Nastříkat a jít! Váš osobní letní bodyguard. Letní mlha, kterou budete milovat

Hurá, léto je tu co nevidět! Tešíte se? Protože my ano. Konečně budeme moci dělat všechny věci, na které se tešíme celou zimu.

zoom

Jen tak sedět na terase a užívat si nicnedělání u skleničky osvěžujícího letního kokteilu, oprášit kolo či kolečkové brusle a vyrazit objevovat nové krásy a zákoutí okolní přírody. Užívat si lehce otravný, ale potěšitelný pocit písku mezi prsty při lenošení na pláži, vyskakovat za míčem při volejbalu či vybíjené s dětmi, relaxovat na zahradě při přesazování květů, sekání trávy a nechat sluneční paprsky aby nás laskaly a dodaly pokožce nádherný bronzový nádech. Letní dny jsou jednoduše okouzlující a my je milujeme.

Abyste toto léto přežili v pohodě a užili si všechno, na co se tešíte, potřebujete silného bodyguarda, který vás ochrání na každém kroku a při každé činnosti. Protože slunce na nás svítí celý den a každý den. Spolehlivý ochránce by měl být silný, ale nenápadný. Měl by chránit, ale neomezovat. Měl by být vždy po ruce, ale nepřekážet. Měl by být jednoduše super účinný tak jako nová Opalovací mlha SPF 50+ Bioderma Photoderm.

Tento jedinečný produkt budete chtít nanášet znovu a znovu, protože je to tak jednoduché jako nikdy. Žádné zdlouhavé roztírání, bílé fleky či nepříjemný zápach nehrozí. Opalovací mlha je jiná a tím je vyjímečná. Stačí ji nastříkat z dvacenticentimetrové vzdálenosti a dál sa věnovat oblíbené činnosti. Transparentní, osvěžující a voděodolná textura poskytne pokožce maximální ochranu před oběma druhy UV žáření, teda před UVB i UVA. Patent buněčné ochrany chrání pleťové buňky před poškozením a předchází i nepříjemným solárním intolerancím.

Opalovací mlha ochrání každý druh pokožky včetně citlivé. Příjemným potěšením je její univerzální použití. Můžete ji nanést na tělo, tvář i vlasy, na mokrou či suchou pokožku. Díky sprejovému aplikátoru Opalovací mlhu nanesete i na těžko dostupná místa jako jsou například záda. Při nanášení na tvář je příjemnější pokud Opalovací mlhu nejdřív nastříkáte na ruce a až potom nanesete na tvář. Nezapomeňte aplikaci opakovat vždy po pobytu vo vodě, po utření ručníkem nebo po sportu, nejlépe však každé dvě hodiny. Získáte tak maximální jistotu, že i letní večer bude stejně úžasný jako byl den.

Novinku Bioderma Photoderm Opalovací mlha SPF 50+ koupíte v síti lékáren za doporučenou cenu 499 Kč.

Je to v kůži!

www.bioderma-cz.com
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Tipy, jak ušetřit v době finanční krize a zdržování

Tipy, jak ušetřit v době finanční krize a zdržování

Životní styl komerční článek

Vysoká inflace má za následek růst cen ve všech oblastech, a to včetně těch zásadních, jako jsou potraviny, energie, pohonné hmoty, půjčky, hypotéky, ale i stavební materiál. Lze ušetřit nebo alespoň dopady zdražování na rodinný rozpočet eliminovat?

NOVÉ
Jakou tašku zabalit na výlet? Podívejte se, jaké modely zrovna letí!

Jakou tašku zabalit na výlet? Podívejte se, jaké modely zrovna letí!

Životní styl komerční článek

Vyrážíte s kamarády na odpoledne k vodě nebo na víkend s rodinou na chatu a sháníte tašku, která poslouží na kratší i delší výlety? Podívejte se, jaké kousky pojmou všechno, co s sebou potřebujete, aniž byste museli táhnout celý kufr. Kromě toho, že jsou praktické, navíc vypadají skvěle! Tato zavazadla si zkrátka zamilujete.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.