Smazat

Důvěra - přítelův telefon a šmejdění

Ahoj holky..již několik dní brouzdám po netu, čtu různé diskuze a komentáře na různých poradnách a v článcích a snažím se přijít na to proč je to tak a tak, protože to pořád nedovedu pochopit ...

Chtěla bych mluvit o tématu - přítel a jeho soukromí - "telefon" ... Moje zkušenost s bývalým partnerem je opravdu šptaná - vždy když jsem se mu do telefonu podívala, vždy jsem tam našla něco hrozného ... a tohle "šmejdění" je důvod, proč zakládám tenhle deníček ... pokaždé když slečna napsala (v nějaký diskuzi, poradně), že si přečetla zprávy v telefonu svého přítele, tak ji začli všichni hned obviňovat že se to nedělá, že porušila přítelovo soukromí a kdesi cosi, ale že tam přítel vyznával lásku jiné ženě nebo že psal kdy si zopakujeme včerejší večer bylo každýmu fuk, defakto byla to ta slečna která byla za nejhorší protože šmejdila v přítelově telefonu .. jenže kdyby to neudělala, tak by se přece nikdy o jeho "nevěře" nedozvěděla, myslela by si jak je všechno krásný a v pořádku, prostě by dělala ze sebe akorád krávu co věří svému přítelovi a on jí tahá za nos .. nedokážu pochopit co je na tom tak soukromého ? Když spolu přece dva bydlí, spí spolu mají společné finance a bude se tu obhajovat nějaké soukromí partnera ? Někde jsem četla, že většina co si chrání své soukromí, co jsou zastánci toho že se do přítelova telefonu nelozí, tak sami tam něco skrývají/skrývaly a proto mají takový názor že se to prostě nedělá a že kdo to dělá je hrozná stíhačka a nedůvěřuje svému příteli ...já nikdy nic neskrývala, nic netajila a přítel se kdykoli kdekoli mohl do mého telefonu podívat, aniž bych to brala jako že mi "narušuje" soukromí. Ono ten telefon je někdy opravdu jediný způsob jak odhalit případnou nevěru ... jsem zastánce hesla - důvěřuj ale prověřuj - takže si myslím, že není nic špatné na tom jednou za čas proklepnout svého partnera jestli nevivádí něco za vašimi zády a nemá to nic společného s tím jestli mu důvěřuju nebo ne .. může vám přeci lhát a nepoznáte jestli říká pravdu nebo ne .. Chtěla bych slyšet Váš názor, zda je to opravdu tak špatné nabourat se do přítelového "soukromí" a proč to tak cítíte ? nebo jestli je to v pořádku, protože kdo nic netají nemá co skrývat ? a co když má slečna nějaký pochybnosti, pořád je to špatně ? nebo už se to tak nějak může když má pochybnosti protože se aspon presvedci ...? Tento deníček opravdu zakládám jenom ze zvědavosti na názory, které tohle dělají nebo nedělají ... děkuji za názory
 
arrow
profile_image
Jájulina
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: Já si z toho nic nedělám, radši zůstanu celý život sama než mít kluka jako je on ...

Uděláš dobře, ušetříš tím starosti sobě a chudákovi potencionálnímu příteli

Reaguji na Jájulina:
já nikomu nic nezakazovala, jen jsem nehodlala přihížet tomu jak mě přítel přemlouvá at mu doslova věřím když jsem moc dobře věděla jak tam píše jiným holkám ... a kamarádky ať si klidně má, v tom případě nechápu, proč ani jednou jedné třeba nezavolala a nepozval ji k nám na kafe když je to kamarádka ... to sou totiž jenom kamarádky na flirt, pro pobavení kamarádky pro útěchu když se s ním partnerka pohádá ... slovo kamarád považuju opravdu někoho, koho můžu věřikt, vídám se s ním pravidelně a netajím ho/ji před svým přítelem ... takovou kamarádku mám, ,ale bohužel 250 km od sud ....

arrow
profile_image
Sheenny
od 3. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ropotamo:

No tak nic nezjistila v telefonu, ale měla podezření a to se potvrdilo. Ale psal jsi, že jsi se s ní rozešel i z jinýho důvodu, takže primární důvod to nebyl. Těžko říct, kdyby to byla holka, se kterou by sis skvěle rozuměl a miloval jsi ji, jestli by ti to taky za rozchod stálo.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji eve.: asi toužíš přesně po takovém příteli jako zde uživatelka.

Tak to fakt netoužím, jak jsi na to přišla?

Cituji eve.: Evidentně se Ti ještě něco podobného nestalo. Což Ti blahopřeji.

A víš, že stalo? Načapala jsem jednoho svého bývalého v posteli s jinou - ano, přesně při tom. Já ***** mu tenkrát odpustila (mladá a blbá, no jo) a on mě podváděl vesele dál. Takže ano, i já jsem měla velmi nepříjemnou zkušenost, ale nezanechanelo to ve mně pocit, že bych pak měla kontrolovat každého svého dalšího přítele, jestli náhodou někde něco podobného neprovádí taky.

Cituji Jájulina: chudákovi potencionálnímu příteli

jo chudák přítel, nemůže napsat ani kamarádce o fotky ... to si vážně ušetřím takové starosti ...

no sranda je, že on sám mi řekl že nevěří na přátelství mezi mužem a ženou což má očividně pravdu podle toho jak se zachoval ... vždycky ten jeden bude chtít něco víc, já sama jsem se nesetkala s tím že bych měla kamaráda který by něco nezkusil ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ropotamo: No, s tvým životním přístupem a tím co jsem si tu přečetl to tak i dopadne...

ale ale

Najdi si za pár měsíců normálního kluka. Hlavně ho nekontroluj. Tohle pokud jednou v sobě máš, tak se toho asi špatně zbavuje. Každopádně lézt komukoliv kamkoliv je špatné. Když jdeš do vztahu, tak tam jdeš se srdcem na dlani a je to risk...pouč se z toho, a příště už to třeba nebudeš mít zapotřebí - pokud ano - tak Ti pak už asi nic a nikdo nepomůže.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sheenny: Rozešel jsem se s ní, protože byla chorobně žárlivá, mimo jiné. A popravdě, to samo o sobě, přispělo i k tomu, že jsem jí zahnul. Nehodlám se omlouvat tím, že "mě k tomu dohnala", to není pravda-bylo to moje rozhodnutí. Ale ona dělala žárlivé scény už od začátku vztahu, kdy jsem na nějakou nevěru rozhodně ani nepomýšlel. Taky byla dost líná a bez smyslu pro humor...
Prostě mě už štvala a rozešli by jsme se tak jako tak, i kdybych jí nezahnul. Jen to celou situaci hezky završilo.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eve.: Ty Tvé holky měly intuici a vždy asi vycítily, že se něco děje. Jedna oprávněně a druhá třeba ne, ale asi ji bylo jasné, že svatozář nemáš.

Což by mělo k rozchodu stačit. A ne se uboze hrabat v mobilu / mailu a hledat pádný důkaz. Taková ženská je totální špína a nula.

Kdyby mi intuice řekla, že mě přítel podvádí / nemiluje / ohlíží se jinde, tak mu dám kopačky prostě na základě své domněnky, a žádnou SMS k tomu nepotřebuji.
Protože: kdybych žádnou SMS nenašla, tak nad svojí intuicí mávnu rukou? No to asi těžko.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: tím že bych měla kamaráda který by něco nezkusil ...

No, a není chyba v Tobě?Já mam mraky kamarádek, a nějak nemám potřebu to na ně všechny zkoušet.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na fanny: Hele, ona s tím má slečna dlouhodobější problém.. s tou krizí důvěry. Takže já bych řekl že je to opravdu pro odborníka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MiaMia: BINGO !

Reaguji na LadyMiss:
ne nejsi mrcha, máte společné přátelé, ale když mě bývalý nepředstavil ani jednu kamarádku a přitom se furt obhajoval tím že mi nemá vadit že si s nima píše ale ani jednou mi nechtěl ukázat o koho se jedná ... to je troku něco jiného než společné přátelé které znáte oba dva ....

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: jo chudák přítel, nemůže napsat ani kamarádce o fotky

Ne, chudák přítel, že mu budeš preventivně lustrovat soukromí.

Reaguji na MiaMia:
bez důkazů těžko soudit ... intuice nestačí na to abych se rozešla sněkým s kým chci být ... jen mi naznačuje že je něco špatně ... co kdybych se s ním rozešla a někdy pak zjistila že vlastně nic nedělal, protože jsem si to ani neověřila ??

 

Téma Důvěra - přítelův telefon a šmejdění je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené