Když poradny tak pořádně

Neuplynul ani měsíc, a po Wiki tu pro vás máme další dárek: Poradny. Jistě, Poradny, ty by na webu pro ženy, které se nebojí zeptat, chybět neměly. Proč jsme s nimi ale tak dlouho otáleli? Inu, učili jsme se z chyb ostatních a pořád nás zdržovalo něco “důležitějšího”.

img

V této republice není nikdo, kdo by vám mohl poradit lépe.

A také jsme vedli zákulisní vyjednávání

Dlouho jsme si totiž lámali hlavu, jak zařídit, aby Poradny Omlazení nebyly jen dalším klonem poraden kdekoliv jinde na internetu. Potřebovali jsme oslovit nejpovolanější experty, co jich ČR má, pracující ve firmách, společnostech a zařízeních s tou nejlepší pověstí.

Chtěli jsme se vyhnout jevu, který jsme pozorovali jinde, totiž, že nejvíce přes různé diskuze a poradny komunikují odborníci (či spíše “lidé z oboru”), kteří práce zase až tak moc nemají, fronty před jejich ordinacemi nestojí.

My jsme však chtěli, aby Omlazení bylo spojováno s těmi nejlepšími jmény.

Poradny Omlazení = kvalita

Nemůžeme zde vyjmenovat všechny (zvláště nyní na začátku, řadu poraden teprve spustíme), ale to, že jsme do Poradny Plastické operace nosu získali pány doktory Měšťáka a Doležala (a od podzimu docenta Válku), nebo že účast přislíbil zde na Omlazení milovaný MUDr. Janeček (rovněž od podzimu), určitě jako důkaz kvality Poraden Omlazení stačí.

Poradny Omlazení = jednoduchost

Vysoké úrovni Poraden Omlazení napomáhá také zvolený systém, díky kterému se k poradci dostanou jen rozumné, slušné, unikátní, opravené dotazy. Další výhodou systému je skutečnost, že jedna otázka vyvolá jen jednu jasnou odpověď poradce, která nebude moci rozpoutat nepřehlednou diskuzi. (V zájmu jednoduchosti a přehlednosti také z otázek i odpovědí odstraňujeme veškerý informační šum.)

Vše začíná u dotazu

Experti poraden si zaslouží, aby dostávali otázky jasné, konkrétní, snadno čitelné. Zkušený moderátor Omlazení vaši otázku případně ještě “doostří” tak, aby se skutečně na první pohled lišila od všech ostatních, které mu do té chvíle prošly rukama - a až poté ji odešle poradci.

Kdy se na odborníka v Poradně obrátit?

Kdykoliv diskuze nikam nevede, točí se v kruhu, řešení je nejasné, odpovědí je mnoho různých. Pokud jsou v diskuzi dva protichůdné názory, neznamená to, že odpověď je 50 na 50. Příklad: Plastická operace nosu někoho bolí a někoho ne. Poměr těch, které nebolí, vůči těm, které bolí, však z diskuze nezjistíte. Spolehlivou odpověď vám může dát pouze odborník s mnohaletými zkušenostmi.

V současné chvíli jsou aktivní tyto poradny:

Loučíme se známým heslem: Když Poradny, tak poradne pořádně!


P.S. Plastická operace nosu obvykle nebolí.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Životní styl

Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Jaro je kritické období! Přehled vitamínů a minerálů pro posílení imunity

Jaro je kritické období! Přehled vitamínů a minerálů pro posílení imunity

Životní styl

Které z nich jsou skutečně účinné a přispívají k normální funkci imunitního systému? Stačí je čerpat pouze ze stravy nebo je nutná jejich suplementace?