Tajemství dlouhých řas a hustého obočí? Natucain Lash & Brow Serum

Zapomeňte na umělé řasy a dramaticky vykreslené obočí, vsaďte na přirozenost! Těžkopádnému líčení letos odzvonilo, trendem je návrat k přirozenosti. Pokud jste neměli tolik štěstí, a nebyly vám naděleny dlouhé řasy a husté obočí, máme pro vás účinné řešení. 

Značka Natucain během minulých let představila revoluční přírodní tonikum pro podporů růstu vlasů. Nyní představuje novinku, která vám pomůže dostat se o krok blíž k vysněným řasám a obočí. Seznamte se s novými séry Lash Serum a Brow Serum

img

Obě séra obsahují ingredience 100% přírodního původu, jejich složení je veganské a neobsahují žádné hormony. Revoluční komplex účinných látek MKMS24 na bázi 100% přírodních výtažků z bambusu, tymiánu a čočky stimuluje růst obočí a řas přímo u kořínků chloupků.

img

Živiny, proteiny a vitamíny obsažené v účinné látce stimulují růst u kořínků a vyživují chloupky až ke konečkům. Bambus obsahuje draslík, který stimuluje růst vlasů. Čočka obsahuje vitamín A a biotin, které pomáhají opravit poškozenou tkáň a pomáhají udržovat zdravou pokožku a vlasy. Tymián je vynikajícím zdrojem vitamínů, minerálů a aminokyselin, které podporují růst vlasů.

img

Kromě těchto tří silných složek obsahuje sérum na řasy také oregano, které zlepšuje strukturu vlasů. Sérum na obočí naopak vyniká použitím cizrny jako další účinné látky, která obsahuje vitamín B6 a zinek, takže vlasové folikuly jsou dále posilovány.

img

Pro dosažení optimálního výsledku se každé sérum používá ráno a večer. Zatímco sérum na obočí se nanáší pomocí širokého kartáčku, který pokryje každý drobný chloupek, sérum na řasy se velmi snadno nanáší na linii řas pomocí menšího, precizního štětečku. 

img

Výsledky se liší podle jednotlivce, protože každý člověk je jedinečný a každá pleť a vlasy jsou jiné. Při pravidelném používání jsou první výsledky viditelné po 6-8 týdnech. Rozhodující je růstový cyklus vlasů a pravidelné používání produktů. Balení jednoho séra vydrží 2-3 měsíce při doporučeném používání (prvních 6-8 týdnů 2x denně, poté pouze 1x denně). 

Splňte si své sny o dlouhých řasách a hustém obočí díky sérům Natucan Lash & Brow. Obě séra jsou dostupné na e-shopu www.natucain.cz, doporučená prodejní cena každého séra je 1599 Kč.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?

NOVÉ
Dobře zařízená domácnost vám ušetří mnoho starostí

Dobře zařízená domácnost vám ušetří mnoho starostí

Životní styl komerční článek

V každé domácnosti je nezbytné vyčlenit určitý čas úklidu a běžné provozní údržbě. Zpravidla nejde o čas, který by si jednotliví členové domácnosti příliš užívali, jde spíše o ?nutné zlo?. Naštěstí existují způsoby, jak množství času i peněz, které musíte provozu své domácnosti věnovat, výrazně snížit.NOVÉ
Trpíte i vy jednou z nejčastějších nemocí 21. století?

Trpíte i vy jednou z nejčastějších nemocí 21. století?

Životní styl komerční článek

Pokročilé technologie nám už řadu let usnadňují život. Většina z nás si neumí představit den bez telefonu, počítače nebo tabletu. V průměru se na "svítivé obrazovky" díváme až 7 hodin denně. Není se proto čemu divit, že většina obyvatel trpí takzvanou digitální únavou zraku, která je jednou z nejčastějších nemocí 21. století. Jak se projevuje a dá se jí předejít?