Laserová depilace

Toužíte po životě bez chloupků? Při odstraňování chloupků máte na výběr z několika možností. Zvolit můžete klasickou žiletku, epilační krémy, depilační strojky či vyzkoušet IPL lampu. Naneštěstí všechny tyto možnosti představují pouze dočasné odstranění chloupků.

img


Pokud už nechcete ztrácet čas zdlouhavým holením žiletkou či zatínat zuby při použití depilačního strojku, a zároveň toužíte po trvalém odstranění chloupků, vyzkoušejte laserovou depilaci. O co jde? Laserová depilace splňuje nejvyšší kvalitu a bezinfekční aplikaci, při které má laserový impulz tak vysokou energii, že proniká až do vlasové cibulky ke kořínku a tak odstraňuje chloupek v hloubce.

Po zákroku je pokožka  sametově hladká, jelikož laserový paprsek pozitivně stimuluje tvorbu kolagenu. A to není ani zdaleka všechno. Správně provedená laserová depilace je permanentní a nevytváří zánět vlasových váčků. S tím se často setkáváme například při používání žiletky, kdy pokožka nepříjemně svědí, pálí a tvoří se na ní vyrážka.

zoom Zvětšit

Holení žiletkou není zábava. Souhlasíte?

Laserová depilace (ne)bolí

Většina laserových a estetických klinik uvádí, že je laserová depilace zcela bezbolestná. V naší redakci se řídíme heslem důvěřuj, ale prověřuj. Proto jsem laserovou depilaci vyzkoušela na vlastní kůži a zjistila jsem, že to není tak úplně pravda. Na některých místech bylo odstraňování chloupků dost nepříjemné (zvláště v intimních partiích), ale dalo se to vydržet.

Na klinice jsou obvykle k dostání znecitlivující krémy, které Vás ovšem více než bolesti zbaví peněz ve Vaší peněžence. Na druhou stranu je nutné podotknout, že práh bolesti má každý někde jinde, a proto co bolelo mě, nemusí bolet Vás.

Příprava na zákrok

Chcete-li podstoupit laserovou depilaci, nechte si narůst asi 1 až 3 milimetry dlouhé chloupky. Laserová depilace se provádí i na tmavší kůži, ale pokud je to možné, nechoďte na depilaci v době, kdy jste příliš opálená.

zoom

Po laserové depilaci je pokožka sametově hladká.

Po zákroku je možné dělat prakticky vše, na co jste zvyklá. Jediné, co se nedoporučuje je opalování depilovaných partií. Na sluníčko či do solária si vydejte nejdříve za týden po zákroku. Pokud si všimnete zarudnutí, nelekejte se. Do několika hodin zmizí, případně si pokožku ošetřete panthenolem.

Jak často depilovat

Na klinice Vám řeknou, jak často je nutné depilaci opakovat, abyste dosáhla těch nejlepších výsledků. Interval mezi aplikacemi je obvykle 6 až 8 týdnů a doporučuje se 4 až 6 návštěv. Počet návštěv se odvíjí od toho, jakou máte barvu, sílu a množství chloupků. Svou roli zde hraje také hormonální vybavenost jedince.

Laserová depilace za vyzkoušení rozhodně stojí. Nebo máte s laserem odlišnou zkušenost a jiný názor? Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Odstranění tetování: Jde to i bez jizev?

Odstranění tetování: Jde to i bez jizev?

Estetická dermatologie komerční článek

Módnímu tetování podléhá stále více lidí. Pokud k němu přistupují s patřičným rozmyslem a nadčasovostí, pak obvykle zdobí jejich tělo do konce života. Jenže co když se tetování nevyvedlo přesně podle původních představ nebo vzniklo na základě unáhleného rozhodnutí a s odstupem času člověk zatouží po jeho odstranění?

NOVÉ
Jak zhubnout? 5 jídel denně zdravě, chutně a rychle

Jak zhubnout? 5 jídel denně zdravě, chutně a rychle

Životní styl komerční článek

I u hubnutí je potřeba jíst, dokonce se to musí! Hladovění je cesta do dietního pekla. Diety, které mají skutečné a zdravé výsledky, se naopak zakládají na pravidelném stravování. Důležité je co, kdy a v jaké kvalitě jíte. A samozřejmě, jestli máte pohyb. Jídlo je prý 80 % úspěchu, ale sport přidejte i pro své zdraví. Zkuste třeba cestou do práce a z práce vystoupit z MHD o zastávku dřív a dojít pěšky nebo zdolávejte schody po svých. Je to dobrý začátek.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.