Recept na úspěch: Studium MBA zvýší vaše šance na kariérní postup i vyšší plat

Už dávno neplatí, že by na vedoucích pozicích ve firmách působili pouze muži. V mnoha světových i tuzemských korporacích zastávají pozice středního a vrcholového managementu ženy a mnoho žen úspěšně založilo a řídí vlastní podnikatelské projekty. Pokud máte podobné ambice, uvažujte o studiu MBA. Získáte prestižní titul, prohloubíte praktické dovednosti a zvýšíte tak své šance na kariérní postup i vyšší plat.

Pro řadu firem je stěžejním faktorem při rekrutování nových zaměstnanců praxe uchazeče. Profesní titul MBA (Master of Business Administration) je oproti akademickým titulům jasnou známkou praktických dovedností. A studium programu MBA má i mnoho dalších výhod.

1. Případy z praxe

Nečeká vás jen biflování teorie z učebnic. V rámci studia MBA budete naopak vymýšlet inovativní řešení případových studií a nad svými nápady a názory pak společně diskutovat s lektory a ostatními studenty – kolegy.

2. Inspirace od nejlepších

Lektoři mají dlouholeté zkušenosti z vedoucích pozic a při výuce používají konkrétní příklady s ohledem na nejnovější trendy moderního managementu. Výuka je proto obohacena o praktické poznatky a reálné příběhy.

3. Rozhled napříč obory

Přidaná hodnota přichází i ze strany ostatních studentů. V jejich řadách najdete mj. personalisty, PRisty, marketéry, zaměstnance veřejné správy i podnikatele, kteří zakládají svůj vlastní byznys. Vedle prestižního titulu tak získáte celkový rozhled i v příbuzných oborech.

4. PR, marketing, HR nebo Soft skills

Klíčový je správný výběr školy a studijního programu. Prestižní Cambridge Business School má v nabídce celkem 12 MBA specializací a jeden online program. Mezi ženami je populární např. Marketing a Public Relations, který se věnuje různým formám marketingových komunikací, PR strategiím a media relations. Tématikou osobního rozvoje a efektivního sebeřízení se zabývá Management soft skills (tedy tzv. měkkých dovedností). Personální management zasvětí studentky do psychologických aspektů vedení zaměstnanců, firemní kultury, motivace a řízení lidských zdrojů a program Management a leadership je ideální pro podnikatelky a pracovnice středního a vyššího managementu.

5. Studium, rodina, práce – vše stihnete

Velkým plusem je i časová flexibilita studia. V průběhu roku se konají celkem čtyři sobotní semináře a zbytek studia probíhá formou e-learningu a online konzultací. Výuku si tak můžete uzpůsobit podle sebe a vše skloubit se zaměstnáním a rodinným i osobním životem.

Vedle MBA jsou v nabídce také další programy. Pokud máte ukončené středoškolské vzdělání a minimální praxi, zvolte BBA (Bachelor of Business Administration). Pro advokáty, notáře a právní specialisty je pak určen program LLM (Executive Master of Laws).

zoom

Během roku připravuje Cambridge Business School aktivity nad rámec studia v podobě bezplatných tematických seminářů, na kterých můžete navázat bližší kontakty s ostatními kolegy a ty poté využít v profesním životě.

Získáním titulu MBA zlepšíte své uplatnění na trhu práce a svému okolí a zaměstnavateli dáte jasně najevo motivaci a chuť se dále sebevzdělávat a pracovat na sobě.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
6 potravin, které stojí za krásnými a zdravými vlasy

6 potravin, které stojí za krásnými a zdravými vlasy

Kosmetika komerční článek

Mít krásné, hebké a zdravě vypadající vlasy jako z reklamy je snem mnoha žen i mužů. Věděli jste, že nejen správná péče, ale i to, co jíte, má lví podíl na výsledném vzhledu a zdraví vašich vlasů?

DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.