5 tipů, které vám usnadní zkrášlování

Vyzkoušejte naše zkrášlovací tipy a zkraťte si čas, který obvykle věnujete svým vlasům, nehtům či líčení.

Přeskočte ranní odličování

Pokud jste se večer před spaním dokonale odlíčila, není nutné hned po ránu celý odličovací proces znovu absolvovat. Bohatě postačí, když si obličej umyjete vlažnou vodou a poté nanesete svůj oblíbený hydratační krém. Časté odličování pleti může pokožku vysušovat a zvyšovat produkci kožního mazu. Tím sama sebe uvězníte v nekonečném kolotoči věčného odličování mastné pokožky a následným promazáváním pleti hydratačním krémem.

Nenamáčejte si před lakováním nehty 

Ponoření nehtů do vlažné vody před manikúrou je sice užitečné pro změkčení a zatlačení kůžičky, ale může mít neblahý efekt pro životnost laku. Namáčení nehtů způsobuje natékání nehtového lůžka a po úplném zaschnutí nehtů se nehty vrátí do původní velikosti. Právě nanesený lak pak může popraskat a začít se brzy loupat, čímž přijde celá práce vniveč. Pokud je to možné, vyhněte se lakování nehtů po koupeli.

Vybírejte si multifunkční produkty

Nejsnadnějším způsobem, jak si usnadnit váš zkrášlovací rituál je používat výrobky, které se dají využít na více věcí najednou. Ať už je to multilíčidlo, které můžete použít jak na rty, tak na tváře nebo oční stíny, či kombinovaný výrobek, který kromě hydratace pleti nabízí také UV ochranu před slunečními paprsky. Poohlédněte se po podobných multifunkčních vychytávkách a uvidíte, jak vám ušetří čas i peníze.

Dejte šanci suchému šamponu 

Každodenní šamponování a nanášení balzámu nebo vlasové masky vás nejen okrádá o čas, ale také může škodit vlasům a vlasové pokožce. Kvalitní suchý šampon pomůže prodloužit interval mezi mytím vlasů alespoň o den a vlasy budou hezky vonět a vypadat svěže. Navíc se použitím suchého šamponu zvětší jejich objem, což u většiny z nás obvykle nebývá na škodu.

Nepřehánějte to s nánosy řasenky

Namísto počítání nánosů řasenky, abyste dosáhly perfektních řas dle vašich představ, zapojte do svého zkrášlujícího rituálu kleštičky na řasy a poznáte ten rozdíl. Natočení řas pomocí kleštiček na řasy nahradí nejméně dva nánosy řasenky. Rozhodně však řasy natáčejte, když jsou čisté a odlíčené a až po natočení je přetřete řasenou, opačný postup by měl za následek jejich poškození.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

NOVÉ
Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Životní styl

Podzim je tu a s ním i výhodná nabídka last minute dovolených od cestovní kanceláře Blue Style. Zaleťte si k moři, za památkami nebo dech beroucí přírodou!TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.