Smazat

Dívka, 16, prej má moc kůry mozkový a často slýchá, že lepší jsou holky tuctový.

Stává se aneb někdy potřebujete někoho, kdo poradí. Je mi 16 a nikdy jsem neměla kluka. Od okolí slýchám to, co většina tady. Měla bys. Nemám problém se vzhledem, ale s tím, že kluci kolem mě si radši vyberou někoho, kdo pro ně na prvnim rande udělá věci,co já ne. Hrozně ráda bych tak nějak věděla, že nejsem sama. c:

Ahoj, možná to bude zní jako cliché, ale jako hodně holek, co tady píšou, je mi 16 a jsem bez kluka. (a vždycky jsem byla.) Jsem na jednom pr. gymnáziu, mám skvělý výsledky, jsem chytrá a podle okolí í víc, jak průměrně hezká. Ale mám trochu problém. Když už se mi někdo líbil, dostala jsem odpovědi jako že "Jseš na mě prostě moc chytrá" , "Jsi hrozně fajn,ale..."

Kluci mi prostě dali jasně najevo, že hledají holku, která by jim bez otázek poskytla pár "věcí" . Hodně od okolí slýchám, že kluci mají rádi, když holka taky někdy dělá, že něco neví, kluk pak má větší jistotu. Jednou už to vypadalo na vztah, byl starší,ale nakonec to nevyšlo. Když už se mi líbí kluk, kterej je fajn, sympatickej, chytrej, vždycky si vybere holku, která je obecně řečeno (a neberte to špatně c trochu hloupější, směje se všem jeho vtipům a já už jsem z toho někdy vážně smutná.

Mám hrozně moc fajn kamarádů, nemám problém se bavit s klukama, ale nerada ze sebe dělám hloupou.

Okolí mi tak nějak začalo nutit to, že když je ti šestnáct a nemáš kluka, je něco špatně. A já tomu pomalu někdy začínám věřit. Máte někdo něco podobnýho?
 
arrow
profile_image
menzja
od 26. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nevím, možná bys ze sebe neměla dělat moc chytrou Naopak bych řekla, že muže odrazují tupé ženy, ale pokud ze sebe dotyčná dělá intelektuálku, tak ten úspěch také nebývá příliš slavný . Já sama mám dobré výsledky a znám spoustu holek, které jsou opravdu chytré, před muži se chovají přirozeně- ne jako hloupé pipky - a se seznámením problém nemají.. Pak znám jednu holčinu, která má také samé jedničky, jenže je tak nafrněná, že je to bohužel nesnesitelné. Známky tedy neznamenají všechno a chce to i určitou dávku sociální inteligence.. Třeba tohle není přesně tvůj případ, nechci se tě nijak dotknout, chápu, že ti je šestnáct, ale říct o sobě, že mám moc kůry mozkové mi připadá přinejmenším trapné.. Je hezké, že si věříš, ale pokud jsi opravdu chytrá, tak to na tobě okolí pozná samo a nemusíš to o sobě prohlašovat..

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemyslím si, že zakladatelka ze sebe dělá extrémně chytrou. Jen si hold myslí, že kluci dávjí přednost raději pipinám, které dostanou hned do postele než normální holku, která má své hranice.
Jinak nezoufej 16 není žádný věk.Randění si ještě užiješ až až. Buď taková jaká si a určitě časem potkáš kluka, kterému se bude líbít to, že nedáš hned tak někomu na počkání, a nechováš se jako husička.

Když jsi chytrá většinou tě to nutí někoho oslňovat tím, že hodně víš, máš všeobecný přehled nebo už je to prostě zvyk občas někoho opravit, nebo dávat často najevo svůj vlastní názor...
Já třeba působím chytře a přesto nemám problém s chlapama, protože občas dám najevo, že sis něčím fakt neporadím a potřebuju k tomu přece to stráááášně chytréééé a mužné pohlaví

Prostě se vedle tebe kluci cítí méněcenně, to je všechno Jste ve věku, kdy oni potřebujou neustálé ujišťování, že jsou to kingové a pokud se tak necejtěj, jdou jinam, nebo z toho vycouvaj... proto musej být ženy mazané a vědět, že občas ze sebe udělat bezbrannou dívku v nesnázích (ne přímo hloupou) je někdy mnohonásobně víc...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak jako poskytla pár "věcí"? To jsou dneska výrazy, to za nás snad ani nebylo. Hele klid, není kam chvátat, nevím o žádné povinnosti mít v 16ti kluka a pořád nechápu, proč ostatní řeší, jestli jsi máš a proč nemáš - komu je co po tom? Zřejmě máš velké sebevědomí, řekla bych. Což není špatný, ale nic se nemá přehánět. Jistě narazíš na někoho, kdo tě ocení takovou, jaká jsi (16tiletí vrstevníci to ale nebudou). A jinak ten nadpis je úplně parádní, to se povedlo

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Thinwiel: Když jsi chytrá většinou tě to nutí někoho oslňovat tím, že hodně víš, máš všeobecný přehled nebo už je to prostě zvyk občas někoho opravit, nebo dávat často najevo svůj vlastní názor...

... opravuji : když si připadáš chytrá. Když jsi opravdu chytrá, tak to neděláš
No tak co, já bych z toho takovou tragédii nedělala. Na ujišťování docela průměrných chlapů, jací jsou borci, máš ještě čas, teď ti je 16, tak buď sama sebou Kluci, kteří ti dají jasně najevo, že hledají holku, která jim bez otázek poskytne pár "věcí" , jak píšeš, nestojí za větší pozornost.

Cituji dadabus: když si připadáš chytrá. Když jsi opravdu chytrá, tak to neděláš

Ano ano, souhlasím... Jinak je jasné, že se tyhle věci řeší jinak, když ti je 16 a jinak, když ti je kolem třiceti a jsi svobodná

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Thinwiel: když ti je kolem třiceti a jsi svobodná

no já bych tragédii nedělala ani tady z toho ....

arrow
Neprodává v Bazaru

Počkal bych si.. chytré holky to rozjíždí až na VŠ

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, jak to dneska chodí mezi 16ti letýma, ale rozhodně máš spoustu času na to, aby sis lámala hlavu, že ještě nemáš kluka. Já svůj první pořádnější vztah začala ve 22ti a nemám pocit, že by mi něco uteklo. Možná, že v 16ti kluci ještě nejsou připravení na vztah a leda by ses trápila.

Jak psala Thinwiel, chlap si prostě potřebuje připadat jako frajer a hrdina. A když mu to dopřeješ, neubírá to nic na tvém "lesku" a neznamená to, že ty budeš za tu hloupější. Zároveň bys ani neměla dávat najevo, jak jsi chytřejší. Můžeš ho požádat o pomoc s drobnostmi (je vyšší, může ti něco podat např., poradit při výběru v restauraci, jistě bude mít přehled o jiných věcech než ty, nebo projevíš obdiv k tomu co dělá, např. sport, má kapelu, cokoliv - i když to není tvůj šálek, vždycky je dobře, že se něčemu věnuje..) To tě přeci nijak neshazuje a navíc tebe bude někdo obskakovat, protože si bude připadat žádoucí. Chlapi potřebují vidět, že je ženská "potřebuje". (nikoli že na něm citově visí)

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děvče, já se tě nechci dotknout, ale nějak mi nesedí, že by si opravdu chytrá holka nechala vnutit, že "je něco špatně", když v 16 nemá kluka.

Chytrá holka by snad měla vědět, že není, ne?

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Johannka:

arrow
profile_image
Sněžná sova
od 22. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na menzja: Hlavně buď sama sebou...jen blbej kluk chce hloupou holku. V žádném případě nic neuspěchej, čeká tě nádherné dospívání. Myslím si, že každá chytrá holka nakonec pochopí, že ti mladí klučinové, kterým jde ,teda někdy" jenom o jedno, vlastně taky hledají a zkouší jestli jsou atraktivní a žádání. Chápu, že se ti zdá, když nemáš kluka v šestnácti, že je něco špatně, ale fakt není...pochop není, raději až ve třiceti, ale ať to stojí za to ...Vždyť po gymplu půjdeš určitě na VŠ, víš kolik tam bude krásných , mladých a někdy i chytrých kluků....bože holka , život je tak nádhernej a dlouhej...nikam nespěchej a hlavně do ničeho se nenuť, všechno má svůj čas, Ingrid.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak v první řadě rozhodně rozlišuj mezi tím, jestli nějaký kluk s danou holkou chodí, nebo jestli jí má jenom na sex a z povinnosti jí zve na kafíčka a povídá si s ní, protože to jsou holt takové nepříjemné věci, které musí kluk udělat, aby mu podržela.

Nevím kde se s těma klukama snažíš seznamovat, on opravdu může být problém v tom, že jsou intelektuálně "pod tvojí úroveň" a to by stejně nedělalo dobrotu. Odhaduji že o spolužáky nepůjde, s tím jaký je na gymnáziích přebytek holek?

V podstatě souhlasím s tímhle:

Cituji Thinwiel: Když jsi chytrá většinou tě to nutí někoho oslňovat tím, že hodně víš, máš všeobecný přehled nebo už je to prostě zvyk občas někoho opravit, nebo dávat často najevo svůj vlastní názor...

ale ještě bych dodala, že jsou lidé, kteří jsou na tom s všeobecným přehledem tak špatně, že to prostě dál nejde, např. když někomu řekneš že jsi z Jihlavy a on odpoví že má babičku hned vedle, v Mělníku. Což, pokud se seznamuješ třeba v nějakém sportovním klubu nebo na taneční zábavě, se klidně může stát.
Takže pokud jde o tohle, tak na to můžeš v klidu zapomenout s tím, že se prostě jen seznamuješ na špatném místě, že tohle místo na seznamování není (mimochodem diskotéky apod. bych jako místo na seznamování nedoporučila ani dívkám méně inteligentním).

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: .Znám chytrý lidi, který jsou normální, ale taky jsme měli ve škole chytrou holku, která prostě to dávala strašně najevo. Třeba při matice když jí nikdo nechápal tak ona všem vpálila jak je to primitvní pak se s ní nikdo nechtěl bavit. Někdo se k ní přišel poradit a ona: No jo tak já ti s tim pomůžu dyt' je to jak pro blbce...

Tak tady nejde ani tak o to že dávala najevo jak je chytrá, jako o to, že ponižovala lidi kolem sebe. To už ani nesouvisí s chytrostí, stejně tak by mohla méně inteligentní, ale manuálně zručná holka říkat: "Ukaž, já ti ten knoflík přišiju když máš obě hnáty levý."

Cituji LadyMiss: To, že si uděláš ze sebe srandu nebo se zasměješ nějakýmu vtipu neznamená, že si hloupá.

Tady si nejsem jistá co ta věta v původním příspěvku přesně vyjadřuje, ale pokud se někdo směje JAKÉMUKOLI vtipu který udělá šestnáctiletý kluk, tak to je většinou projev podlézavosti. Samozřejmě začít mu jak paní učitelka vykládat že takovýhle vtip o pedofilech nebo týrání zvířat apod. je nechutný je nesmyslné, stačí vyjádření ve smyslu "to už je na mě moc brutální, tomu se nemůžu smát" nebo "jejda, takovýhle obrázky už mi neposílej, pak z toho budu mít noční můry".

Ale myslím - jak jsou ti chlapi trochu opožděnější, víme? - že v tomhle věku má pořád zájem o vztah jen menšina kluků (myšleno opravdu o vztah, ne "potřebuju nějakou holku, abych s ní vyzkoušel ten sex"), takže není moc velký výběr, a hlavně není dost kluků pro všechny zájemkyně.

 

Váš příspěvek

Dívka, 16, prej má moc kůry mozkový a často slýchá, že lepší jsou holky tuctový.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené