Laserová depilace

Toužíte po životě bez chloupků? Při odstraňování chloupků máte na výběr z několika možností. Zvolit můžete klasickou žiletku, epilační krémy, depilační strojky či vyzkoušet IPL lampu. Naneštěstí všechny tyto možnosti představují pouze dočasné odstranění chloupků.

img


Pokud už nechcete ztrácet čas zdlouhavým holením žiletkou či zatínat zuby při použití depilačního strojku, a zároveň toužíte po trvalém odstranění chloupků, vyzkoušejte laserovou depilaci. O co jde? Laserová depilace splňuje nejvyšší kvalitu a bezinfekční aplikaci, při které má laserový impulz tak vysokou energii, že proniká až do vlasové cibulky ke kořínku a tak odstraňuje chloupek v hloubce.

Po zákroku je pokožka  sametově hladká, jelikož laserový paprsek pozitivně stimuluje tvorbu kolagenu. A to není ani zdaleka všechno. Správně provedená laserová depilace je permanentní a nevytváří zánět vlasových váčků. S tím se často setkáváme například při používání žiletky, kdy pokožka nepříjemně svědí, pálí a tvoří se na ní vyrážka.

zoom Zvětšit

Holení žiletkou není zábava. Souhlasíte?

Laserová depilace (ne)bolí

Většina laserových a estetických klinik uvádí, že je laserová depilace zcela bezbolestná. V naší redakci se řídíme heslem důvěřuj, ale prověřuj. Proto jsem laserovou depilaci vyzkoušela na vlastní kůži a zjistila jsem, že to není tak úplně pravda. Na některých místech bylo odstraňování chloupků dost nepříjemné (zvláště v intimních partiích), ale dalo se to vydržet.

Na klinice jsou obvykle k dostání znecitlivující krémy, které Vás ovšem více než bolesti zbaví peněz ve Vaší peněžence. Na druhou stranu je nutné podotknout, že práh bolesti má každý někde jinde, a proto co bolelo mě, nemusí bolet Vás.

Příprava na zákrok

Chcete-li podstoupit laserovou depilaci, nechte si narůst asi 1 až 3 milimetry dlouhé chloupky. Laserová depilace se provádí i na tmavší kůži, ale pokud je to možné, nechoďte na depilaci v době, kdy jste příliš opálená.

zoom

Po laserové depilaci je pokožka sametově hladká.

Po zákroku je možné dělat prakticky vše, na co jste zvyklá. Jediné, co se nedoporučuje je opalování depilovaných partií. Na sluníčko či do solária si vydejte nejdříve za týden po zákroku. Pokud si všimnete zarudnutí, nelekejte se. Do několika hodin zmizí, případně si pokožku ošetřete panthenolem.

Jak často depilovat

Na klinice Vám řeknou, jak často je nutné depilaci opakovat, abyste dosáhla těch nejlepších výsledků. Interval mezi aplikacemi je obvykle 6 až 8 týdnů a doporučuje se 4 až 6 návštěv. Počet návštěv se odvíjí od toho, jakou máte barvu, sílu a množství chloupků. Svou roli zde hraje také hormonální vybavenost jedince.

Laserová depilace za vyzkoušení rozhodně stojí. Nebo máte s laserem odlišnou zkušenost a jiný názor? Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Jaro je kritické období! Přehled vitamínů a minerálů pro posílení imunity

Jaro je kritické období! Přehled vitamínů a minerálů pro posílení imunity

Životní styl

Které z nich jsou skutečně účinné a přispívají k normální funkci imunitního systému? Stačí je čerpat pouze ze stravy nebo je nutná jejich suplementace?

TIPY A TRIKY
Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Životní styl

Je efektivnější cvičit z hlediska hubnutí ráno nebo to je lepší nechat až na večer? Dá se vůbec určit, jaká je ideální denní doba cvičení pro hubnutí?NOVÉ
Jak si vybrat správný předporodní kurz

Jak si vybrat správný předporodní kurz

Životní styl komerční článek

Čekáte své první miminko? Nadšení a radostné očekávání střídají pocity strachu z neznámého a obavy z nejrůznějších komplikací? Napadá vás spousta otázek, na které neznáte odpověď, a bojíte se zeptat? Projíždíte všechny možné blogy a fóra o těhotenství a jediné, co si z nich odnášíte, je zmatená směsice nejrůznějších informací? To vše si můžete ušetřit, pokud si vyberete správný předporodní kurz, kde vám budou dělat průvodce zkušené lektorky, zdravotní sestry a porodní asistentky pro které je kontakt s těhotnými ženami a novopečenými maminkami denní chleba a spolu s bohatými zkušenostmi z porodních sálů vám odborně a erudovaně pomohou projít tímto krásným, i když náročným obdobím života.