camaya
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naprosto jistě jíš strašně málo a potom není divu, že tělo baží po něčem sladkém. V podstatě bych přidala dopolední svačinu vo formě nějakého ovoce a odpoledne bych ke svačině přidala jogurt. To už by mohlo stačit

arrow
profile_image
Kája18
od 24. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na camaya: taky bych chtěla zařadit do jídelníčku i tu dopolední svačinu ale vstávám třeba v osm nebo devět když mám prázdniny a to mám snídani a pak za tři hodiny už oběd a tu svačinu prostě nestihnu,leda si nařídit budík tak na sedm nebo šest jinak nevím

Radu mám - tu chut nepřekonávat. Skutečně myslíš, že ti jedna čokoládová tyčinka za den ublíží, když jinak žiješ zdravě a cvičíš ? Můžu ti říct, že to nci neovlivní. Naopak, budeš víc štastnější a spíš se k nezdravemu jídlu nevrátíš.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kája18: taky bych chtěla zařadit do jídelníčku i tu dopolední svačinu ale vstávám třeba v osm nebo devět když mám prázdniny a to mám snídani a pak za tři hodiny už oběd a tu svačinu prostě nestihnu

Proč by jsi nestihla prostě posuň oběd na později a je to.

arrow
profile_image
minax
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

už to tu bolo spomenuté, ale okrem iného podľa mňa dosť pomáha si zavesiť fotky tvojej vysnívanej postavy, nájsť si niekoho kto vyzerá tak ako by si chcela ty.... ale úprimne nemyslím si, že ti jedna malá čokoláda uškodí, hlavne keď chceš schudnúť iba 3-5kíl, to je málo... kľudne si dopraj sladké napr. doobeda, alebo poobede, večer je to určite najhoršie, a aspoň nebudeš mať pocit, že sa nejak musíš obmedzovať.

 

Váš příspěvek

Zvládání pevné vůle při dietě

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené