Smazat

Dívka, 16, prej má moc kůry mozkový a často slýchá, že lepší jsou holky tuctový.

Stává se aneb někdy potřebujete někoho, kdo poradí. Je mi 16 a nikdy jsem neměla kluka. Od okolí slýchám to, co většina tady. Měla bys. Nemám problém se vzhledem, ale s tím, že kluci kolem mě si radši vyberou někoho, kdo pro ně na prvnim rande udělá věci,co já ne. Hrozně ráda bych tak nějak věděla, že nejsem sama. c:

Ahoj, možná to bude zní jako cliché, ale jako hodně holek, co tady píšou, je mi 16 a jsem bez kluka. (a vždycky jsem byla.) Jsem na jednom pr. gymnáziu, mám skvělý výsledky, jsem chytrá a podle okolí í víc, jak průměrně hezká. Ale mám trochu problém. Když už se mi někdo líbil, dostala jsem odpovědi jako že "Jseš na mě prostě moc chytrá" , "Jsi hrozně fajn,ale..."

Kluci mi prostě dali jasně najevo, že hledají holku, která by jim bez otázek poskytla pár "věcí" . Hodně od okolí slýchám, že kluci mají rádi, když holka taky někdy dělá, že něco neví, kluk pak má větší jistotu. Jednou už to vypadalo na vztah, byl starší,ale nakonec to nevyšlo. Když už se mi líbí kluk, kterej je fajn, sympatickej, chytrej, vždycky si vybere holku, která je obecně řečeno (a neberte to špatně c trochu hloupější, směje se všem jeho vtipům a já už jsem z toho někdy vážně smutná.

Mám hrozně moc fajn kamarádů, nemám problém se bavit s klukama, ale nerada ze sebe dělám hloupou.

Okolí mi tak nějak začalo nutit to, že když je ti šestnáct a nemáš kluka, je něco špatně. A já tomu pomalu někdy začínám věřit. Máte někdo něco podobnýho?
 

Cituji EleanorWoods: Nicméně měl by asi hledat starší holky, ne?

Ano měl...a tím se dostáváme opět k tématu.....není to žádný don chuan a balit holky v jeho věku se mu moc nedaří...mimo to bydlí s rodiči a finančně na tom není nic moc, takže mu jaksi "na chvíli" vyhovuje slečna, která se do něj "bezhlavě" zamilovala a je štěstím bez sebe, když ji pod stromeček dá růžovou svíčku ve tvaru srdce (ne, že bych tam já musela mít diamanty a kabelky LuisVuittonové, ale chápeme se, ne?)...Brát si ji nechce, ale na odreagování a zvednutí sebevědomí mu asi dobrá bude....i když si nemají moc o čem povídat.......
Takže pro zakladatelku příklad, proč radši čekat na někoho na úrovni a až sama uzná za vhodné

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: tak to řeší skákáním z postele do postele v mylné představě " čím víc mám naskákáno, tím jsem větší krasavice "

To mi připomnělo jednu diskuzi tady, kde nějaká slečna psala, že už spala s xxxxx chlapama, a to tedy znamená, že je chtěná a že ostatní, které tolik chlapů neměly, tak jsou nechtěné a jen závidí

Cituji MarianaK: je chtěná

No kdo by nechtěl přístupnou vaginu? Ty známe. Chlapi na ní mají místo v telefonu s poznámkou DÁ. Pak přijede kamarád a rád by si vrznul, tak obvoláme slečny s poznámkou DÁ a ty ihned přijedou, protože jim v hlavně svítí světélko : JSEM CHTĚNÁ za týden dotyčná pošle MMS s nahou fotkou, aby dotyčný nezapomněl komu se má ozvat a když to nezabere, tak rovnou video a když ani to nezabere, tak přijdou výčitky o zneužití..

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak už jsem si vzpomněla, ve které diskuzi zazněly tyto názory

Cituji Juicy_Love: pokud to chceš vědět, je mi 19 let a v mé posteli bylo ještě více jak 30 partnerů. A ano, nestydím se za to, protože je to známka toho, že jsem žádaná a chtěná.

Cituji Juicy_Love: A prosím tě, ono třeba v 17 být pannou taky o něčem svědčí. To radši budu d*vka v 19ti.

Cituji Juicy_Love: Asi jsem zapoměla napsat, že to byli HEZCÍ kluci, kteří si vybírají kterou si vezmou do postele. Takže ano, můžete mít 30 chlapů, ale s nadváhou takové kluky jako jsem měla já v posteli budeš mít těžko.

Takže jsem opravdu ráda, že se najdou holky, které to mají v hlavě srovnané a nemají názory jako slečna v diskuzích Strach z Aids nebo Sex s kamarádčiným přítelem. Pokud jsi chytrá, hezká, nechováš se jako lehká děva, tak se o tebe ještě chlapi poperou, jen asi ne kluci ve tvém věku, kteří momentálně mají mozek v kalhotách

EDIT: + ještě jako bonus jedna z tématu o Aids

Cituji Juicy_Love: A když chci s někým spát a přitahuje mě, tak opravdu před tím nepřemýšlím nad tím, jakou měl asi v posteli přede mnou. Je mi to ukradené a ještě abych přemýšlela nad tím, jestli náhodou ona nebyla nakažená a jestli on je v pořádku. To bych už asi nemohla spát s nikým podle toho co tu čtu.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A moc se mi líbí jedna věta, kterou v diskuzi někdo použil: "Po levném a dostupném zboží skočí každej".. Tak se hlavně nenech ovlivnit a nebuď taky tím "levným zbožím".

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Dneska mají takové ty jednodušší mladé holky problémy ohledně sebevědomí samy se sebou, poněvaž se jim všude vnucuje komerční kult nedostižné dokonalosti - tak to řeší skákáním z postele do postele v mylné představě " čím víc mám naskákáno, tím jsem větší krasavice "

Já jsem si všimla, že mladé (řekněme 15-20 let) holky jsou často terčem keců typu "to je ubožačka, v sedmnácti je panna" a "chudinko, už dlouho jsi neš...., co?" ze strany chlapů, kteří se v nich snaží vyvolat dojem, že sehnat si nějakého sexuálního partnera je vlastně výkon, a že by žena měla být vděčná za to, že je někdo ochotný se obětovat a vyspat se s ní.
Bohužel, kolikrát jim to funguje

Doporučila bych návštěvu nějaké internetové seznamky, kde každá mladá holka zjistí, že pokud bude chtít, tak za ní ještě dnes večer přijede dvacet chlapů, a polovina z nich bude ochotná platit.

Nebo stačí položit si dvě otázky:
- existují podniky, kde ženy nabízejí mužům sexuální služby za úplatu?
- existují podniky, kde muži nabízejí ženám sexuální služby za úplatu?

Cituji MiaMia: Nebo stačí položit si dvě otázky:
- existují podniky, kde ženy nabízejí mužům sexuální služby za úplatu?
- existují podniky, kde muži nabízejí ženám sexuální služby za úplatu?

JJ a o tom to je. Po ženských se chce určitá dokonalost. Ženy dříve tolik v životě nesoupeřily a co se týkalo vztahů, tak se chlap otáčel, aby dosáhl svého cíle. Bohužel za chování některých mužů si mohou ženy, které dávají všechno jen tak a komukoli a dokonce si myslí, že tak je to správné a pak to jede jako na páse. Když je jedna holka jiná (jako tady zakladatelka), tak má na výběr. Buď jít s davem a nebo se odlišovat a tím být o něco zajímavější.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

prosím ťa.... máš len 16 ja som svoj prvý vzťah mala v 17,5 roku ...... trval 2 roky.... moja sesternica má 20 a vážny vzťah ešte nemala a žiaden vlak jej neuteká anii nestresuje ))

 

Váš příspěvek

Dívka, 16, prej má moc kůry mozkový a často slýchá, že lepší jsou holky tuctový.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené