Smazat

Dívka, 16, prej má moc kůry mozkový a často slýchá, že lepší jsou holky tuctový.

Stává se aneb někdy potřebujete někoho, kdo poradí. Je mi 16 a nikdy jsem neměla kluka. Od okolí slýchám to, co většina tady. Měla bys. Nemám problém se vzhledem, ale s tím, že kluci kolem mě si radši vyberou někoho, kdo pro ně na prvnim rande udělá věci,co já ne. Hrozně ráda bych tak nějak věděla, že nejsem sama. c:

Ahoj, možná to bude zní jako cliché, ale jako hodně holek, co tady píšou, je mi 16 a jsem bez kluka. (a vždycky jsem byla.) Jsem na jednom pr. gymnáziu, mám skvělý výsledky, jsem chytrá a podle okolí í víc, jak průměrně hezká. Ale mám trochu problém. Když už se mi někdo líbil, dostala jsem odpovědi jako že "Jseš na mě prostě moc chytrá" , "Jsi hrozně fajn,ale..."

Kluci mi prostě dali jasně najevo, že hledají holku, která by jim bez otázek poskytla pár "věcí" . Hodně od okolí slýchám, že kluci mají rádi, když holka taky někdy dělá, že něco neví, kluk pak má větší jistotu. Jednou už to vypadalo na vztah, byl starší,ale nakonec to nevyšlo. Když už se mi líbí kluk, kterej je fajn, sympatickej, chytrej, vždycky si vybere holku, která je obecně řečeno (a neberte to špatně c trochu hloupější, směje se všem jeho vtipům a já už jsem z toho někdy vážně smutná.

Mám hrozně moc fajn kamarádů, nemám problém se bavit s klukama, ale nerada ze sebe dělám hloupou.

Okolí mi tak nějak začalo nutit to, že když je ti šestnáct a nemáš kluka, je něco špatně. A já tomu pomalu někdy začínám věřit. Máte někdo něco podobnýho?
 
arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyMiss:

Tak to jsou už dva extrémy.

Jak zmiňuješ TBBT - ono je na tom Sheldonovi strašné, že poučuje prostě na jakékoli téma (v jednom díle Penny poučoval o tom jak má správně nakupovat tampony ).
Normální člověk má nějaký všeobecný přehled, a potom se víc zajímá o nějaká konkrétní věci, o kterých toho ví hodně.

Tady může být rozpor v tom, co lidé pokládají za "normální všeobecný přehled". Třeba já tak beru "všechno, co se učí před maturitou". Samozřejmě si to všechno nepamatuji, nejsem blázen, ale když mě někdo opravuje, tak to beru na úrovni "no jo, tohle jsem se přece taky učila, ale už si to vůbec nepamatuju" a vnímám to tak, že tomu člověku tahle látka přišla zajímavá, zatímco mě nikoli. A potom do toho zahrnuji nějaké ty současné události a praktické věci jako pracovní a nájemní smlouvy, věci v domácnosti, dopravní předpisy a tak podobně.
To může být první rozpor, že někdo se ve škole neučil, tudíž nemá přístup "tohle jsem kdysi uměl, ale zapomněl jsem to".

A pokud jde o nějaké zájmy, tak tam je snad pochopitelné že někdo rozumí více tomuhle tématu a někdo zase jinému... Pak to ovšem chce mít nějaké zájmy, a opravdu se jim věnovat. A tím nemyslím žádné vyloženě intelektuální zájmy. Ono stačí chodit na horské tůry, a už může člověk poučovat např. o tom jakou bundu koupit a jakou ne (v krámě se nezeptáš, tam ti klidně doporučí nějakou na himalajskou výpravu, aby měli co největší tržby).
Tohle se asi víc projevuje až když lidé nebydlí u rodičů. Přeci jen, když si např. rozbiješ brzdy na kole a nevíš si rady, tak počkáš až se táta vrátí z práce, a nebudeš volat přítelovi ať přijede a pomůže ti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

to co ti napíši tě asi moc nepotěší, ale já byla na střední pro kluky mého věku nepřitažlivá...a všímali si mne především starší muži - kolem 28 a výš. Měla jsem sem tam známost - vážnějsí vztahy přišly až kolem 23 let.

Také jsem slýchala, že jsem moc chytrá a krásná - ale...podle mne jen je asi na Tobě možná znát, že už jsi vyspělejší než kluci v tvém věku.

Na vysoké pak jsem byla spokojená, chodila jsem na matfyz a dělala software. Obsazení bylo spíše pánské než dámské ale opět se opakovala situace ze střední, kluci mého věku si mne nevšímali - asi ze mne buď měli strach nebo jsem na ně byla mentálně "stará". Teď mám mladšího partnera o rok, ale je pravda, že jsme již ve věku, kdy člověk je trochu "vycukaný"

arrow
profile_image
cooki
od 4. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
doporučila bych ti netrap se tim! Jestli je ti 16 nebo 20 je to fuk. Kluka který bude ten pravý, můžeš objevit v jakém koliv věku. Vůbec se tím netrap, že ti je 16 let a nikoho nemáš a na okolí se tuplem neohlížej. Já s klukama začla celkem brzo, byli teda starší, ale že by mě to nějak extra posunulo to se říct moc nedá. Opravdovou lásku sem našla v 17 letech a ty předchozí vztahy najednou jakoby nebyly. Jo vyzkoušela sem si zase něco jiného, to je pravda, ale jako životní zlomy to rozhodně nevnímám.Co bych ti doporučila je staršího kluka, prtože já si s nima nejlíp rozuměla ( i s třeba o 10 let starším). Paradox je, že kluk se kterým plánuju rodinu, budoucnost je o 3 měsíce mladší... Prostě život tě samotnou někdy překvapí
Nezaobírej se okolím. Asi si řekneš, že se mi to mluví, ale sama sem si tim taky prošla ikdyž asi v jiném věku. Vždycky sem byla na ZŠ ošklivé obtloustlé káčátko a pak sem se za poslední 2 roky na ZŠ vyloupla celkem do pěkný holky, nechci se vytahovat to ne, ale uvědom si to, že osud je nevyspitatelný a sama budeš i mile překvapená a natož, když si chytrá holka a ještě k tomu pěkná Jednou přijde správný čas, kdy o tebe bude mít někdo opravdový zájem a určitě by se mu nelíbilo, že si prolítla předtím 10 postelemi.

arrow
profile_image
HouseholdOfSingers
od 22. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Achjo, tak to vyznělo přesně tak, jak jsem nechtěla. Okolí nedávám nijak najevo, že jsem prostě až moc chytrá nebo tak, rozhodně nemám nějaký intelektuální průpovídky a je mi líto, jestli to někdo tak pochopil. Chtěla jsem prostě dát najevo, že mám někdy radši knížky a učení, ale rozhodně ne, že bych někoho ráda poučovala. A nadpis byl prostě a jednodušše vtip, nevěděla jsem, jak to pojmenovat... A pro toho, kdo mi tady píše, že jestli jsem chytrá, tak bych měla vědět, že je to v pohodě. Já vám nevim, ale prostě okolí dělá hodně. A jestli jste jako já prostě v okolí, kde už má každá holka něco za sebou a každá už někoho měla, tak nezáleží na chytrosti, ale někdy je vám z toho prostě smutno. Vážně se omlouvám, jestli jsem zněla nějak chytře nebo přechytře, fakt jsem tohleto nechtěla.

Nechci tady prohlašovat, jaká jsem intelektuálka a jestli to tak vyznělo, tak nemělo. A jestli mi tady někdo napíšete, že když o sobě prohlašuju, že jsem chytrá, tak asi moc chytrá nejsem.. Vim, že v hlavně nemám seno a nepřijde mi hloupý to prostě říct. Nemám o sobě nějaký mylný představy - vim, že nejsem nejchytřejší, ale nepřijde mi hloupý prostě říct, že nejsem úplně hloupá. Jinak moc děkuju za všechny příspěvky

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji HouseholdOfSingers: Chtěla jsem prostě dát najevo, že mám někdy radši knížky a učení, ale rozhodně ne, že bych někoho ráda poučovala.

Na gymplu jsem to měla podobně. A s klukama jsem začala později než všechny moje kamarádky. Prostě jsem nemohla potkat někoho, kdo by za to stál. Měla jsem příležitosti i dřív, ale nepřišlo mi správné si začínat jen tak s někým, když to nebylo to pravé. A jsem moc ráda, že jsem si nezačala nic bližšího s nikým, koho jsem neměla víc než ráda, jenom kvůli tomu, že se to ode mě očekávalo.
Jestli ti můžu poradit, tak si žij svůj život a neřeš to, pan pravý se jednou objeví, ani nebudeš vědět jak. Mimochodem - v šestnácti si myslím, že na takové věci máš ještě čas.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji HouseholdOfSingers: ale někdy je vám z toho prostě smutno.

Někdy ti bude z něčeho smutno celý život

Jestli ti pomůže vědět, že v 16 nejsi sama, kdo neměl kluka, tak ti klidně napíšu, že nejsi.
Ale tak to není nic, co by se nedalo vymyslet. Jsou i starší holky, co ještě neměly kluka. A jsou i starší kluci, co ještě neměli holku. Jste sotva odstartovali

Jestli někoho chceš za zaždou cenu, tak ho seženeš. Ty zřejmě nechceš, tak sama sobě nepodkopávej nohy.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji HouseholdOfSingers: A jestli jste jako já prostě v okolí, kde už má každá holka něco za sebou a každá už někoho měla, tak nezáleží na chytrosti, ale někdy je vám z toho prostě smutno.

A je ti známo, že spousta těch holek - ať už v tenhle okamžik, nebo o něco později - lituje že nepočkala? Právě proto, že s někým začaly chodit jen proto, aby nebyly opožděné nebo aby se vytáhly před kamarádkami, k sexu se nechaly přemluvit proto, že měly strach aby ten kluk nevytruboval po Facebooku že dotyčná je frigida a patrně lesba...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě jsem nikdy neprohlašovala, že poctivost je jakýsi "klenot, který se má šetřit pro toho pravého", ale opravdu nevidím důvod, proč někomu (něco) dávat jen zato, že si to vypýta .... Když půjdu do obchodu s auty a ukážu si na A7, taky mi ji nedají, jen aby si mne tam na chvíli udrželi !
Ty se spíš nemáš kde s někým vhodným seznámit, no .... To, co je ve škole nestojí za řeč, na diskotéce nic solidního nebude, na výšku si ještě počkáš dva roky, ... jedině začít chodit do nějakého jazykového kurzu nebo tak někam, kde jsou i dospělejší lidi

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě přijde hlavně dost komické dělat v 16-ti nějaké závěry z toho, že ještě nemáš kluka. Pokud nejsi typ, který bere všechno a nebo lozí po diskotékách a poskytuje sexuální služby za něco k pití, tak se o tebe prostě v tomto věku kluci rvát nebudou.
Prostě si ještě nepotkala toho správného kluka a buď ráda, že to máš všechno teprve před sebou.

Neomlouvej se nikomu za to, že jsi chytrá a nesnaž se předělat podle obrazu ostatních. Je ti 16. To je takové období, kdy rozhodně nemusíš řešit, jestli máš kluka a nebo nemáš kluka. Buď jaká jsi a věř, že třeba i teď a nebo až budeš starší, tak potkáš chlapa, který to ocení. Ono záleží na tom, co ten chlap preferuje. Jestli jen reprezentativní vzhled a chichotání a nebo nějakou úroveň a rozhled. Vzhled tam bude vždycky, ale ne vždy to stačí. Obecně si i já myslím, že mají chlapi raději primitivní kolikrát i neschopné ženské, ale pak jsou zase ti, kteří umí ocenit, že máš něco v hlavě a že si s tebou mohou popovídat o různých věcech, nejen o tom, kdo se kde opil, kde se vyzvracel, kdo s kým kde apod. Od kluka kolem tvého věku toho moc čekat nemůžeš. Oni nad tím ještě tolik nepřemýšlí. Tobě je v hlavě třeba 16 i víc a oni jsou teprve někde u desítky (ne všichni) a když ti někdo řekne, že jsi na něj moc chytrá, tak bych si v hlavě řekla, že ten asi není to pravé, co hledám.

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že můžeš být úplně v klidu. Já jsem taky byla jedničkářka a i hezká, kluci o mě stáli, ale já jsem vždycky věděla, že s těma stejně starýma si nemám absolutně co říct. Ani dneska, když je mi 26, si moc se stejně starým klukem neumím představit nějaký vztah, mě přijdou všichni pořád jak puberťáci. První vztah jsem měla v 19...je fakt, že jsem si už od 17 občas říkala, jestli nejsem divná, ale když není z čeho vybrat? Nemyslím, že bych za ty dva roky o něco významného přišla...Já bych ti naopak doporučila počkat..každý má svoje tempo a hlavně se nenechat ovlivňovat..
Mám kamaráda, má 27 a našel si přes internet 16-letou holku...už na druhém rande ho skoro znásilnila a prý před ním už měla 8 kluků....když mi to řekl, zabylo mi špatně...taková holka je pro mě hloupá a "lehká", nevážící si sama sebe...a když mi vyprávěl, kolik takových 16tek mu na tom internetu vypisovalo a rovnou ho tahalo do postele, tak mi z toho bylo dost smutno...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Obecně si i já myslím, že mají chlapi raději primitivní kolikrát i neschopné ženské

Jj, každý chlap do jednoho ti řekne, že raději mají ty chytré - ale ve finále si většina z nich bere ty neschopné ( kdyby alespoň hezké, ale kolikrát ani to ne )
No, to jsme zakladatelku teď asi moc nepotěšily ....

Cituji dadabus: Jj, každý chlap do jednoho ti řekne, že raději mají ty chytré - ale ve finále si většina z nich bere ty neschopné ( kdyby alespoň hezké, ale kolikrát ani to ne )
No, to jsme zakladatelku teď asi moc nepotěšily ....

No právě ve finále ten mozek v tom žádnou roli nehraje. Někde jsem našla i článek proč si brát ošklivou a hloupou ženu. Nejde na to říct, že by to pro některé muže byla nevýhoda

Cituji Lilitha: Já myslím, že můžeš být úplně v klidu. Já jsem taky byla jedničkářka a i hezká, kluci o mě stáli, ale já jsem vždycky věděla, že s těma stejně starýma si nemám absolutně co říct. Ani dneska, když je mi 26, si moc se stejně starým klukem neumím představit nějaký vztah, mě přijdou všichni pořád jak puberťáci.

Měla jsem to stejně, ale došla jsem k tomu, že chlap je dítě či puberťák bohužel celý život a někdy je jedno kolik mu je let. Dříve jsem chodila jen se staršími a ups najednou jsem si našla ještě mladšího jak jsem já a co musím říct, tak jsem docela mile překvapená. Jen o věku to není. Starší chlap je zkušenější to je fakt, ale s mladším se dá zase pracovat a ještě není tak vyčůraný jako ti starší a ještě je akční. Může být 20-letý kluk, co se stará o rodinu a pak je 30-letý chlap, který ještě pořád potřebuje nahánět holky po klubech a o nějakém společném životě s ním se nedá uvažovat a co se týče intelektu, tak prázdno. I když pro dospělou ženskou je určitě lepší, aby ten chlap už nějak fungoval.

Cituji Lilitha: Mám kamaráda, má 27 a našel si přes internet 16-letou holku...už na druhém rande ho skoro znásilnila a prý před ním už měla 8 kluků....když mi to řekl, zabylo mi špatně...taková holka je pro mě hloupá a "lehká", nevážící si sama sebe...a když mi vyprávěl, kolik takových 16tek mu na tom internetu vypisovalo a rovnou ho tahalo do postele, tak mi z toho bylo dost smutno...

To mi také přijde praštěné. To je téma na x hodin. Hold dnes si holky myslí, že se musí s chlapem hned vyspat a chlap se nemusí vůbec o nic starat. Nedávno jsem našla příručku pro ženy z roku 19xx a tam se vyloženě píše, co má manželka dělat v posteli s manželem, aby jí nechtěl, tak jsem se pobavila, když to člověk porovná s dnešní dobou Nicméně měl by asi hledat starší holky, ne?))

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Hold dnes si holky myslí, že se musí s chlapem hned vyspat

Dneska mají takové ty jednodušší mladé holky problémy ohledně sebevědomí samy se sebou, poněvaž se jim všude vnucuje komerční kult nedostižné dokonalosti - tak to řeší skákáním z postele do postele v mylné představě " čím víc mám naskákáno, tím jsem větší krasavice "

Cituji EleanorWoods: článek proč si brát ošklivou a hloupou ženu

Sem s ním Jako, dovedu si představit, o čem asi je, ale chtěla bych vidět, jak se dá napsat na dané téma slušný text bez slovního spojení " zamindrákovaný líný držgrešle s malým ocáskem "

URL

Cituji dadabus: čím víc mám naskákáno, tím jsem větší krasavice "

No právě, ale jednoho dne si dotyčnou nějaký chlap vezme pod křídla. Právě proto, že už má naskákáno skoro s celým městem

 

Váš příspěvek

Dívka, 16, prej má moc kůry mozkový a často slýchá, že lepší jsou holky tuctový.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené