Smazat

Co s ním?

Už si opravdu nevím rady s pro mě dost osudovým mužem, proto jsem se rozhodla o své situaci napsat a poprosit všechny kdo má chuť si pročíst můj sloh o radu a názory :-) Předem všem moc děkuji...

Pokusím se vás co nejstručněji a co nejvýstižněji uvést do mé situace i když stručné to asi nebude tak se předem omlouvám za můj sloh.
S mužem o kterém vám budu psát říkejme mu třebas Roman jsem se seznámila ve svých 15 letech jemu tenkrát bylo 16 nejdříve jsem byli jen známí po té přátelé a pak jsme se spolu scházeli celkem dost pravidelně hned na úvod řeknu že je to blíženec možná to ledacos bude vysvětlovat nikdy se nechtěl vázat nebo spíše nikdy nechtěl být zaškatulkován jako ten zadaný a tak jsme se scházeli 2 roky 2 roky jsem hrála tu jeho hru nechodíme spolu ale dělali jsme věci jako každý normální fungující vztah scházeli jsme jak jsme jen mohli cestovali spolu všude možně spali jsme spolu řešili různé trable stáli při sobě... prostě vše to co ke vztahu patří ale nikdy neproběhlo to oficiální oslovení že spolu chodíme i přátele vždy upozorňoval větou : my spolu ale nechodíme... a všichni to brali spíše s rezervou a spojovali nás spolu...
Celé 2 roky jsem Romana milovala a byla od první chvíle přesvědčená že on je ten pravý...Ale bohužel je to hrozně komplikovaná osobnost každý den s ním byl zcela jiný jednou byl milující lichotící jak beránek totálně zamilovaný a druhý den přišla sprcha a byl mrzutý chladný odtažitý a takhle neustále furt dokola....jeden den se mnou plánoval budoucnost se vším všudy a druhý den se objevil vždy nějaký důvod který ho vrátil do reality a že vztahy jen bolí a jsou na nic a ve finále se všichni podvádějí a rozcházejí prostě emoční kolotoč jako blázen Protože jsem ho ale milovala a stále miluji brala jsem ho takového jaký je.
Bohužel mi ale začalo vadit, že jsme spolu už 2 roky a já stále nevím na čem jsem a už mi docházela trpělivost na to být nad věcí a trpělivá a tak jsme se ke konci začali dohadovat a já začala tlačit na pilu až se to celé nějak pokazilo on se úplně stáhnul a vztah jsme ukončili.
Po rozchodu jsme ale nedokázali být úplně bez sebe tak jsme zvolili přátelství já si po roce našla jiného přítele a měla jiný vztah s tím že Roman nedokázal pochopit že už mě nemůže kdykoliv obejmout líbat hladit, že jsme prostě zadaná... Musela jsem tedy kontakt s tím úplně utnout abych se mohla posunout dál ve vztahu s jiným, I Roman si našel přítelkyni. No ale co si budeme povídat druhý přítel byl velice hodný a milující přítel ale bohužel nepřekonal Romana a já po veškerém snažení milovat jiného jsem vztah ukončila...Opět přišel na scénu Roman ( který byl také po rozchodu) přátelství večeře sex atd. brala jsem to nezávazně a byla přesvědčená že Roman je prostě pro mě uzavřená kapitola a celkem se mi to i dařilo takže jsme opravdu byli dobří přátelé s výhodami. Ještě bych k tomu chtěla dodat že mi přišlo celkem vtipné jak po našem "rozchodu" všude mluvil o tom jak jsme spolu chodili 2 roky a jakej jsme měli vážnej vztah i přesto, že to v tu dobu nikdy nepřiznal a bránil se.
Po čase se objevil jiný muž, který se mi po dlouhé době velmi zamlouval a věřila jsem, že Romana dokáže překonat. Chtěla jsem si to na dobro s Romanem vyjasnit jak to je tedy mezi námi a svěřila jsem se mu že stále k němu hodně cítím, ale že mě hrozně zbržďuje a také že jsem poznala někoho kdo o mě jeví zájem a že se zdá být fajn. Na tož mi on řekl že mě má opravdu hrozně moc rád ale že už nám to jednou neklaplo že se lidi nemění a že i kdyby jsme to zkusili po druhé tak by to stejnak zas skončilo na tom samém. ( Štve mě že i po 7 letech si neuvědomě že jsme zestárli zmoudřeli prodělali pár jiných vztahů a určitě jsme vyspělejší než tenkrát v 15) řekl že jsem pro něj hrozně důležitá a cenná osoba a že je pro něj cennější mít mě jako přitele při sobě než to celé zahodit a nemít mě vůbec, na to jsem mu s brekem řekla že mě ale takhle ztrácí úplně protože to chci tím pádem ukončit a posunout se dál. Tohle ač nerad přijal a já dala šanci tomu druhému. Vztah to byl celkem fajn ze začátku jsem byla vážně šťastná a na Romana se mi podařilo celkem rychle a dobře zapomenout bohužel ani tento vztah neklapnul protože po pobláznění opět nepřišla láska a já opět cítila že ani tento muž nepředčil Romana a že nechci dál pokračovat ve vztahu s někým ke komu necítím ani zdaleka ne to co k Romanovi tenkrát a skončil rozchodem.... na chlapi jsem teda zcela zanevřela, rezignovala a měla období zaměřené sama na sebe studovala užívala si cestovala, byla v Americe, randila ale nikdy to nebylo aspoň minimálně takové jako u Romana.
No a momentálně jsem zase ve fázi kdy jsem opět v kontaktu s Romanem hlavně je to taky kvůli tomu že jsme ze stejné vesnice a máme stejné přátelé, které nás tak nějak opět svedli k sobě..
Opět se scházíme a opět jsme ve fázi kamarádi s výhodami je to vlastně stejné jako tenkrát opět mi tvrdí jak se nechce vázat já mu opět tvrdím jak se taky nechci vázat ale opět se mnou ale plánuje dovolenou výlety filmy kina večeře atd atd opět jsem v tom až po uši a opět jsou chvíle kdy potkat nás na ulici tak si každej řekne ježiš krásnej zamiloavnej pár a opět po těchto chvíli přijde zas ten skeptickej Roman kterej ochladne a začne mi připomínat že nemůžem spolu být že už to jednou neklaplo atd. atd.
Opravdu mu nerozumím a nevím jak dál pokračovat jednou mi řekne že ví že se jednou stejně vezmeme že jsem ta pravá a den na to se zas splaší a je protivnej aby mě odradil... Nevím jestli mu dát čas a být opatrná abych na něj netlačila a on zase roztál a přesvědčit ho o tom, že tenkrát jsme byli opravdu mladí a nezkušení a že teď jsme každý zase někde jinde a že by ten vztah byl zase úplně o něčem jiném a nebo to prostě vzdát protože nevím jestli na to budu mít zas sílu a nervy což si ale vůbec nedokážu ani představit protože si stále myslím že on je ten pravý a nechci žít s někým jiným, mít s ním rodinu,mít jistotu že mě miluje a vědět, že já ale kdysi milovala někoho víc jak jeho.

Tak toť vše, předem se moc omlouvám za ten sloh jen to vypovídá o mé zoufalosti a bezradnosti, budu moc ráda všem kdo se k tomu jakkoliv vyjádří btw. omlouvám se i za chyby snažila jsem se to psát co nejsrozumitelněji.
 
1. . .3456789. . .10
arrow
profile_image
Audry
od 7. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Valetta: Reaguji na maldenka:

Tak já měla naštěstí takovouhle zkušenost jen jednou a doufám, že i poslední! A to mě to semlelo v 25 letech, kdy už bych měla mít rozum

No já z toho dneska nemůžu pomálu ani usnout , a to celkově na jiné diskuze moc nereaguju, spíš jen tak listuju, když je čas, ale tento deníček mě zaujal.

Já z něj byla před tím taky pěkně hotová a nechtěla si připustit, že on to tak prostě nemá. Choval se ke mě stejně nevyzpytatelně jako se chová ten Roman k tobě a já mu to hltala i s navijákem. Dokonce, když jsem měla slabou chvíli, tak jsme si nechala vyložit karty a pak jsem psala do jiné diskuze toto: prý mezi námi nejsou dost silné energie, aby toto byl vztah na celý život a vztah nemá vůbec žádnou naději, že by mohl vydržet. Přítel to prý hluboko uvnitř cítí a proto to není ideální. Jsem z toho docela rozpačitá, protože, i když se Mes do aktuální situace úplně trefila, mám někde uvnitř pocit, že k sobě patříme, nedokážu si to vysvětlit. ..... ha ha

A dneska? Když to po sobě teď čtu, tak se tu chytám za hlavu Ani už nevím, jak se mi to podařilo, ale prostě jsem se pak už sekla, protože mi došlo, že to prostě nikam nevede a ani nepovede, a toho se držím do teď. Chlapec se sice občas připomene nějakou tou "zprávičkou", ale už nemám potřebu na to reagovat. Když se potkáme někde ve společnosti, pozdravím, prohodím s ním pár vět jak se má, ale přijde mi ještě divné s ním třeba kamarádsky blbnout jako s ostatníma a on má pak tu drzost za mnou přijít a stěžovat si, že ho nemám ráda a přehlížím ho...Tak nějak mi přijde, že se někde zasekl a myslí si, že mu tyhle jeho výstřelky ještě žeru, jenže já už jsem nějakou tu chvíli někde jinde, což mi dovoluje se nad tím povznést a zasmát se tomu

A vážně hrozně doufám, že se ti tohle také podaří. Protože to opravdu jde, jen musíš chtít a zbytečně se netrápit nad něčím, co prostě (pravděpodobně) nemá smyl

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Audry:
jako taky jsem si říkala ze bych šla ke kartářce ať to rozlouskne za mě A taky už chci v sobe najít ten rozum a silu a uz to nějak ukončit no ale zatím to proste tak necítím asi si musím ještě jednou pořádně s s ním natlouct abych dostala ten správný impuls nebo nechápu proč mi ho osud furt hází do cesty...jsem typický příklad že komu není rady.... a přitom si o sobě vážně myslím, že fakt nejsem až tak hloupá a naivní a ve většině případů chlapi hned prokouknu a dokážu si říct jako tohle fakt ne ale v tomhle případě se nepoznávám...

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

každopádně mě tahle zkušenost zaručeně kvalitně proškolí

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nečetla jsem celou diskusi, ale moje rada, stejně jako asi většiny holek tady, zní, prostě s Romanem přeruš nadobro veškerý kontakt, jinak se z toho začarovaného kruhu nikdy nedostaneš. Vím, že je to těžké a že je tak lákavé být asespoň kamarádi, ale hrozně si tím ubližuješ a blokuješ se pro další vztahy. Časem to přebolí a tobě už Roman nebude připadat jako osudový chlap. Držím palce, aby ses příště zamilovala šťastněji.
Ještě jedna věc, neber to prosím ode mě jako nějaké rýpání, to vážně nemám ve zvyku: Pokus se alespoň trochu zapracovat na svém písemném projevu. Je to vážně hodně špatné, kvůli tomu, že skoro nepoužíváš interpunkci, se to skoro nedá číst. Navíc mi to přijde jen jako nedbalost, protože ve větách, kde jsi na ní náhodou nezapomněla, ji máš více méně správně.

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Candy86:
dobře, polepším se

arrow
profile_image
Audry
od 7. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jo no, jak píšeš, my ti stejně můžeme milionkrát napsat, co si o tom myslíme, ale dokud to nedojde tobě samotný, tak s ním stejně nepohneš.

Přála bych Ti, aby ti to dopadlo, ale zatím nevím, nevím. Každopádně se drž a dej vědět, jak pokračujete

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Audry:
ne, já jsem za všechny názory a rady ráda, celkem jste mi dodaly sílu, odhodlání a otevřely jste mi zas o něco víc oči. Zítra s ním půjdu na tu sešlost, protože už to zrušit nemůžu, a pak se stáhnu do pozadí a pokusím se ho ignorovat, tak uvidíme třeba ho to k něčemu vyburcuje a když se mi bude ozývat jen na zaplnění víkendu, kdy nemá co dělat, tak to ukončuji.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To asi není až tak ojedinělé, jak by se mohlo zdát - mám něco podobného s ex. Tedy, ne že bych jej tak chtěla a on nechtěl, tam je to spíš naopak : on mne kontaktuje a přesvědčuje pořád ( už se mi tím za ta léta i zprotivil, což je dobře ) a já jsem přesvědčena, že s ním žít nedovedu a nechci a bez něj to prostě půjde a bude to super a free a bez koule u nohou - ale ouha, v porovnání s ním se mi všichni ostatní chlapi zdají škaredí, usedlí, nudně hodní, změkčilí, citliví, nezajímaví a zoufale průměrní. Je fakt, že o vztah ani příliš nestojím - jak zde už bylo napsáno, fakt jsou z toho jen problémy - přitom, když jsme spolu byli, tak jsem nebyla spokojená, vyhledávala jsem jak pracovní příležitosti na únik z domu, tak různé avantýry a říkala jsem si, že už bych měla mít věk na jakési zklidnění - no, to se nedostavilo, skončilo to tím, že jsem daleko od ČR a dvakrát za měsíc se po telefonu pohádám s ex, který má jednou pocit, že bychom se k sobě měli vrátit, že už oba máme víc roků, peněz i rozumu, než dřív a podruhé na mne zkouší řvát do telefonu, že jsem jej zničila a odkopla, že si nemůže uspořádat život a kdesi cosi - takže asi víc rozumu nemáme Domů mne to za takových okolností nastálo rozhodně netáhne, to je jasné.
Takže zakladatelko, dobrou noc a rozum do hrsti, jinak dopadneš jako já

Já bych to nepřisuzovala tolik znamení blížence, protože když, tak už to odpovídá na vodnáře. Sama jsem blíženec a mám ráda určitou volnost, dávám ji i partnerovi, ale když se blíženec zamiluje, tak je věrný a nemůže bez toho druhého žít. Spíše mi přijde, že ten kluk neví co chce a možná má i nějaké špatné vztahy v rodině nebo opravdu netuším s čím má takový problém. Vždycky přilezeš a on to ví. Jako v 16-ti jsem také potkala kluka kvůli kterému jsem dost vyváděla i když on na mě úplně kašlal a trvalo mi to nějaký čas na něj zapomenout. Jenže člověk dospěje a tyhle věci přejdou. Proto mě docela překvapuje, že jsi z něj tak hotová po dalších vztazích, po životě v cizině apod. řekla bych, že se moc upínáš na vzpomínky a žiješ z nějaké vášně. Ten kluk se prostě nechce vázat. Chce to mít otevřené. Chodila by jsi s někým u koho nikdy nemáš jistotu? Nikdy nevíš, jestli se jen tak nesebere a nezmizí? Trošku nad tím popřemýšlej a zkus jít dál. Nežij v minulosti a klidně bych se na tvém místě odstěhovala někam pryč..Vykašlala bych se na něj a dala šanci někomu jinému. Ztrácíš čas a ten kluk bude třeba do 30-ti pořád bez vztahu a možná i déle. Podle mě tě nemiluje. Kdyby tě miloval, tak se chová úplně jinak a rozhodně by tě nenechal jít za jiným chlapem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Maldenko, mně moc není jasné, proč by ses na tu slavnost a potažmo na Romana nemohla vykašlat (klidně na poslední chvíli)? Já si myslím, že bys udělala jedině dobře...a pro chlapce by to byla studená sprcha aspoň. Přece nejsi povinná mu zajišťovat doprovod, nejsi mu povinována konec konců vůbec k ničemu. Ať si bez Tebe poradí. Nehledě na to, že, jak jsem již psala, já bych se tedy před jeho širokou rodinou jako pouhá kamarádka, se kterou spí, producírovat nechtěla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na maldenka:

Madlenko, presne niečo také mám za sebou. Pomohla SMS " Chod do čerta! Ja na tvoje pubertálne hry nie som stavaná. Žiadam Ta uz ma nekontaktuj !"

a je klud a pre mna neskutočná úúúlava Váž si samu seba. Ak by ta chcel a chcel by byť s tebou tak Ti leží na rohožke pred dverami to mi ver !

arrow
profile_image
Morphik
od 4. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus se zamyslet. Lidi se moc nemění, jste sice starší, ale povaha člověka je víceméně neměnná. Ty si dovedeš představit, že tohle budeš trpět, řekněme dalších 8 let, abys pak zjistila, že tohle není vztah pro život? Přijde mi, že tě dost ovládá a kdo ví, třeba právě to se ti na něm líbí? Nechci ti kazit iluze, ale nevypadá to na "žili spolu šťastně až do smrti". Držím Ti palce ať si to vyřešíš a posuneš se někam dál

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jsem blíženec....myslím že rozhodně jiný nebude, myslím že časem se usadí a zklidní, ale náladovost, ta jistě zůstane...a pocit mít otevřené dveře se mu bude stále zamlouvat více..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ztrácíš čas a jednou budeš litovat,já takový vztah měla xx let a opravdu jsem ztratila tolik času...byla jsem stejně slepá a hloupá jako ty.
Naprosto stejný scénář,ale pokud by tě opravdu chtěl a miloval,už dávno by na vztah rád kývl.Jednou Tě složí to,až se opravdu zamiluje a Tebe totálně a drsně odstřihne,ale vlastně nic špatného neudělá,nejste partneři,to ty si to maluješ jinak,tak jak by sis to přála.,
On nemá důvod se měnit,proč,jemu to takhle vyhovuje a ty si na to vše přistoupila.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Suhlas. Nemiluje tě a asi ani nikdy nebude ty si pořád namlouváš jak je dokonalý. Přitom promiň ale děla z tebe akorát vola. A pak to přijde on opravdu najde tu kterou bude milovat a bude s ni chtít byt a ty pak zjistíš že ti uteklo třeba 15 let života s chlapem který te prostě nechtěl.

Je to tvůj život buď se vzmapatuješ a nebo to dopadne špatně. Hlavně ho nekontaktuj ví že tě má jistou jsi jeho loutka se kterou si hraje když pískne tak ty skočíš? To se ti vážně líbí?

1. . .3456789. . .10
 

Váš příspěvek

Co s ním?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené