Dlouhé a husté řasy? S Renokin Lash Lash ano!

Mrkají na vás z časopisů, televize, z billboardů na každém rohu. Krásky s magickým, podmanivým pohledem. V čem spočívá jejich tajemství? V krásných, hustých a dlouhých řasách. Dnes už o nich nemusíte jen snít - získejte je!

img

Zahuštění a prodloužení řas v klidu domova

Otázka:

Dobrý den, celý život mě trápí krátké a nevýrazné řasy. Vyzkoušela jsem snad všechny řasenky na trhu, od levných značek až po drahé luxusní výrobky slibující „instantní“ řasy jedním tahem. S žádnou jsem ale nebyla zcela spokojená. S mými řídkými řasami nejspíše zázraky očekávat nemůžu. Dlouhé a husté řasy jsou ale stále mým přáním. Kosmetický průmysl přináší neustále nevídané novinky - existuje produkt, po kterém by mé řasy byly dlouhé a husté? Pokud možno takový, který bych mohla jednoduše a bezpečně používat doma.  

Odpověď:

Je pravdou, že jsou-li řasy řídké či krátké, ani s nejlepší řasenkou nelze žádoucího výsledku zpravidla docílit. Ideálním řešením je dopřát řasám výživu a péči - odmění se vám zhoustnutím a prodloužením, budou pevnější. Zajímavým produktem v oblasti prodlužování řas je Renokin Lash Lash. Jde o unikátní prodlužovač řas. Využívá technologii nanokapslí a biomimetických peptidů (touto špičkovou technologií disponuje jen minimum výrobků), díky níž budou vaše řasy už za 4 týdny hustější i pevnější.  

Otázka:

To vypadá lákavě. A mohla by tento přípravek používat i moje 16-letá dcera?  

Odpověď:

Samozřejmě. Dokonce i váš manžel. Renokin Lash Lash je určen nejen pro ženy, ale i pro muže téměř všech věkových kategorií. Renokin Lash Lash nepodporuje pouze růst řas, můžete jej používat i na obočí.  

Otázka:

Zvládnu ale aplikaci prodlužovače Renokin sama?  

Odpověď:

Ano, aplikace je velmi jednoduchá. Doporučujeme jej používat 1x denně, před spaním. Pomocí tyčinky a stiskem tlačítka naneste malé množství přípravku ke kořenům řas. Nechejte minimálně 4 hodiny působit. Delší působení umožní lepší vstřebání účinných látek.  

zoom Zvětšit

Renokin Lash Lash

Vyzkoušejte prodlužovač řas Renokin také. Umožní vám zahuštění a prodloužení řas v klidu domova, a to bezpečně, bez vedlejších účinků.    

Přípravek Renokin Lash Lash


Přípravek Renokin Lash Lash je unikátní svým složením. Obsahuje soubor peptidů - např. dekapeptid -10, dekapeptid - 18, oligopeptid - 54 - které chrání již existující vlasové buňky před UV zářením či stresem a aktivují růstový signál, čímž stimulují vlasové váčky k růstu zdravějších řas. Dalším účinnou složku tvoří arginin, látka odpovědná za přenos oxidu dusíku a přímé vylučování růstového hormonu. Obsažený biotin je znám svými léčivými účinky na pokožku.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?