Třpytivé oční stíny

Staňte se hvězdou všech večírků! Oslňte své známé během plesové sezóny. Vyzkoušejte třpytivé modré, fialové či šedé oční stíny. Máme pro vás skvělé tipy přímo od vizážistky.

img

Třpytivé oční stíny vaši pleť dokonale rozjasní. Vyzkoušejte si to!

Třpytivé modré oční stíny

Ženy milují modré oční stíny, ale ne vždy se strefí do správného odstínu. Pokud toužíte po skutečně podmanivém vzhledu, sáhněte po tmavě azurových modrých stínech a zkombinujte je se světlejší modrou. Nejprve naneste tmavě modrý stín na horní víčko, a pak přes něj naneste světlejší modrý stín. Smíchání těchto dvou odstínů modré dodá vašim očím dramatický a naprosto podmanivý vzhled. Svou pozornost věnujte také dolní řasové linii, kterou orámujte tmavě modrým stínem v tužce. 

zoom

Dodejte vašim očím dramatický a naprosto podmanivý pohled.

Třpytivé fialové oční stíny

Nedáte dopustit na kouřové líčení? Zkuste změnu a místo černé linky a tmavých očních stínů sáhněte po odstínech fialové až růžové. Celé víčko nejprve vystínujte světle růžovým nebo fialovým stínem. Do záhybů naneste tmavší odstín a přejeďte s ním i spodní víčko. Touto barevnou kombinací dosáhnete výrazného efektu a zároveň spolu bude vše sladce ladit. Růžovo-fialová kombinace se hodí na tmavou pleť i světlou pleť, kterou tímto líčením dokonale rozjasníte.

Třpytivé šedé oční stíny

Šedé stíny s nádechem stříbra jsou lehce extravagantní, a proto nemusí padnou každé. Na druhou stranu občas stojí za to vyzkoušet něco zcela nevšedního. Jak na provokativní vzhled? Cílem tohoto líčení je vypadat úplně jinak, a proto zapomeňte na řasenku. Dokonce nebudeme líčit ani celé víčko, ale pouze uděláme silnější linku od hlubokého vnitřního koutku oka až k vnějšímu koutku za linii řas. Náš tip: Necítíte se bez řasenky ve své kůži? Naneste jednu vrstvu pouze na horní řasy a natočte je kleštičkamiKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

NOVÉ
Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Životní styl komerční článek

Vlasy jsou pro každého z nás velmi důležité a rozhodně je velmi nepříjemné, když člověk zjistí, že mu nadměrně padají a na některých místech viditelně chybí. U mužů se tato situace bohužel stává poměrně běžně, přičemž hodně přicházejí o vlasy, v místech, kde vznikají takzvané kouty. Zapomenout nelze ani na vznik jakéhosi lysého kolečka vzadu na temeni hlavy. Pokud i vám padají vlasy, určitě se vyplatí vědět, jestli je situace ještě v normálu, jaké jsou příčiny tohoto vypadávání a jak situaci řešit.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.