Smazat

Chceme spolu bydlet, ale ...

Chtěli bychom spolu bydlet, ale nemáme k tomu dostatečné prostředky a nevíme, co si počít... Byl někdo z Vás v podobné situace, nějaké rady / tipy, jak situaci vyřešit?

Ahoj holky,

potřebovala bych Vaše rady nebo jakékoli tipy, jak tuhle situaci vyřešit.

S přítelem spolu chceme bydlet, vyplynulo to ze situace, a hlavně sám přítel by to chtěl a řeší to, jak se dá. Jenže oba studujeme a těžko se to dá skloubit s prací, maximálně nějaké brigády... Přítel dojíždí a já bydlím u rodičů. Trávíme spolu veškerý volný čas, celé víkendy, jenže chceme mít vlastní byt/podnájem. Jemu rodiče platí kolej, což je to samé jako za byt, jenže mně by rodiče bydlení neplatili, když můžu bydlet doma, což chápu.. Když jsme spolu, cítím, že to tak má být, jenže pak musí odejít a to je strašné. Rodiče pronajímají byt, ale je velký a je to pro ně dost velký příjem...

Vymýšlíme, co se dá, ale dokud jeden z nás nedostuduje (což je pár let), tak nevím, co si s touhle situací počít a jsme z toho oba hrozně smutní (i když přítel není žádná padavka...)

Byla některá z Vás v podobné situaci?
 
1. . .4567
arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U nás situace byla jiná - rodiče mi řekli, že mě po dobu studia budou živit - na studentským bytě, kde jsem měla jasně dáno, že max 3000 za nájem. Měla jsem slušný brigády, tak jsem si sama hodně přivydělala a neměla jsem se jako student špatně. Jakmile jsem si vymyslela bydlení s přítelem, bylo mi jasně řečeno, že mi rodiče dají to, co doteď (dokud studuju) a jestli to tolik chci mám se víc snažit. Je pravda, že on už pracoval, ale nájem jsme vždycky jeli na půl a jídlo tehdy kupoval víc on.
Nikdy to ale nebudu rodičům zazlívat... Ty máš blbý to, že studuješ v jednom městě. Ale souhlasím s tvýma rodičema (a to jsem stejně stará s tebou).
Najdi si víkendovou brigádu a zkus třeba 3 měsíce počítat příjem a případný výdej, kdybys s přítelem bydlela - a uvidíš, jestli je to reálné, nebo ne.
Bohužel mám dojem, že si budete muset ještě počkat

1. . .4567
 

Váš příspěvek

Chceme spolu bydlet, ale ...

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené