Jak se dostat zpět do formy? Vyzkoušejte ověřené rady a tipy

V současné době je velice populární fitness trend zdravé stravy a cvičení. Každý chce vypadat a cítit se dobře. Vždyť se říká: "Ve zdravém těle, zdravý duch." Patříte do této skupiny odvážlivců?

Pokud patříte mezi ty, kteří se dávají do formy jenom sezónně, jsme tu právě pro vás. Představíme vám nejlepší možný způsob, jak se dostat do formy. Protože léto se už nezadržitelně blíží, poradíme vám, jak zhubnout nejenom účinně, ale také rychle.

Dieta jako stvořená právě pro vás

Určitě jste už slyšeli o takzvané keto dietě, která je velice rozšířená. Má ovšem mnoho odpůrců a jenom malou hrstku příznivců.

img

Odborníci ji totiž odsuzují kvůli tomu, že obsahuje málo živin. Každému ale vyhovuje něco jiného a možná i vy si s ní budete rozumět. Keto diet sleva vám pomůže nakoupit nejenom výhodně, ale také zdravě. Pořád se ptáte, o čem je řeč? Hned vám to vysvětlíme.

Jde o vyvolání specifického stavu, na základě kterého vaše tělo začne vytvářet keto látky. Protože nedostává žádnou energii v podobě cukrů a sacharidů, sáhne po tukových zásobách, a proto hubnete.

Do jídelníčku je tedy potřeba přidat bílkoviny a zeleninu. A o tom vlastně je celá keto dieta. Pomůže vám v tom i Lékarna.cz slevový kód, který najdete po kliknutí na webovou stránku vasekupony.cz.

Pohyb je základ

Nemůžeme ovšem zapomínat na pravidelný pohyb. Pokud toužíte zhubnout, spolupracujte se stravou a tréninkem v posilovně, který byste měli praktikovat 3-4 krát do týdne. I během dni pauz byste se ovšem měli hýbat. Postačí hodinová procházka. Zkuste denně zdolat 10 tisíc kroků a uvidíte, jak rychle půjdou vaše přebytečná kila dolů.

img

Zamilovali jste se do fitness centra? Jestli chcete zhubnout, nemusíte dělat kardio donekonečna. Na kolo a běžící pás si vyběhněte jenom během patnáctiminutové rozcvičky a potom se vrhněte na činky.

Nebojte se, nebudete příliš svalnatá. I navzdory tomu, že běh a jízda na kole jsou velice účinné, u silových tréninků shodíte mnohem více. A jako bonus, vyformujete si postavu snů, kterou vám budou závidět všechny kolegyně.

Zapomeňte ovšem na všechny doplňky stravy, které fungují akorát na efektu placebo. Myslíme tím zázračné čaje, pilulky a šumivé tablety. Zbytečně za ně vysolíte hodně peněz a vůbec vám nemusí pomoct.

img

Celkovým klíčem k tomu, abyste zhubli, dostali se do formy a už nikdy nepřibrali, je změna a udržování životního stylu. Pokud chcete, aby byl efekt dlouhodobý, musíte změnit vše už napořád.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ
5 letních tipů pro pohodlné nošení kontaktních čoček

5 letních tipů pro pohodlné nošení kontaktních čoček

Životní styl komerční článek

Začíná léto a k němu patří pobyt na slunci, koupání, cestování či výlety do přírody. Každý z nás by pak měl věnovat péči o své oči zvýšenou pozornost, zejména pokud nosí kontaktní čočky. Abyste měli jistotu, že o své oči a čočky pečujete v létě správně, přinášíme vám pět tipů, které vám pomohou ať jsou vaše oči v bezpečí i během horkých letních dnů.