4 stylistické tipy, jak prodloužit v zimě nohy

Zdaleka ne každá z nás se může pyšnit nohama modelky. Naštěstí existují módní triky, díky kterým vaše nohy opticky povyrostou alespoň o pár centimetrů.

Špičaté boty a kozačky nad kolena

img

Pokud jste malého vzrůstu a chcete si prodloužit nohy, boty s oblou nebo čtvercovou špičkou pro vás nejsou to pravé ořechové. Mnohem vhodnější jsou špičaté kozačky a kotníkové boty, které nohy protáhnou. Podobnou službu vám taky prokážou velice módní kozačky v délce nad kolena, které vytvoří z nohou delší vizuální čáru a svůdně nohy prodlouží.

Stejný odstín od hlavy až k patě

img

Není žádným tajemstvím, že černá od hlavy až k patě způsobí, že budete vypadat štíhlejší a vyšší. Méně známý je už fakt, že tento trik funguje i u jiných odstínů, zvláště u tmavších barev. Letos na podzim a v zimě je velkým hitem červená barva, tak proč nevyzkoušet, jak vaši postavu a nohy krásně prodlouží jednobarevný outfit v sexy červeném odstínu?

Široké nohavice

img

Je pravda, že stále módní skinny džíny, které vaše nohy obepnou jako druhá kůže, dovedou zeštíhlet a prodloužit nohy. Věděla jste ale, že podobný efekt budou mít i široké nohavice s vysokým pasem? Důležité je zkombinovat je s kratším topem či bundou nebo rolákem či košilí zastrčenou do pasu. Přidejte botky na podpatku a můžete oslňovat dlouhýma nohama.

Sukně s vysokým pasem a krátký svetr

img

Vysoký pas u kalhot i u sukní prostě dokáže pro krátké nohy téměř zázraky. A účinek tohoto stylistického triku ještě zesílíte, když sukni s vysokým pasem spárujete s kratším svetříkem v délce do pasu. Na délce sukně v tomto případě tolik nezáleží, velmi módní jsou mini délky sukní v úzké i širší áčkové podobě. Vyzkoušejte, která padne právě vám.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Ani si nesedejte, jinak budete litovat

Ani si nesedejte, jinak budete litovat

Životní styl

Snažíte se zmírnit následky sedavého způsobu života tím, že po práci zařazujete pohybovou aktivitu? Pravidelný pohyb je zdraví prospěšný, pro zmírnění následků sedavého způsobu života  však nestačí. Nadměrné sezení má na zdraví negativní dopad bez ohledu na dobu strávenou pohybem. Co s tím?

NOVÉ
Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Životní styl komerční článek

Vlasy jsou pro každého z nás velmi důležité a rozhodně je velmi nepříjemné, když člověk zjistí, že mu nadměrně padají a na některých místech viditelně chybí. U mužů se tato situace bohužel stává poměrně běžně, přičemž hodně přicházejí o vlasy, v místech, kde vznikají takzvané kouty. Zapomenout nelze ani na vznik jakéhosi lysého kolečka vzadu na temeni hlavy. Pokud i vám padají vlasy, určitě se vyplatí vědět, jestli je situace ještě v normálu, jaké jsou příčiny tohoto vypadávání a jak situaci řešit.NOVÉ
Naučte se správně nakupovat a zhubněte

Naučte se správně nakupovat a zhubněte

Životní styl

Pro mnohé je začátek nového roku odrazovým můstkem k plnění jejich cílů. Jedním z těchto cílů je snaha zhubnout. Málokdo si však uvědomuje, že zádrhel může nastat už při samotném nakupování potravin. Jak by měl vypadat „zdravý“ nákupní košík?