Smazat

Co s ním?

Už si opravdu nevím rady s pro mě dost osudovým mužem, proto jsem se rozhodla o své situaci napsat a poprosit všechny kdo má chuť si pročíst můj sloh o radu a názory :-) Předem všem moc děkuji...

Pokusím se vás co nejstručněji a co nejvýstižněji uvést do mé situace i když stručné to asi nebude tak se předem omlouvám za můj sloh.
S mužem o kterém vám budu psát říkejme mu třebas Roman jsem se seznámila ve svých 15 letech jemu tenkrát bylo 16 nejdříve jsem byli jen známí po té přátelé a pak jsme se spolu scházeli celkem dost pravidelně hned na úvod řeknu že je to blíženec možná to ledacos bude vysvětlovat nikdy se nechtěl vázat nebo spíše nikdy nechtěl být zaškatulkován jako ten zadaný a tak jsme se scházeli 2 roky 2 roky jsem hrála tu jeho hru nechodíme spolu ale dělali jsme věci jako každý normální fungující vztah scházeli jsme jak jsme jen mohli cestovali spolu všude možně spali jsme spolu řešili různé trable stáli při sobě... prostě vše to co ke vztahu patří ale nikdy neproběhlo to oficiální oslovení že spolu chodíme i přátele vždy upozorňoval větou : my spolu ale nechodíme... a všichni to brali spíše s rezervou a spojovali nás spolu...
Celé 2 roky jsem Romana milovala a byla od první chvíle přesvědčená že on je ten pravý...Ale bohužel je to hrozně komplikovaná osobnost každý den s ním byl zcela jiný jednou byl milující lichotící jak beránek totálně zamilovaný a druhý den přišla sprcha a byl mrzutý chladný odtažitý a takhle neustále furt dokola....jeden den se mnou plánoval budoucnost se vším všudy a druhý den se objevil vždy nějaký důvod který ho vrátil do reality a že vztahy jen bolí a jsou na nic a ve finále se všichni podvádějí a rozcházejí prostě emoční kolotoč jako blázen Protože jsem ho ale milovala a stále miluji brala jsem ho takového jaký je.
Bohužel mi ale začalo vadit, že jsme spolu už 2 roky a já stále nevím na čem jsem a už mi docházela trpělivost na to být nad věcí a trpělivá a tak jsme se ke konci začali dohadovat a já začala tlačit na pilu až se to celé nějak pokazilo on se úplně stáhnul a vztah jsme ukončili.
Po rozchodu jsme ale nedokázali být úplně bez sebe tak jsme zvolili přátelství já si po roce našla jiného přítele a měla jiný vztah s tím že Roman nedokázal pochopit že už mě nemůže kdykoliv obejmout líbat hladit, že jsme prostě zadaná... Musela jsem tedy kontakt s tím úplně utnout abych se mohla posunout dál ve vztahu s jiným, I Roman si našel přítelkyni. No ale co si budeme povídat druhý přítel byl velice hodný a milující přítel ale bohužel nepřekonal Romana a já po veškerém snažení milovat jiného jsem vztah ukončila...Opět přišel na scénu Roman ( který byl také po rozchodu) přátelství večeře sex atd. brala jsem to nezávazně a byla přesvědčená že Roman je prostě pro mě uzavřená kapitola a celkem se mi to i dařilo takže jsme opravdu byli dobří přátelé s výhodami. Ještě bych k tomu chtěla dodat že mi přišlo celkem vtipné jak po našem "rozchodu" všude mluvil o tom jak jsme spolu chodili 2 roky a jakej jsme měli vážnej vztah i přesto, že to v tu dobu nikdy nepřiznal a bránil se.
Po čase se objevil jiný muž, který se mi po dlouhé době velmi zamlouval a věřila jsem, že Romana dokáže překonat. Chtěla jsem si to na dobro s Romanem vyjasnit jak to je tedy mezi námi a svěřila jsem se mu že stále k němu hodně cítím, ale že mě hrozně zbržďuje a také že jsem poznala někoho kdo o mě jeví zájem a že se zdá být fajn. Na tož mi on řekl že mě má opravdu hrozně moc rád ale že už nám to jednou neklaplo že se lidi nemění a že i kdyby jsme to zkusili po druhé tak by to stejnak zas skončilo na tom samém. ( Štve mě že i po 7 letech si neuvědomě že jsme zestárli zmoudřeli prodělali pár jiných vztahů a určitě jsme vyspělejší než tenkrát v 15) řekl že jsem pro něj hrozně důležitá a cenná osoba a že je pro něj cennější mít mě jako přitele při sobě než to celé zahodit a nemít mě vůbec, na to jsem mu s brekem řekla že mě ale takhle ztrácí úplně protože to chci tím pádem ukončit a posunout se dál. Tohle ač nerad přijal a já dala šanci tomu druhému. Vztah to byl celkem fajn ze začátku jsem byla vážně šťastná a na Romana se mi podařilo celkem rychle a dobře zapomenout bohužel ani tento vztah neklapnul protože po pobláznění opět nepřišla láska a já opět cítila že ani tento muž nepředčil Romana a že nechci dál pokračovat ve vztahu s někým ke komu necítím ani zdaleka ne to co k Romanovi tenkrát a skončil rozchodem.... na chlapi jsem teda zcela zanevřela, rezignovala a měla období zaměřené sama na sebe studovala užívala si cestovala, byla v Americe, randila ale nikdy to nebylo aspoň minimálně takové jako u Romana.
No a momentálně jsem zase ve fázi kdy jsem opět v kontaktu s Romanem hlavně je to taky kvůli tomu že jsme ze stejné vesnice a máme stejné přátelé, které nás tak nějak opět svedli k sobě..
Opět se scházíme a opět jsme ve fázi kamarádi s výhodami je to vlastně stejné jako tenkrát opět mi tvrdí jak se nechce vázat já mu opět tvrdím jak se taky nechci vázat ale opět se mnou ale plánuje dovolenou výlety filmy kina večeře atd atd opět jsem v tom až po uši a opět jsou chvíle kdy potkat nás na ulici tak si každej řekne ježiš krásnej zamiloavnej pár a opět po těchto chvíli přijde zas ten skeptickej Roman kterej ochladne a začne mi připomínat že nemůžem spolu být že už to jednou neklaplo atd. atd.
Opravdu mu nerozumím a nevím jak dál pokračovat jednou mi řekne že ví že se jednou stejně vezmeme že jsem ta pravá a den na to se zas splaší a je protivnej aby mě odradil... Nevím jestli mu dát čas a být opatrná abych na něj netlačila a on zase roztál a přesvědčit ho o tom, že tenkrát jsme byli opravdu mladí a nezkušení a že teď jsme každý zase někde jinde a že by ten vztah byl zase úplně o něčem jiném a nebo to prostě vzdát protože nevím jestli na to budu mít zas sílu a nervy což si ale vůbec nedokážu ani představit protože si stále myslím že on je ten pravý a nechci žít s někým jiným, mít s ním rodinu,mít jistotu že mě miluje a vědět, že já ale kdysi milovala někoho víc jak jeho.

Tak toť vše, předem se moc omlouvám za ten sloh jen to vypovídá o mé zoufalosti a bezradnosti, budu moc ráda všem kdo se k tomu jakkoliv vyjádří btw. omlouvám se i za chyby snažila jsem se to psát co nejsrozumitelněji.
 
1. . .678910
arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

gratulujem Ti!! len do toho znovu nespadni.... viem ako Ti je, ale časom to prebolí a ty si najdeš niekoho kto si Ta bude naozaj vážiť a zaslúži si Ťa!

arrow
profile_image
Morphik
od 4. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobře si udělala, gratuluju. Nebudeš ze sebe dělat prozatimní zábavu, než se najde nějakou "lepší"

arrow
Neprodává v Bazaru

Blahoželám !

arrow
Neprodává v Bazaru

Je vidět,že jsi chytrá baba!Drž se a mooc držím palce!!

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky všem vám moc děkuju

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na maldenka:
Taky zvedám palec a přeji hodně síly ve slabých chvilkách

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže odstrihnúť.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji maldenka: ale vážně si nemyslíte že jsou i tací muži, kterým to prostě jen dýl trvá než jim dojde, že tu opravdovou mají celou dobu vedle sebe

po 8 letech? jak dlouho chceš ještě čekat?

v této situaci si myslím, že je jedno jestli tě miluje nebo ne.. možná i ano, když říkáš, že se k tobě chová líp jak kdejakej svázanej chlap.. ale on už asi tyhle výkyvy má v povaze a je jen na tobě jestli to chceš snášet, protože si myslím, že by tohle dělal, i kdybyste spolu měli dítě.. navíc je přesvědčenej o tom, že lidi se neměněj, a že mezi vámi to už jednou neklapalo, tak to prostě klapat nebude, těžko ho přesvědčíš, když si tohle myslí

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji maldenka: holky všem vám moc děkuju

aha, takže diskuze nejspíš uzavřena promiň když to má víc stránek, tak čtu jen první stránku hodně štěstí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jak to dopadlo? Vydržela jsi? Docela by mě zajímal konec příběhu...

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Markét: no zatím se držím ale moc mi chybí :-/, přes den se mi stane tolik věcí co mi ho připomíná a co bych mu chtěla povědět a nějak teď nemám ani s kým trávit čas....o víkendu mi psal, že se mu tohle rozhodnutí vůbec nelíbí a že za mnou bude chodit do práce a všude, dokud si to zas nerozmyslím ( no nebyl za mnou ještě nikde )a včera mě chtěl vyšupat, abych neuschla tak jsem řekla, že jsem v práci, tak že po práci můžu a on že super, že se bude těšit...a hodinu před jsem to zrušila jednak proto, že mi on tohle dřív dělal běžně a jednak proto, že jsem si prostě řekla že konec tak napsal jen jo dobrý! ale je to na ***, někdy mám sto chutí se na to vykašlat a zase se sním bavit ale už o něj vůbec neusilovat protože mi chybí jako člověk a přítel což mi byl 8 let ale to už tu bylo tolikrát, že vím že bych skončila zase tam kde vždycky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na maldenka:
vydrž. Ještě je to moc krátká doba, je to čerstvé a je jasné, že za týden nejsi ze všeho venku.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já potřebovala 3 roky nevidět toho chlapa, abych pochopila, že už mi nechybí

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tonie: ježiš neděs mě

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

samozřejmě, že jsem žila dál ale po ty tři roky jsem si na něj občas (někdy častěji) vzpomněla a vzpomínala v takový to "ach jo, škoda, že se nemůžeme aspoň vidět", a na špatný věci s ním jsem samozřejmě nemyslela, jako bych je zapomněla, přitom občas to s ním byl horor a nechápu se, jak jsem mohla být s někým, kdo se nechtěl zamilovat, ač se ke mně zamilovaně choval.. no a teď vůbec netoužím ho vidět, nebo spíš mi to je jedno jestli ho v životě ještě někdy uvidím občas mi napíše, tak odepíšu, ale už je to čistě v kamarádské rovině.. když napíše, jak mi to teď sluší, tak už z toho nelítám v oblacích, ale je to jako by mi to řekl kde kdo jinej o koho nemám zájem

1. . .678910
 

Váš příspěvek

Co s ním?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené