1. . .3456789. . .1112
arrow
profile_image
kaacabka
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, tak dneska jsem si obarvila vlasy Palette Color XXL 11 - Metalická blond a musím říct, že je to zatím nejlepší barva, kterou jsem zkusila. Blond mi chytala dříve do zlato-žluta. Vyzkoušela jsem od Palette Ledovou blond a ta mi chytla trochu do šediva, ale rychle se to vymylo, takže v pohodě. Pak jsem zkusila Garnier 111 a barvička nebyla špatná, ale omýváním tak rezla ... No a tahle 11, fakt super. Nechala jsem asi 5 minut na odrosty a pak 35 na celé hlavě (dělám to tak vždycky, aby barva byla sjednocená) a dopadlo to skvěle.
Dříve jsem chodila každé 2 měsíce na melíry po celé hlavě a to byla vždycky pálka, tak jsem se rozhodla pro samobarvení a jsem spokojená. I když 2-3x do roka je dobré na ty melíry zajít, pže pak barvička na pramínkách chytne světlejší a tak ty vlásky prozáří. Opravdu doporučuji! Potom barva nevypadá tak uměle!

Barushhkaaa
Já bych to neresila hned kadeřnicí a další barvou...taky když se barvím a smyju to tak jsem šedomodrá, ale chce to tak 2-3 umytí hlavy šamponem a je to pryč...nejlepší je na to balea šampon na blond vlasy...proto se barvím zásadně v sobotu, sobotu a neděli přežiju šedomodrá a v pondelí už jdu většinou platinová do práce....holt to jsou tyhle platinové a popelavé odstíny, vždycky to tak bude chytat....

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pořád uvažuji, jakou barvu si dát ... Určitě chci zůstat u značky Palette. Přemýšlím nad Palette Color XXL 11 - Metalická blond, 100 - Super Blond, a ještě jednou z řady Color Shampoo - tuším, že Platinová. Jen mám strach, že mi barvy chytnou úplně jinak (např. do zelena - jak tady čtu ).

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, měla bych 2 dotazy:

1) Nemáte, prosím, někdo z vás zkušenost s Palette Permanent Natural Color - 100 - Skandinávská blond? Podle mě je to barva teplá, čili by měla mít zlatavý nádech, nikoli studený platinový. Zesvětluje ale o 4 - 6 odstínů, což je dost. Mám vlasy dost promelírované, že jsou už opravdu hodně světlé, a tak se bojím, jak mi chytne - jestli je tahle barva pro mě vhodná. A vymyje se někdy tato barva?

2) Je lepší kupovat na melírované vlasy raději barvy, které jdou o 2 - 4 odstíny nebo o 4 - 6 odstínů? Třeba Palette Deluxe 218 jde o 2 - 4 odstíny, ale Palette 100 - Super Blond jde o 4 - 6 odstínů. Na jaký podklad se, prosím vás, tyto barvy dávají - na jaké vlasy chytají nejlíp - tak, jak mají? Bojím se totiž, že na mých vlasech ty o 4 - 6 odstínů už nemají co zesvětlovat - že vlasy budou šedé.

Prosím, poraďte! Budu vám moc vděčná! Děkuji!

arrow
profile_image
Slniečko
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JaňulinkaaS
Melírované vlasy by som už neodfarbovala, môžu ti odpadnúť, lebo ich spáliš. radšej daj melír tak husto, že to bude blond a potom už odfarbuj len odrasty. Skandinávska blond je hnusná žltá, neodporúčam. Rovnako superblond ide dožlta. Keď chceš studený odtieň, tak platinové alebo popolavé.

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Slniečko: radšej daj melír tak husto, že to bude blond

Já mám melír hodně hustý, sletý, ale nelíbí se mi úplně ta barva - odstín toho melíru. Není špatná, ale chtěla bych LEPŠÍ odstín.

Dala jsem si teď na vlasy opět Palette C10 - Platinově plavou (jde o 2 - 4 odstíny). Vlasy mi neupadly, ani jsem nezpozorovala, že by se zhoršila jejich kvalita. Sice suché jsou, ale to jsou pořád. Barva je to moc pěkná. Chytla mi hooodně do bíla, některé pramínky s lehounkým nádechem do šedo-bílé. Ale pěkné!
U hlavy, kde mi kadeřnice v únoru barvila odrosty a tentokrát ty odrosty chytly až do žluté, zrz, mi ale ta C10 nechytla nějak moc pěkně. Po umytí to jde stále do žluta, když jsou vlasy úplně suché, tak je to jakž takž OK. Takže kdybych si vlasy odbarvila klasickým odbarvovačem, asi by ta C10 nebyla tak pěkná, jako chytá na melír!

PS: Skandinávskou blond jsem vyzkoušela na 1 hrubším pramenu a výsledek = vlasy žluto-oranžové (jako po klasickém odbarvovači). Takže .

Slniečko

Mockrát děkuji za příspěvek!

arrow
profile_image
Antoanette
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
mám teda vlasy takové spíš světle hnědé, ale x let jsem si je barvila na blond a zkoušela hodně barev... a můžu říct, že žádná z Palette mi nikdy nechytla do pěkné blond, kromě E20. Ta byla sice po prvním barvení trochu do žluta, ale když jsem ji nanesla podruhé, tak vážně udělala pěknou barvu. Ostatní mi chytaly do šeda. Teď jsem zkoušela C12 na celkem světlých vlasech a výsledkem byla opět ošklivá šedá, dokonce mírně do zelena. Nevím, čím to je, ale s žádnou z nich prostě nemám dobrou zkušenost, až na tu E20...

Tak vidím, že máme všechny stejný problém..Chtěla bych mít konečně opravdu světlou, platinovou blond, do bíla a žádná barva ne a ne chytnout. Deluxe 218 mně chytla do žluta, tak jsem na to dala tu plavou od Garnier, což krásně stáhlo žlutý nádech. Pak jsem si dala XXL 11 Metalická blond, krásně to odbarvilo odrosty, jenže nic extra světlého.. na denním světle je to hezká platina, ale jinak mám pocit, že to má hnědý nádech.. tak přemýšlím, co zkusit příště. Zaujala mě Palette Deluxe 230 Bílé zlato, popř. C9 Stříbřitě plavý, XXL 10 Ledová blond..Nemáte zkušenosti, která konečně chytne opravdu světle?

Děvčata, dneska jsem si na hlavu napatlala Palete XXL ryzí platina - a pampeliška je vedle mě naprosto vybledlá květina! Chtěla jsem si odbarvit odrosti a trochu i části, které byli takové nazrzlé místama. A i zbytek vlasů, co byl krásně blond naprosto zežloutl..Musela jsem si jet rychle koupit jinou barvu (garnier color naturals 111), ikdyž vim, že mi to chytne trochu do šeda, tak lepší než žlutý kuře! Tohle se aspon po dvou umytí vymeje! Předtim jsem měla XXL ledová blond a ta alespoň nešla do žluta.Teď si budu muset dát nějakou mega velkou vlasovou rehabilitaci

sweettee: A jaké máš své přírodní vlasy? Mě by zajímal rozdíl mezi XXL ledovou blond a metalickou blond..ta ledová ti chytla jak? do bíla? Jak je na krabičce? Zatím mi všechny barvy chytly dobře, ani kuře, ani šedé, akorát k té fakt do bíla ne a ne...

Jeyn - svoje přírodní vlasy mám hnědé - takový kaštan (ale ne extra tmavý),prostě klasika. Ale do té barvy ryzí platina už v životě nepůjdu...mělo mě zarazit, když jsem tam našla o pytlík navíc (takový ten modrý prášek) - to je signál, že to budu mít tutově do žluta.

arrow
profile_image
alisonnia
od 25. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda vyzkoušela už ledacos, ale zakotvila jsem u Palette Naturals Skandinávská blond. Jediná barvička, která mi na hlavě neudělá rezavou, ani kuřátkovou žlutou. Mám to hezky světlé a hned co obarvím, ještě promyju silver šamponem, pak je výsledek perfektní. Kdysi mi vyhovovala Ledová blond od Paletky XXL, ale pak nějak změnili obsah, protože mi ta barva začala chytat do šeda. Deluxka 218 mi chytala do rezavožluta, jak všem vyhovoval ten dryják UIL tak u mě to šlo do rezava, katastrofa. Teď jsem fakt moc spokojená s tou skandinávskou. Mimochodem, nepálí mě při barvení hlava jako z jiných barev.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky tak teď sedím tady u fóra a čtu si vaše zkušenosti s blond barvama, na hlavě mám ICC C10 předtím něž jsem si jí dala, jsem to měla takové světle hnědé až zrzavé no a na hlavě už mám tu barvu 65 min a jsem žlutá jako kuře .. Nechám to ještě 10 min a doufám že mi nevypadají i vlasy až to budu splachovat ... Pak to spláchnu Silvrem a uvidíme .. Příště si dám ale asi tu Palette 219 a uvidíme .. Jinak původně jsem tmavovláska, takže chápu proč to chytá tak špatně ..

arrow
Neprodává v Bazaru

tak vlasy mám skoro stejné, myslela jsem že zesvětlí více ale tak má 6% peroxid, to se dalo čekat ..příště bych chtěla zkusit tu skandinávksou blond ale bojím se že ted z těch mých hnědo-zrzavých to půjde do žluta, ještě jsem přemýšlela o UIL ale je to hodně velký driják .. tak nevím ..

arrow
profile_image
alisonnia
od 25. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

popelkaa

Ono je to fakt hrozně těžko, každému to chytne jinak. Co vyhovuje jedné, nemusí vyhovovat druhé. Pak jedině zajít k profíkovi, ať si ty vlásky nezničíš. Ale ze své zkušenosti ti řeknu, že jsem to prostě nechtěla vzdát a hledala jsem tak dlouho, dokud jsem tu pravou barvu nenašla. Ta skandinávská mi fakt jako jediná chytá nádherně do skoro platinova, ještě to pak pro výsledný efekt podpořím silverem. Jinak všechny barvy, co jsem zkoušela, tak mi chytaly do rezava Ten UIL byl pro mě nejhorší, to jsem byla fakt oranžová, katastrofa Přitom jiným holčinám tady to dělalo nádhernou barvu. Holt, každá jsme jiná
Tak držím pěsti, ať tu pravou barvu brzo najdeš a hlavně opatrně! Postupně, nech vlásky odpočinout, ať si je nespálíš, byla by to škoda. Já s těmi rezavými odrůsty po těch experimentech chodila pár týdnů, než jsem znovu barvila Byl to děs, ale fakt jsem se bála o vlásky a vyplatilo se počkat, nechat vlásky odpočinout. Jsou zdravé a lesklé, lepší než po melírech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené