Tajemství flakónu s nápisem Chanel N° 5

Parfém, který je opředen mnoha tajemstvími, upíná na sebe pozornost ve velkolepých filmem a je předmětem uměleckých výstav, může být skutečně jen jeden. Odhalili jsme pro vás, co všechno v sobě ukrývá flakón s nápisem Chanel N° 5.

img

Chanel N° 5 je velmi ženský, intimní, svůdný a vášnivý.

V době, kdy Chanel N° 5 vznikl, měly snad všechny parfémy vůni květin či jejich jednotlivých ingrediencí. Prim tenkrát hrály vůně jako levandulová, konvalinková nebo jiná snadno rozeznatelná vůně květin. Tehdy se psal rok 1921.

Přichází revoluce v parfémech

Přichází  Chanel N° 5! Alchymista a chemik Ernest Beaux společně s Coco vytvořili parfém, jenž v sobě nemá pouze jednu konkrétní květinovou vůni, ale osmdesát složek, které nemáte šanci popsat. Vzniká první abstraktní vůně na světě a její úspěch je šokující. Proč?

Parfém Chanel N° 5 je výjimečný mimo jiné tím, že na každém voní jinak. Vzbuzuje v lidech fantazii a dává proniknout těm nejskrytějším touhám. Zároveň je však vždy velmi ženský, intimní, svůdný a vášnivý. Přesně takový, jaké chtějí všechny ženy na světě být. Zasáhne vaše smysly a vy vlastně vůbec nevíte, jak to dokázal. Zvláštní, že?

Stát se nesmrtelným není nemožné

Tedy alespoň pokud jde o Chanel N° 5. Coco stvořila svůj první parfém nedlouho poté, kdy ji potkala ta největší tragédie v životě. Na konci roku 1919 zahynula při dopravní nehodě její životní láska Arthur Capel. Do flakónku s Chanel N° 5 se tak promítla všechna její bolest, vášeň, láska, strach, smutek i stesk. To vše se pak stalo nesmrtelným stejně jako je teď Chanel N° 5.

Za zmínku stojí také samotný obal Chanelu N° 5, který působí stále velice svěže a minimalisticky. Vůně Chanel N° 5 je zkrátka něčím, co lze slovy jen stěží vystihnout. Je to portrét konkrétní ženy, jenž žila neobyčejným životem. Chanel N° 5 je elegatní a dokáže nás posunout kupředu. Vyzkoušejte si to. Stačí, když otevřete lahvičku s vůni Chanel a sny se stanou skutečností.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Životní styl

Je efektivnější cvičit z hlediska hubnutí ráno nebo to je lepší nechat až na večer? Dá se vůbec určit, jaká je ideální denní doba cvičení pro hubnutí?

NOVÉ
Trápí vás suché a podrážděné oči? Někdy stačí vyměnit čočky

Trápí vás suché a podrážděné oči? Někdy stačí vyměnit čočky

Životní styl komerční článek

Únava, pálení a pocit suchých očí trápí stále více lidí. Ještě častěji s nepříjemnými pocity v oku bojují nositelé kontaktních čoček. Těm přitom často stačí pouze vyměnit stávající čočky za modernější.NOVÉ
Jak si vybrat správný předporodní kurz

Jak si vybrat správný předporodní kurz

Životní styl komerční článek

Čekáte své první miminko? Nadšení a radostné očekávání střídají pocity strachu z neznámého a obavy z nejrůznějších komplikací? Napadá vás spousta otázek, na které neznáte odpověď, a bojíte se zeptat? Projíždíte všechny možné blogy a fóra o těhotenství a jediné, co si z nich odnášíte, je zmatená směsice nejrůznějších informací? To vše si můžete ušetřit, pokud si vyberete správný předporodní kurz, kde vám budou dělat průvodce zkušené lektorky, zdravotní sestry a porodní asistentky pro které je kontakt s těhotnými ženami a novopečenými maminkami denní chleba a spolu s bohatými zkušenostmi z porodních sálů vám odborně a erudovaně pomohou projít tímto krásným, i když náročným obdobím života.