Smazat

Co s ním?

Už si opravdu nevím rady s pro mě dost osudovým mužem, proto jsem se rozhodla o své situaci napsat a poprosit všechny kdo má chuť si pročíst můj sloh o radu a názory :-) Předem všem moc děkuji...

Pokusím se vás co nejstručněji a co nejvýstižněji uvést do mé situace i když stručné to asi nebude tak se předem omlouvám za můj sloh.
S mužem o kterém vám budu psát říkejme mu třebas Roman jsem se seznámila ve svých 15 letech jemu tenkrát bylo 16 nejdříve jsem byli jen známí po té přátelé a pak jsme se spolu scházeli celkem dost pravidelně hned na úvod řeknu že je to blíženec možná to ledacos bude vysvětlovat nikdy se nechtěl vázat nebo spíše nikdy nechtěl být zaškatulkován jako ten zadaný a tak jsme se scházeli 2 roky 2 roky jsem hrála tu jeho hru nechodíme spolu ale dělali jsme věci jako každý normální fungující vztah scházeli jsme jak jsme jen mohli cestovali spolu všude možně spali jsme spolu řešili různé trable stáli při sobě... prostě vše to co ke vztahu patří ale nikdy neproběhlo to oficiální oslovení že spolu chodíme i přátele vždy upozorňoval větou : my spolu ale nechodíme... a všichni to brali spíše s rezervou a spojovali nás spolu...
Celé 2 roky jsem Romana milovala a byla od první chvíle přesvědčená že on je ten pravý...Ale bohužel je to hrozně komplikovaná osobnost každý den s ním byl zcela jiný jednou byl milující lichotící jak beránek totálně zamilovaný a druhý den přišla sprcha a byl mrzutý chladný odtažitý a takhle neustále furt dokola....jeden den se mnou plánoval budoucnost se vším všudy a druhý den se objevil vždy nějaký důvod který ho vrátil do reality a že vztahy jen bolí a jsou na nic a ve finále se všichni podvádějí a rozcházejí prostě emoční kolotoč jako blázen Protože jsem ho ale milovala a stále miluji brala jsem ho takového jaký je.
Bohužel mi ale začalo vadit, že jsme spolu už 2 roky a já stále nevím na čem jsem a už mi docházela trpělivost na to být nad věcí a trpělivá a tak jsme se ke konci začali dohadovat a já začala tlačit na pilu až se to celé nějak pokazilo on se úplně stáhnul a vztah jsme ukončili.
Po rozchodu jsme ale nedokázali být úplně bez sebe tak jsme zvolili přátelství já si po roce našla jiného přítele a měla jiný vztah s tím že Roman nedokázal pochopit že už mě nemůže kdykoliv obejmout líbat hladit, že jsme prostě zadaná... Musela jsem tedy kontakt s tím úplně utnout abych se mohla posunout dál ve vztahu s jiným, I Roman si našel přítelkyni. No ale co si budeme povídat druhý přítel byl velice hodný a milující přítel ale bohužel nepřekonal Romana a já po veškerém snažení milovat jiného jsem vztah ukončila...Opět přišel na scénu Roman ( který byl také po rozchodu) přátelství večeře sex atd. brala jsem to nezávazně a byla přesvědčená že Roman je prostě pro mě uzavřená kapitola a celkem se mi to i dařilo takže jsme opravdu byli dobří přátelé s výhodami. Ještě bych k tomu chtěla dodat že mi přišlo celkem vtipné jak po našem "rozchodu" všude mluvil o tom jak jsme spolu chodili 2 roky a jakej jsme měli vážnej vztah i přesto, že to v tu dobu nikdy nepřiznal a bránil se.
Po čase se objevil jiný muž, který se mi po dlouhé době velmi zamlouval a věřila jsem, že Romana dokáže překonat. Chtěla jsem si to na dobro s Romanem vyjasnit jak to je tedy mezi námi a svěřila jsem se mu že stále k němu hodně cítím, ale že mě hrozně zbržďuje a také že jsem poznala někoho kdo o mě jeví zájem a že se zdá být fajn. Na tož mi on řekl že mě má opravdu hrozně moc rád ale že už nám to jednou neklaplo že se lidi nemění a že i kdyby jsme to zkusili po druhé tak by to stejnak zas skončilo na tom samém. ( Štve mě že i po 7 letech si neuvědomě že jsme zestárli zmoudřeli prodělali pár jiných vztahů a určitě jsme vyspělejší než tenkrát v 15) řekl že jsem pro něj hrozně důležitá a cenná osoba a že je pro něj cennější mít mě jako přitele při sobě než to celé zahodit a nemít mě vůbec, na to jsem mu s brekem řekla že mě ale takhle ztrácí úplně protože to chci tím pádem ukončit a posunout se dál. Tohle ač nerad přijal a já dala šanci tomu druhému. Vztah to byl celkem fajn ze začátku jsem byla vážně šťastná a na Romana se mi podařilo celkem rychle a dobře zapomenout bohužel ani tento vztah neklapnul protože po pobláznění opět nepřišla láska a já opět cítila že ani tento muž nepředčil Romana a že nechci dál pokračovat ve vztahu s někým ke komu necítím ani zdaleka ne to co k Romanovi tenkrát a skončil rozchodem.... na chlapi jsem teda zcela zanevřela, rezignovala a měla období zaměřené sama na sebe studovala užívala si cestovala, byla v Americe, randila ale nikdy to nebylo aspoň minimálně takové jako u Romana.
No a momentálně jsem zase ve fázi kdy jsem opět v kontaktu s Romanem hlavně je to taky kvůli tomu že jsme ze stejné vesnice a máme stejné přátelé, které nás tak nějak opět svedli k sobě..
Opět se scházíme a opět jsme ve fázi kamarádi s výhodami je to vlastně stejné jako tenkrát opět mi tvrdí jak se nechce vázat já mu opět tvrdím jak se taky nechci vázat ale opět se mnou ale plánuje dovolenou výlety filmy kina večeře atd atd opět jsem v tom až po uši a opět jsou chvíle kdy potkat nás na ulici tak si každej řekne ježiš krásnej zamiloavnej pár a opět po těchto chvíli přijde zas ten skeptickej Roman kterej ochladne a začne mi připomínat že nemůžem spolu být že už to jednou neklaplo atd. atd.
Opravdu mu nerozumím a nevím jak dál pokračovat jednou mi řekne že ví že se jednou stejně vezmeme že jsem ta pravá a den na to se zas splaší a je protivnej aby mě odradil... Nevím jestli mu dát čas a být opatrná abych na něj netlačila a on zase roztál a přesvědčit ho o tom, že tenkrát jsme byli opravdu mladí a nezkušení a že teď jsme každý zase někde jinde a že by ten vztah byl zase úplně o něčem jiném a nebo to prostě vzdát protože nevím jestli na to budu mít zas sílu a nervy což si ale vůbec nedokážu ani představit protože si stále myslím že on je ten pravý a nechci žít s někým jiným, mít s ním rodinu,mít jistotu že mě miluje a vědět, že já ale kdysi milovala někoho víc jak jeho.

Tak toť vše, předem se moc omlouvám za ten sloh jen to vypovídá o mé zoufalosti a bezradnosti, budu moc ráda všem kdo se k tomu jakkoliv vyjádří btw. omlouvám se i za chyby snažila jsem se to psát co nejsrozumitelněji.
 
arrow
profile_image
Otherside
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Držím palce, ať to vydržíš a už to zůstane uzavřené.
Také jsem měla takového svého Romana a 5 let byl pro mě ideál, nechala jsem sebou vorat, bezmezně jsem ho milovala, žila jsem několik dní z toho, když mi jenom napsal... No, naštěstí mě to pak přešlo a i díky tomu si dokážu opravdu vážit současného přítele.
I z toho co jsi psala je zřejmé, že si ho moc idealizuješ, ale to je bohužel normální. Z mé zkušenosti doporučuji úplně přerušit kontakt, protože setrvávat v takovém "vztahu" ti akorát ubírá energii a šance na jakýkoliv další spokojený vztah.

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

DĚKUJU holky fakt teď mi ještě posílal nějakou kuchyň že se mu líbí, a že si takovou musíme pořídit tak jsem mu napsala co nepochopil na tom, že sem řekla že je konec a že sem si ho vymazala z fb a on jestli to teda myslím fakt vážně a jestli se z toho třebas jen nevyspim tak jsem to ještě rozebírali a psal, že je mladý a nevyblbej a že měl defakto jen mě a že stále čeká, že přijde ještě lepší než sem byla já, nebo že si aspoň musí projít více vztahama blá blá blá... takže přesně jak to tady už některá z vás zmiňovala třískám si hlavou o stůl že jsem blbka no tak jsem mu popřála hodně štěstí v hledání a zablokovala ho úplně... jsem na sebe pyšná a vám všem tady vděčná a kdyby si náhodou uvědomil že mě fakt chce tak mu to dám sakra sežrat ať si zabojuje a snaží ale v to už ani nějak nedoufám spíše se těším už na toho pravého, který teď někde něco něco dělá

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na maldenka: super, jsi dobrá a vydrž to, tyhle dveře zavři ať můžeš otevírat nové, další...

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přidávám se k holkám, jsi borkyně Hodně štěstí!

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky fakt vám děkuju bez vás bych to nedala a neodhodlala se, pomohlo mi, že jste mi upřímně psaly, že jsem naivka, hloupá bez hrdosti atd. to je prostě něco, co sama hrozně odsuzuji u jiných slečen, které se sebou nechají vorat, a nikdy jsem takhle nechtěla dopadnout a došlo mi že odsuzuji holky a ve finále jsem taky taková, tak sem si řekla, že to teda fakt ne, není nic horšího než ze sebe dělat blbku,za to nestojí žádný chlap, fakt jsem vám všem vděčná

arrow
Neprodává v Bazaru

Klobouk dolů před Tebou! Přeji Ti, ať ten další (ten Pravý) stojí za to!

Vidíš, teď tím, jak ti zase posílá nějakou kuchyň jenom potvrzuje, že je to fakt troufalý blbeček, co se na Tebe akorát snaží uplatňovat triky, na které většina holek slyší. Tak mu ukaž, že Tebe už takhle oblbovat nemůže

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ashakiran:
děkuji teď si ale nejspíš dám od chlapů zas na čas pokoj, ať si mě ten pravej najde sám a Romanovi už nic ukazovat nebudu, už na to nemám sílu chuť a ani nervy...až mě to popadne vrátím se sem přečtu si vaše komenty a myslím, že to mě vždy zaručeně probere

arrow
Neprodává v Bazaru

To je fajn

Cituji maldenka: Romanovi už nic ukazovat nebudu

Myslela jsem to tak, že mu máš "ukázat" naprostou a definitivní ignorací. Ze zkušenosti vím, že ať někdo otravuje sebevíc (jako např. on teď s tou kuchyní), tak když budeš v jeho ignorování důsledná, tak to přestane bavit i ty nejvytrvalejší A o to tu jde, abys měla od něj už konečně nadobro pokoj.

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ashakiran: Amen

arrow
profile_image
Audry
od 7. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji maldenka: a že stále čeká, že přijde ještě lepší než sem byla já

...a tebe celou dobu oblboval a držel si Tě, kdyby náhodou lepší nepotkal, tak aby měl aspoň něco .

O to víc, buď ráda, že už ses ho zbavila, nebo na tom aspoň pracuješ

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Audry:

To teda, tímhle výrokem by z toho maldenka měla být vyléčená nadobro, protože tahle hláška tedy skutečně stojí za to... Na vlastní oči jsi se přesvědčila, za co tě měl...

arrow
profile_image
Audry
od 7. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Audry: Tuhle jsem se ptala jednoho svýho kamaráda, který taky vede takový (ne)vztah s jednom slečnu, proč s ní vlastně není, když jí má rád a rozumí si s ní a on na to odpověděl "no to je jednoduchý, protože si myslím, že najdu ještě lepší"

Je to přesně tak, jak mi pověděl ten kamarád, věděl, o čem mluví Hlavně, kdyby jí miloval, tak by nepotřeboval hledat lepší, ale byla by pro něj ta nejlepší ze všech.

arrow
profile_image
maldenka
od 27. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Audry: přesně tak

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na maldenka:
Čeká, že přijde lepší ? Ať si čeká. Jseš dobrá, drž se a hodně štěstí

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty jo, fakt čumím.Nevěřila jsem, že si diskuzi vezmeš k srdci. Dobře mu tak blbečkovi!

 

Váš příspěvek

Co s ním?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené