Chystáte se zhubnout do plavek?

Máte nejvyšší čas… Drastickým dietám však odzvonilo, vyzkoušejte zdravou a chutnou dietu – dietu v krabičce.

Trápí vás představa, že se za pár měsíců budete muset promenádovat v plavkách na pláži před zraky stovky lidí a nejraději byste chodila zahalená? Chcete zhubnout, ale nedaří se vám to? Zhubněte zdravě bez Jo-Jo efektu jednou provždy. Je to jednoduché, pomůže vám zdravá, vyvážená a chutná strava - dieta v krabičce.

Ne, žádné přísné diety, propocené hromady oblečení z fitek či invazivní zásahy do těla plastických chirurgů, pouze zdravá strava! Zdravá strava v podobě vyváženého jídelníčku a pravidelný příjem potřebné energie. Říkáte si, že na to není čas? Že absolutně nemáte chuť ani čas si zdravé jídlo připravovat, obíhat supermarkety, hledat kvalitní suroviny, či dokonce sledovat, kolik má potravina kilojoulů, kilokalorií, jaký je poměr tuků, cukrů a bílkovin? Pozor, nic takového už dělat nemusíte.

Výmluvám na čas už odzvonilo. Dieta Dietavkrabicce.cz vám totiž ušetří veškerý čas strávený v kuchyni a vy se můžete jít třeba proběhnout. Dietavkrabicce.cz však není typickou nudnou a přísnou dietou. Ani se složením a chutností denního menu krabičkové diety nebudete mít problém. Jídlo, celodenní menu obsahující 5 pokrmů, vám dokonce každé ráno přiveze sympatický kurýr. I velikosti porcí krabiček jsou naprosto dostačující, takže pod pojmem dieta se už neskrývají hladovějící výjevy třesoucí se ženy s vodou a nechutným sucharem v ruce. 

Dámy, blíží se léto, minisukně, plavky, dovolená! Nebuďte metráčky ani na místním koupáku, ale oslňte svojí postavou i ve frontě na párek. Nikdy nevíte, kdy toho pravého potkáte či kdy si vaše drahá polovička uvědomí, že má to nej! Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Minimální jizva, přirozený tvar a doživotní záruka – to jsou silikonové implantáty Motiva

Minimální jizva, přirozený tvar a doživotní záruka – to jsou silikonové implantáty Motiva

Plastická chirurgie

S příchodem implantátů Motiva na český a slovenský trh se klientkám otevřely zcela nové obzory. Augmentace, tedy zvětšení prsou, je mnohem bezpečnější, bez pooperačních komplikací a rovněž s minimální jizvou. A nejen to.

NOVÉ
Aby vaše děťátko dobře spalo

Aby vaše děťátko dobře spalo

Životní styl

Máte doma čerstvě narozené miminko? Pak jistě víte, jak důležité je, aby se klidně a kvalitně vyspalo. Souvisí to také s dostatečnou relaxací a kvalitou spánku ostatních členů rodiny. Mnoho rodičů se ptá, jak to udělat, aby miminko dobře spalo. Proto ve spolupráci s neonatoložkou a moderátorkou Soňou Šulákovou přinášíme zajímavé postřehy, rady a možnosti, které se rodičům v dnešní době nabízejí.NOVÉ
Navštívit či nenavštívit Ubud?

Navštívit či nenavštívit Ubud?

Životní styl

Kdybych se měla charakterizovat v době, kdy jsem začínala cestovat po světě, nazvala bych se „plážovou povalečkou“. Byla jsem vyznavačkou teorie: „Kdo přijede zpět do ČR více opálen, vyhrává :-)“. Mnoho času jsem při cestování trávila právě na všech různých možných plážích světa. Znala jsem častěji více barvu lehátek než danou zemi.