4 stylistické tipy, jak prodloužit v zimě nohy

Zdaleka ne každá z nás se může pyšnit nohama modelky. Naštěstí existují módní triky, díky kterým vaše nohy opticky povyrostou alespoň o pár centimetrů.

Špičaté boty a kozačky nad kolena

img

Pokud jste malého vzrůstu a chcete si prodloužit nohy, boty s oblou nebo čtvercovou špičkou pro vás nejsou to pravé ořechové. Mnohem vhodnější jsou špičaté kozačky a kotníkové boty, které nohy protáhnou. Podobnou službu vám taky prokážou velice módní kozačky v délce nad kolena, které vytvoří z nohou delší vizuální čáru a svůdně nohy prodlouží.

Stejný odstín od hlavy až k patě

img

Není žádným tajemstvím, že černá od hlavy až k patě způsobí, že budete vypadat štíhlejší a vyšší. Méně známý je už fakt, že tento trik funguje i u jiných odstínů, zvláště u tmavších barev. Letos na podzim a v zimě je velkým hitem červená barva, tak proč nevyzkoušet, jak vaši postavu a nohy krásně prodlouží jednobarevný outfit v sexy červeném odstínu?

Široké nohavice

img

Je pravda, že stále módní skinny džíny, které vaše nohy obepnou jako druhá kůže, dovedou zeštíhlet a prodloužit nohy. Věděla jste ale, že podobný efekt budou mít i široké nohavice s vysokým pasem? Důležité je zkombinovat je s kratším topem či bundou nebo rolákem či košilí zastrčenou do pasu. Přidejte botky na podpatku a můžete oslňovat dlouhýma nohama.

Sukně s vysokým pasem a krátký svetr

img

Vysoký pas u kalhot i u sukní prostě dokáže pro krátké nohy téměř zázraky. A účinek tohoto stylistického triku ještě zesílíte, když sukni s vysokým pasem spárujete s kratším svetříkem v délce do pasu. Na délce sukně v tomto případě tolik nezáleží, velmi módní jsou mini délky sukní v úzké i širší áčkové podobě. Vyzkoušejte, která padne právě vám.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?NOVÉ
Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

Životní styl

Stravování je velice individuální záležitostí, přesto existuje několik základních pravidel, díky kterým můžete dojít k daleko větší fyzické, ale i psychické spokojenosti. Pojďme se na ně podívat.