Chodíte ke kartářce? Karty za vás nerozhodnou

Vytvořili jsme si svět, ve kterém máme svobodný výběr budoucnosti a mnoho možností. Jenže současně s tím vším zažíváme větší nerozhodnost, strach z neúspěchu a špatné volby. Jaký to má dopad na naše životy?

V některých případech to může vést k silné frustraci a snaze zbavit se zodpovědnosti za svá rozhodnutí. K tomu využíváme různých prostředků. Jedním z nich je výklad z karet. Někteří z nás věří, že karty nám dají odpovědi, že za nás udělají důležitá životní rozhodnutí.

Výklad karet berte s nadhledem

zoom

Kartářka pracuje s našim podvědomím

I když je moje myšlení spíše praktické a stojím nohama pevně na zemi, tarot mě vždy určitým způsobem přitahoval. Nějaký čas jsem se mu dokonce sama věnovala a nedávno jsem se  osmělila, odsunula jsem do pozadí své konzervativní myšlení a zašla za kartářkou. Pocity z toho mám smíšené, ale věřím, že zkušená kartářka je schopná se přes symboliku karet naladit na naše podvědomí. Stejně tak ale může mít jen velmi dobré vcítění se do druhého a při výkladu může využívat poznatky z psychologie a sociologie. Člověk by proto neměl podléhat všemu, co mu kartářka předpoví. Výklad z karet je nutné brát s nadhledem. A co je důležitější, neměli bychom mít tendence zbavovat se návštěvou kartářky své zodpovědnosti a spoléhat na informace zvenčí. Mnohem důležitější je naučit se číst v sobě samých a spoléhat na vlastní pocity a intuici.

Jací lidé chodí ke kartářce nejčastěji?

Mnoho lidí si to nepřizná, nebo si to neuvědomuje, ale ke kartářce jdou většinou tehdy, když se nemohou rozhodnout, když se bojí přebrat zodpovědnost za svá rozhodnutí, jsou v začarovaném kruhu a potřebují odvahu, povzbuzení, nebo předpovězení něčeho pozitivního. Jenže velkou roli hraje sugesce a nezáleží na tom, jestli se dozvíme pozitivní, nebo negativní zprávy. I když kartářka interpretuje symboliku karet citlivě a ne jednoznačně, zvlášť pokud karty naznačují něco negativního, může to mít na naši psychiku obrovský dopad. Člověk by si měl proto uvědomit, že i když neví kudy kam, neměl by nikomu dalšímu dovolit, aby rozhodoval o jeho budoucnosti.

Dobré, nebo špatné volby neexistují

zoom Zvětšit

Vše v životě má svůj důvod

Bez ohledu na to, jestli kartám věříte, nebo k nim přistupujete skepticky, se může stát, že se na kartářku obrátíte. Například budete-li prožívat nějaké velmi těžké období, nebo se ocitnete před velkým rozhodnutím a nebudete vědět, jak se rozhodnout. Může to dojít až tak daleko, že se zablokujete a dostanete se do depresivních stavů. V takových případech není nic výjimečného na tom, že se lidé vydají směrem, kterým by za „normálních“ okolností nešli. Pokud se obrátíte na zkušenou kartářku, může vám pomoct uvědomit si, že neexistují dobré, či špatné volby. Vše, má svůj význam a člověk se z toho může poučit. Podstatné je především to, aby člověk nějakou volbu udělal. Tím se osvobodí. Nemělo by to ale být na základě karet.

Karty ukazují pouze možnosti. Nerozhodují!

Karty pracují se symboly, obrazy, tedy s pravou hemisférou, která je propojená s naším podvědomím, intuicí a pocity. Kartářka, podobně jako například psycholog nebo osobní kouč, nám může pomoct uvědomit si, co skutečně chceme, ale odpovědnost máme ve vlastních rukou a jen my musíme pracovat na splnění svých snů. Vždy a za každých okolností je na nás, pro co se rozhodneme, která volba se nám líbí, do které vložíme svou energii. My jsme tvůrci svého života!Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

NOVÉ
Univerzální kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Univerzální kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Životní styl komerční článek

Každé ráno si kladete otázku, co si vzít na sebe a s čím to sladit? Bezradně stojíte před šatníkem a máte pocit, že zeje prázdnotou? Možná vám tam chybí klíčové kousky, které se snadno kombinují a vypadají skvěle za každých okolností.DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.