4 stylistické tipy, jak prodloužit v zimě nohy

Zdaleka ne každá z nás se může pyšnit nohama modelky. Naštěstí existují módní triky, díky kterým vaše nohy opticky povyrostou alespoň o pár centimetrů.

Špičaté boty a kozačky nad kolena

img

Pokud jste malého vzrůstu a chcete si prodloužit nohy, boty s oblou nebo čtvercovou špičkou pro vás nejsou to pravé ořechové. Mnohem vhodnější jsou špičaté kozačky a kotníkové boty, které nohy protáhnou. Podobnou službu vám taky prokážou velice módní kozačky v délce nad kolena, které vytvoří z nohou delší vizuální čáru a svůdně nohy prodlouží.

Stejný odstín od hlavy až k patě

img

Není žádným tajemstvím, že černá od hlavy až k patě způsobí, že budete vypadat štíhlejší a vyšší. Méně známý je už fakt, že tento trik funguje i u jiných odstínů, zvláště u tmavších barev. Letos na podzim a v zimě je velkým hitem červená barva, tak proč nevyzkoušet, jak vaši postavu a nohy krásně prodlouží jednobarevný outfit v sexy červeném odstínu?

Široké nohavice

img

Je pravda, že stále módní skinny džíny, které vaše nohy obepnou jako druhá kůže, dovedou zeštíhlet a prodloužit nohy. Věděla jste ale, že podobný efekt budou mít i široké nohavice s vysokým pasem? Důležité je zkombinovat je s kratším topem či bundou nebo rolákem či košilí zastrčenou do pasu. Přidejte botky na podpatku a můžete oslňovat dlouhýma nohama.

Sukně s vysokým pasem a krátký svetr

img

Vysoký pas u kalhot i u sukní prostě dokáže pro krátké nohy téměř zázraky. A účinek tohoto stylistického triku ještě zesílíte, když sukni s vysokým pasem spárujete s kratším svetříkem v délce do pasu. Na délce sukně v tomto případě tolik nezáleží, velmi módní jsou mini délky sukní v úzké i širší áčkové podobě. Vyzkoušejte, která padne právě vám.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Přeneste se do minulých staletí ve středočeských skanzenech

Přeneste se do minulých staletí ve středočeských skanzenech

Životní styl komerční článek

Zajímá vás, jak vypadal život na venkově v minulých staletích? Středočeské skanzeny a muzea vám umožní nahlédnout do minulosti a představí každodenní radosti i trápení našich předků. 

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ
3 čajových tipů pro začátečníky

3 čajových tipů pro začátečníky

Životní styl komerční článek

Zelený, oolong, japonský, matcha, yerba maté. Můžete se v tom množství čajů snadno ztratit. Proto jsme pro vás připravili průvodce čajových tipů pro začátečníky.